О внесении изменения в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 83 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 27 февраля 2013 года № 103. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 марта 2013 года № 4070. Утратило силу - Решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 13 сентября 2013 года № 152
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 13.09.2013 № 152 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами", Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан" от 20 декабря 2012 года № 83 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3989, опубликовано 24 января 2013 года в районной газете "Айна") следующее изменение:
в приложении указанного решения:
в пункте 1 подпункт 3):
"3) свидетельство налогоплательщика потребителя;" исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
шестой сессии                              А. Утешов
Секретарь
районного маслихата                        А. Тюлюбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ акимата
Карабалыкского района"
________________ Т. Салмина

Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 83 "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2013 жылғы 27 ақпандағы № 103 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 наурызда № 4070 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2013 жылғы 13 қыркүйектегі № 152 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 13.09.2013 № 152 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына, "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулысына сәйкес, Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 83 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3989 тіркелген, 2013 жылғы 24 қаңтарда "Айна" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
1-тармақтағы 3) тармақша:
"3) тұтынушының салық төлеушінің куәлігі;" алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алтыншы сессия төрағасы                    А. Утешов
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        А. Тюлюбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарабалық ауданы әкімінің жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
бастығы
___________________ Т. Салмина