О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 81 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 18 февраля 2013 года № 93. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 февраля 2013 года № 4034
В соответствии с пунктом 7 статьи 44 и статьями 104106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карабалыкского района на 2013-2015 годы" от 20 декабря 2012 года № 81 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3969, опубликовано 10 января 2013 года в районной газете "Айна") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 3260030,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 640554,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8180,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 25000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2586296,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3268583,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 57803,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 64918,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7115,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3665,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 3665,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -70022,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70022,4 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрен возврат целевых трансфертов из бюджета района в сумме 1965,1 тысяч тенге:
в том числе возврат трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в сумме 1952,8 тысяч тенге и из областного бюджета в сумме 12,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
внеочередной сессии                        Е. Бражник
Секретарь
районного маслихата                        А. Тюлюбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Карабалыкского района"
________________ Н. Бодня
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата Карабалыкского района"
________________ И. Захария
Приложение
к решению маслихата
от 18 февраля 2013 года № 93
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2012 года № 81
Районный бюджет Карабалыкского района на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 81 "Қарабалық ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2013 жылғы 18 ақпандағы № 93 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 ақпанда № 4034 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 44-бабының 7-тармағына және 104106-баптарына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 81 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3969 тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда "Айна" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қарабалық ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3260030,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 640554,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8180,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 25000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2586296,0 мың теңге;
2) шығындар – 3268583,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 57803,8 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 64918,8 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 7115,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3665,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 3665,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7022,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7022,4 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте аудан бюджетінен 1965,1 мың теңге сомасында нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
оның ішінде, республикалық бюджеттен 1952,8 мың теңге сомасында және облыстық бюджеттен 12,3 мың теңге сомасында бөлінген трансферттердің қайтарылымы.";
көрсетілген шешімінің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       Е. Бражник
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        А. Тюлюбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарабалық ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ Н. Бодня
"Қарабалық ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________________ И. Захария
Мәслихаттың
2013 жылғы 18 ақпандағы
№ 93 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 81 шешіміне 1-қосымша
Қарабалық ауданының 2013 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер