О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 19 декабря 2012 года № 90 "О районном бюджете Камыстинского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 15 июля 2013 года № 127. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 июля 2013 года № 4196. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Камыстинского района Костанайской области от 8 января 2014 года № 1-10/2)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Камыстинского района Костанайской области от 08.01.2014 № 1-10/2).
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 19 декабря 2012 года № 90 "О районном бюджете Камыстинского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3971, опубликовано 11 января 2013 года в газете "Қамысты жаңалықтары-Камыстинские новости") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Камыстинского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1779156,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 494742,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1526,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1282888,7 тысяч тенге;
2) затраты – 1830147,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17101,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 20773,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 3672,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами -0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -68091,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -68091,5 тысяч тенге.";
в пункте 4 указанного решения:
дополнить абзацами 11, 12 следующего содержания:
"на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 80,0 тысяч тенге;
на увеличение штатной численности местных исполнительных органов в сумме 3445,0 тысяч тенге, в том числе акиматам сельских округов в сумме 1888,0 тысяч тенге, отделу сельского хозяйства в сумме 1557,0 тысяч тенге.";

Мәслихаттың 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 90 "Қамысты ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2013 жылғы 15 шілдедегі № 127 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 шілдеде № 4196 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2014 жылғы 8 қаңтардағы № 1-10/2 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 08.01.2014 № 1-10/2 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 90 "Қамысты ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3971 тіркелген, 2013 жылғы 11 қаңтарда "Қамысты жаңалықтары – Камыстинские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1779156,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 494742,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1526,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1282888,7 мың теңге;
2) шығындар – 1830147,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 17101,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 20773,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3672,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 68091,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 68091,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағында:
11, 12 - азат жолдарымен мынадай мазмұндағы толықтырылсын:
"үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 80,0 мың теңге сомасында;
жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға 3445,0 мың теңге сомасында, соның ішінде селолық округ әкімдіктеріне 1888,0 мың теңге сомасында, ауыл шаруашылығы бөліміне 1557,0 мың теңге сомасында.";

абзацы 5, 8 изложить в новой редакции:
"на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 9201,0 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 31412,7 тысяч тенге;";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата                 С. Кстаубаева
Секретарь Камыстинского
районного маслихата                        Б. Рахимжанов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Камыстинского района"
____________ К. Нуржанова
Приложение 1
к решению маслихата
от 15 июля 2013 года № 127
Приложение 1
к решению маслихата
от 19 декабря 2012 года № 90
Бюджет Камыстинского района на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

5, 8 - азат жолдары жаңа редакцияда жазылсын:
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражатын төлеуге 9201,0 мың теңге сомасында;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 31412,7 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрайымы                   С. Қыстаубаева
Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Рахимжанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қамысты ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________ К. Нұржанова
Мәслихаттың
2013 жылғы 15 шілдедегі
№ 127 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 90 шешіміне 1-қосымша
Қамысты ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер