О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 19 декабря 2012 года № 90 "О районном бюджете Камыстинского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 18 февраля 2013 года № 100. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 февраля 2013 года № 4044. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Камыстинского района Костанайской области от 8 января 2014 года № 1-10/2)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Камыстинского района Костанайской области от 08.01.2014 № 1-10/2).
В соответствии со статьями 104109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Камыстинского района на 2013-2015 годы" от 19 декабря 2012 года № 90 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3971, опубликовано 11 января 2013 года в газете "Қамысты жаңалықтары-Камыстинские новости") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Камыстинского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1774893,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 494742,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1526,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге поступлениям трансфертов – 1278625,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1825883,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17101,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 20773,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 3672,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами -0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 68091,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 68091,5 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 19260,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 90 "Қамысты ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2013 жылғы 18 ақпандағы № 100 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 ақпанда № 4044 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2014 жылғы 8 қаңтардағы № 1-10/2 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 08.01.2014 № 1-10/2 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 90 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3971 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 11 қаңтарда "Қамысты жаңалықтары–Камыстинские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1774893,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 494742,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1526,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1278625,0 мың теңге;
2) шығындар – 1825883,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 17101,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 20773,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3672,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 68091,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 68091,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай мөлшерлерде ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларының түсімі көзделгені ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 19260,0 мың теңге сомасында;

на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 8194,0 тысяч тенге, в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 8194,0 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 8462,0 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме 5036,0 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 7620,0 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 31413,0 тысяч тенге;
на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 7994,0 тысяч тенге;
на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" в сумме 11543,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 355,1 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 0,1 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата                 М. Оркашбаев
Секретарь Камыстинского
районного маслихата                        Б. Рахимжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Камыстинского района"
___________________ К. Нуржанова
Приложение 1
к решению маслихата
от 18 февраля 2013 года № 100
Приложение 1
к решению маслихата
от 19 декабря 2012 года № 90
Бюджет Камыстинского района на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
Доходы

Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 8194,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға 8194,0 мың теңге сомасында;
қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап бағу үшін ай сайынғы ақша қаражатын төлеуге 8462,0 мың теңге сомасында;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға 5036,0 мың теңге сомасында;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға 7620,0 мың теңге сомасында;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге 31413,0 мың теңге сомасында;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 7994,0 мың теңге сомасында;
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға 11543,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 6-1-тармағымен толықтырылсын:
"6-1. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерлерде пайдаланбаған (толық пайдаланбаған) нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджетке 355,1 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 0,1 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   М. Орқашбаев
Қамысты аудандық мәслихатының хатшысы      Б. Рақымжанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қамысты ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ К. Нұржанова
Мәслихаттың
2013 жылғы 18 ақпандағы
№ 100 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2013 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 90 шешіміне 1-қосымша
Қамысты ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
Кірістер