О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 88 "О районном бюджете Наурзумского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 11 ноября 2013 года № 157. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 ноября 2013 года № 4305
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 88 "О районном бюджете Наурзумского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3965, опубликовано 10 января 2013 года в газете "Науырзым тынысы") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Наурзумского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1170031,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 154667,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15454,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9592,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 990318,8 тысяч тенге;
2) затраты – 1180360,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4562,7 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5831,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1269,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14891,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14891,1 тысячи тенге:
поступление займов – 5831,7 тысяч тенге;
погашение займов – 1271,5 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10330,9 тысяч тенге.".
пункт 11 указанного решения исключить.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата              З. Алдажуманова
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
Наурзумского района"
_______________ Р. Будекенова
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства Наурзумского
района"
___________________ Н. Дехтярева
Приложение
к решению маслихата
от 11 ноября 2013 года № 157
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2012 года № 88
Бюджет Наурзумского района
на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 88 "Науырзым ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2013 жылы 11 қарашадағы № 157 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 қарашада № 4305 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 88 "Науырзым ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3965 тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда "Науырзым тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Науырзым ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1170031,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 154667,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15454,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 9592,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 990318,8 мың теңге;
2) шығындар – 1180360,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 4562,7 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 5831,7 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 1269,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -14891,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14891,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 5831,7 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1271,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10330,9 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 11-тармағы алынып тасталсын.
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы,
аудандық мәслихаттың хатшысы               З. Алдажұманова
КЕЛІСІЛДІ:
"Науырзым ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________ Р. Будекенова
"Науырзым ауданының экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ Н. Дехтярева
Мәслихаттың
2013 жылғы 11 қарашадағы
№ 157 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 88 шешіміне 1-қосымша
Науырзым ауданының 2013 жылға
арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер