О внесении изменений в постановление акимата от 24 января 2013 года № 37 "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2013 году"
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 11 декабря 2013 года № 1005. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 декабря 2013 года № 4364
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам приведения их в соответствие с Системой государственного планирования Республики Казахстан" и статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", подпунктом 5) статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", пунктами 678 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайского района от 24 января 2013 года № 37 "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2013 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4008, опубликовано 15 февраля 2013 года в газете "Арна") следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", пунктами 678 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
строку, порядковый номер 16, изложить в новой редакции:
"
16.
Коммунальное государственное предприятие "Затобольская теплоэнергетическая компания" акимата Костанайского района государственного учреждения "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройст-
ве территории села Заречное, не требующая предварите-
льной профессиональ-
ной подготовки работника
3112
Продолжите-
льность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотре-
нные трудовым законодате-
льством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
";
строку, порядковый номер 18, изложить в новой редакции:
"
18.
Коммунальное государственное предприятие "Затобольская теплоэнергети-
ческая компания" акимата Костанайского района государственного учреждения "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
Ежедневная помощь в работах по озеленению, уборке и благоустройст-
ве территории села Майколь, не требующая предваритель-
ной профессиональ-
ной подготовки работника

Әкімдіктің 2013 жылғы 24 қаңтардағы № 37 "2013 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 1005 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 желтоқсанда № 4364 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне оларды Қазақстан Республикасының Мемлекеттік жоспарлау жүйесімен сәйкестендіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі Заңына және  "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5) тармақшасына20-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекiтiлген, Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесiнiң 678-тармақтарына сәйкес, Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай ауданы әкiмдiгiнiң 2013 жылғы 24 қаңтардағы № 37 "2013 жылғы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 15 ақпанда № 4008 болып тіркелген, 2013 жылы 15 ақпанда "Арна" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5) тармақшасына20-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекiтiлген, Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесiнiң 678-тармақтарына сәйкес, Қостанай ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:";
реттік нөмірі 16-жолы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"
16.
"Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлім" мемлекеттік мекемесі Қостанай ауданы әкімдігінің "Затобол жылу энергетикалық компаниясы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Қызметкердiң алдын ала кәсiптiк даярлаудан өтуiн талап етпейтiн, Заречный ауылының аумақтарын көгалдандыру, жинау және аббаттандыру жөнiндегi жұмыстарға күн сайынғы көмек
3112
Қоғамдық жұмыстарға қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен көзделген шектеулердi ескерiп аптасына 40 сағаттан аспауы тиiс, екi демалыс күндерi, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiс
";
реттік нөмірі 18-жолы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"
18.
"Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлім" мемлекеттік мекемесі Қостанай ауданы әкімдігінің "Затобол жылу энергетикалық компаниясы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Қызметкердiң алдын ала кәсiптiк даярлаудан өтуiн талап етпейтiн, Майкөл ауылының аумақтарын көгалдандыру, жинау және аббаттандыру жөнiндегi жұмыстарға күн сайынғы көмек