Об установлении единой цветовой гаммы автомобилей такси в Карасуском районе
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 23 января 2013 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 февраля 2013 года № 4049. Утратило силу постановлением акимата Карасуского района Костанайской области от 20 мая 2013 года № 78
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карасуского района Костанайской области от 20.05.2013 № 78.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", пунктом 27 Правил перевозок пассажиров и багажа автомобильным транспортом, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2011 года № 767 акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить в Карасуском районе единую цветовую гамму белого цвета для внешнего оформления автомобилей такси.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Карасуского района Балжакаева Е.З.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Нургазинов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел
жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог акимата
Карасуского района"
____________________ С. Рогозик

Қарасу ауданында автомобиль таксилердің бірыңғай түсті гаммасын белгілеу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 23 қаңтардағы № 8 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 ақпанда № 4049 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 20 мамырдағы № 78 қаулысымен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 20.05.2013 № 78 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Автомобиль көлiгi туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шiлдедегi Заңының 14-бабына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 2 шiлдедегi № 767 қаулысымен бекiтiлген "Автомобиль көлiгiмен жолаушылар мен багажды тасымалдау қағидасының27-тармағына сәйкес Қарасу ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қарасу ауданында автомобиль таксилердiң сыртын безендiру үшiн бiрыңғай ақ түстi гаммасы белгiленсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарасу ауданы әкiмiнiң орынбасары Е.З. Балжақаевқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                                А. Нұрғазинов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарасу ауданы әкімдігінің
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
______________________ С. Рогозик