О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 88 "О районном бюджете Наурзумского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 20 февраля 2013 года № 100. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 февраля 2013 года № 4047
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 7 статьи 44 и статьями 104106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Наурзумского района на 2013-2015 годы" от 21 декабря 2012 года № 88 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3965, опубликовано 10 января 2013 года в газете "Науырзым тынысы") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Наурзумского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1156328,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 154667,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3293,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9592,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 988776,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1166656,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8814,5 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10388,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1574,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -19142,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19142,9 тысячи тенге.".
дополнить указанное решение пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 2115,4 тысяч тенге.";
абзац третий пункта 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"на обеспечение деятельности центров занятости населения в сумме 9382,0 тысячи тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии,
секретарь районного
маслихата                                  З. Алдажуманова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Наурзумского района"
____________ Р. Будекенова
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Наурзумского района"
______________ Н. Дехтярева
Приложение
к решению маслихата
от 20 февраля 2013 года № 100
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2012 года № 88
Бюджет Наурзумского
района на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 88 "Науырзым ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2013 жылғы 20 ақпандағы № 100 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 ақпанда № 4047 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексі 44-бабының 7-тармағына және 104106-баптарына сәйкес Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Науырзым ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 88 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3965 тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда "Науырзым тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Науырзым ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1156328,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 154667,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3293,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 9592,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 988776,0 мың теңге;
2) шығындар – 1166656,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 8814,5 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 10388,5 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 1574,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -19142,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19142,9 мың теңге.".
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3-1 тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттерді қайтару көзделген ескерілсін:
республикалық бюджетке 2115,4 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағының үшінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге 9382,0 мың теңге сомасында.".
көрсетілген шешімінің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы,
аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    З. Алдажұманова
КЕЛІСІЛДІ:
"Науырзым ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
____________ Р. Будекенова
"Науырзым ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________________ Н. Дехтярева
Мәслихаттың
2013 жылғы 20 ақпандағы
№ 100 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 88 шешіміне 1-қосымша
Науырзым ауданының 2013 жылға
арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер