О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 70 "О районном бюджете Костанайского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 22 октября 2013 года № 136. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 октября 2013 года № 4267. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Костанайского района Костанайской области от 20 января 2014 года № 22)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Костанайского района Костанайской области от 20.01.2014 № 22).
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 70 "О районном бюджете Костанайского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3968, опубликовано 11 января 2013 года в газете "Арна") следующие изменения и дополнение:
подпункты 1), 2), 3), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы - 5166905,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 2263444,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 12919,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 23721,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов - 2866821,2 тысячи тенге;
2) затраты - 5202577,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 68835,1 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 76645,5 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 7810,4 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -104507,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 104507,4 тысячи тенге.";
пункты 67 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 16259,5 тысяч тенге.
7. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрено поступление сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 76645,5 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 23-6 следующего содержания:
"23-6. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрены расходы на обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета в сумме 421,1 тысячи тенге.";

Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 70 "Қостанай ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2013 жылғы 22 қазандағы № 136 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 қазанда № 4267 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2014 жылғы 20 қаңтардағы № 22 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 20.01.2014 № 22 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 70 "Қостанай ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3968 тіркелген, 2013 жылдың 11 қаңтарында "Арна" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 3), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 5166905,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 2263444,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 12919,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 23721,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 2866821,2 мың теңге;
2) шығындар - 5202577,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 68835,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 76645,5 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 7810,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -104507,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 104507,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 67-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде мамандардың әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен 16259,5 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
7. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен 76645,5 мың теңге сомасында берілетін бюджеттік кредиттер сомасының түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 23-6-тармағымен толықтырылсын:
"23-6. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсетуге 421,1 мың теңге сомасында шығындар көзделгені ескерілсін.";