О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 19 декабря 2012 года № 108 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 10 июля 2013 года № 155. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 июля 2013 года № 4194
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2013-2015 годы" от 19 декабря 2012 года № 108 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3943, опубликовано 10 января 2013 года в районной газете "Меңдіқара үні") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Мендыкаринского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1830431,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 445890,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6948,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 740,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1376853,4 тысячи тенге;
2) затраты – 1833097,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 26166,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 31158,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4992,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 8500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 8500,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -37331,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37331,8 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 4-2 следующего содержания:
"4-2. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год учтены поступления средств из республиканского бюджета на увеличение штатной численности местных исполнительных органов в сумме 10837,0 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        М. Уакпаев
Секретарь
районного маслихата                        В. Леонов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел финансов
Мендыкаринского района"
_______ С. Хабалкина
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и
бюджетного планирования
Мендыкаринского района"
________ Г. Айсенова
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 108 "Меңдіқара ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2013 жылғы 10 шілдедегі № 155 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 шілдеде № 4194 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106109 - баптарына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Меңдіқара ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 108 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3943 тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Меңдіқара ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1830431,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 445890,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6948,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 740,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1376853,4 мың теңге;
2) шығындар – 1833097,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 26166,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 31158,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4992,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 8500,0 мың теңге, оның ішінде:
каржы активтерін сатып алу – 8500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -37331,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 37331,8 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 4-2 тармағымен толықтырылсын:
"4-2. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте 10837,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға қаражаттар түсімі ескерілсін.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            М. Уақпаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы               В. Леонов
КЕЛІСІЛГЕН:
"Меңдіқара ауданының
қаржы бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______ С. Хабалкина
"Меңдіқара ауданының
экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____ Г. Айсенова
Мәслихаттың