Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 2 мая 2013 года № 118. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 мая 2013 года № 4130. Утратило силу постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 30 июня 2014 года № 256
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 30.06.2014 № 256 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства", акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий с 18 апреля по 9 июня 2013 года.
2. Определить оптимальные сроки сева:
1) яровые пшеница, овес с 15 мая по 31 мая;
2) ячмень, просо с 20 мая по 5 июня;
3) гречиха и зернобобовые культуры с 20 мая по 31 мая;
4) зерновые с соблюдением зональных научно-обоснованных агротехнологий с 15 мая по 5 июня;
5) масличные культуры с 18 мая по 30 мая;
6) кормовые (однолетние, многолетние травы текущего года) с 15 мая по 10 июня;
7) кукуруза и подсолнечник на силос с 15 мая по 31 мая;
8) кормовые, многолетние бобовые травы первого, второго и третьего годов жизни (первый срок) с 1 мая по 31 мая, (второй срок) с 5 июля по 10 сентября;
9) озимые зерновые с 25 августа по 10 сентября;
10) овощебахчевые с 25 апреля по 10 июня;
11) картофель с 10 по 31 мая;
12) многолетние травы, посеянные для залужения сенокосных угодий (первый срок) с 1 мая по 31 мая, (второй срок) с 5 июля по 10 сентября.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Хакимжанова Б.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 18 апреля 2013 года.
Аким
Карабалыкского района                      М. Сокитбаев

Субсидия алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдері және оңтайлы себу мерзімдерін анықтау туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 2 мамырдағы № 118 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 16 мамырда № 4130 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 маусымдағы № 256 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 30.06.2014 № 256 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Субсидия алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдері 2013 жылғы 18 сәуірден бастап 9 маусымға дейін анықталсын.
2. Оңтайлы себу мерзімдері анықталсын:
1) жазғы егіс, сұлы 15 мамырдан бастап 31 мамырға дейін;
2) арпа, тары 20 мамырдан бастап 5 маусымға дейін;
3) қарақұмық және астық дақылдары 20 мамырдан бастап 31 мамырға дейін;
4) аймақтық ғылыми–негізделген агротехнологияларды сақтап дәнді дақылдар 15 мамырдан бастап 5 маусымға дейін;
5) майлы дақылдар 18 мамырдан бастап 30 мамырға дейін;
6) жемшөптік (ағымдағы жылдың біржылдық, көпжылдық шөптері) 15 мамырдан бастап 10 маусымға дейін;
7) сүрлемдік жүгері мен күнбағыс 15 мамырдан бастап 31 мамырға дейін;
8) бірінші, екінші және үшінші өсіру жылдарындағы жемшөптік, көпжылдық бұршақтұқымдас шөптер (бірінші мерзім) 1 мамырдан бастап 31 мамырға дейін, (екінші мерзім) 5 шілдеден бастап 10 қыркүйекке дейін;
9 ) күздік дақылдар 25 тамыздан бастап 10 қыркүйекке дейін;
10) көкөніс бақша дақылдары 25 сәуірден бастап 10 маусымға дейін;
11) картоп 10 мамырдан бастап 31 мамырға дейін;
12) шабындық жерлерді шалғындандыру үшін егілген көпжылдық шөптер (бірінші мерзім) 1 мамырдан бастап 31 мамырға дейін, (екінші мерзім) 5 шілдеден бастап 10 қыркүйекке дейін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.А. Кәкімжановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі және 2013 жылдың 18 сәуірінен бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Қарабалық
ауданының әкімі                            М. Соқытбаев