О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 81 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 9 июля 2013 года № 130. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 июля 2013 года № 4184
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карабалыкского района на 2013-2015 годы" от 20 декабря 2012 года № 81 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3969, опубликовано 10 января 2013 года в районной газете "Айна") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 3306449,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 640554,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7415,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 25765,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2632715,4 тысяч тенге;
2) затраты – 3315003,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 57798,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 64913,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7115,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3665,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 3665,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -70016,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70016,6 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление средств из республиканского и областного бюджетов, в том числе:
проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда;
проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
целевого трансферта на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
целевого трансферта на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;
бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов;
на развитие теплоэнергетической системы;
на развитие транспортной инфраструктуры.";
дополнить указанное решение пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Учесть, что в районном бюджете на 2013 предусмотрено поступление средств из областного бюджета по следующему направлению:
на увеличение штатной численности местных исполнительных органов.";

Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 81 "Қарабалық ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2013 жылғы 9 шілдедегі № 130 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 шілдеде № 4184 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 81 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3969 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда "Айна" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қарабалық ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3306449,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 640554,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7415,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 25765,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2632715,4 мың теңге;
2) шығындар – 3315003,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу –57798,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 64913,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 7115,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 3665,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 3665,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -70016,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 70016,6 мың теңге.";
7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық және облыстық бюджеттерден қаражаттар түсімдерінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу;
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға нысаналы трансферті;
ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға нысаналы трансферті;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер;
жылу-энергетика жүйесін дамытуға;
көлік инфрақұрылымын дамытуға.";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 8-1–тармағымен толықтырсын:
"8-1. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте келесі бағыт бойынша облыстық бюджеттен қаражаттар түсімдерінің қарастырылғаны ескерілсін:
жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға.";