О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 19 декабря 2012 года № 108 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 19 февраля 2013 года № 119. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 февраля 2013 года № 4026
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 104106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2013-2015 годы" от 19 декабря 2012 года № 108 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3943, опубликовано 10 января 2013 года в районной газете "Меңдіқара үні") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Мендыкаринского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1820411,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 445890,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6948,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 740,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1366833,0 тысячи тенге;
2) затраты – 1823076,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 26167,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 31159,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4992,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 8500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 8500,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -37332,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37332,7 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрен возврат целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в сумме 314,6 тысяч тенге и областного бюджета в сумме 0,2 тысячи тенге.".
Приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
сессии                                     М. Талтакова
Секретарь
районного маслихата                        В. Леонов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Мендыкаринского района"
______________ С. Хабалкина
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Мендыкаринского района"
_______________ Г. Айсенова
Приложение 1
к решению маслихата
от 19 февраля 2013 года № 119
Приложение 1
к решению маслихата
от 19 декабря 2012 года № 108
Районный бюджет Мендыкаринского
района на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Доходы

Мәслихаттың 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 108 "Мендіқара ауданының 2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Мендіқара ауданы мәслихатының 2013 жылғы 19 ақпандағы № 119 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 21 ақпанда № 4026 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 104106-баптарына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Меңдіқара ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 108 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3943 тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланған) мына өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Меңдіқара ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1820411,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 445890,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6948,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 740,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1366833,0 мың теңге;
2) шығындар – 1823076,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 26167,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 31159,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4992,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 8500,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 8500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -37332,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 37332,7 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 4-1 тармағымен толықтырылсын:
"4-1. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте 314,6 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен және 0,2 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.".
Көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия
төрайымы                                   М. Талтақова
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        В. Леонов
КЕЛІСІЛДІ:
"Меңдіқара ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
______________ С. Хабалкина
"Меңдіқара ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ Г. Айсенова
Мәслихаттың
2013 жылғы 19 ақпандағы
№ 119 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 108 шешіміне 1-қосымша
Меңдіқара ауданының 2013 жылға
арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Кірістер