О внесении изменения в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 54 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 1 апреля 2013 года № 71. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 апреля 2013 года № 4101. Утратило силу - Решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 6 декабря 2013 года № 126
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 06.12.2013 № 126 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пункта 3 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года "О национальных реестрах идентификационных номеров" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующее изменение в решение маслихата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан" от 21 декабря 2012 года № 54 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3985, опубликовано 24 января 2013 года в газете "Сарыкөл"):
подпункт 4) пункта 1 приложения к указанному решению исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии           С. Аникин
Секретарь районного маслихата              А. Карашулаков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных программ
акимата Сарыкольского района"
____________ С. Мулдабеков

Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 54 "Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 1 сәуірдегі № 71 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 сәуірде № 4101 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 6 желтоқсандағы № 126 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 06.12.2013 № 126 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына және "Сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізілімдері туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы Заңының 13-бабының 3-тармағына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 54 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3985 тіркелген, 2013 жылғы 24 қаңтарда "Сарыкөл" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында 1-тармақтың 4) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы            С. Аникин
Аудандық мәслихатының хатшысы              А. Қарашолақов
КЕЛІСІЛДІ:
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________ С. Молдабеков