О внесении дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 54 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 10 апреля 2013 года № 78. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 апреля 2013 года № 4104. Утратило силу - Решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 6 декабря 2013 года № 126
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 06.12.2013 № 126 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Стандартом государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов", утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие дополнения в решение маслихата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан" от 21 декабря 2012 года № 54 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3985, опубликовано 24 января 2013 года в газете "Сарыкөл"):
пункт 1 указанного решения дополнить подпунктом 12) следующего содержания:
"12) лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года и не награжденным орденами и медалями бывшего Союза Советских Социалистических Республик за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны, ко Дню Победы в Великой Отечественной войне, единовременно, в размере 5 месячных расчетных показателей.";
в приложении к указанному решению "Перечень документов, необходимых для получения государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" пункт 2 дополнить подпунктом 12) следующего содержания:
"12) лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года и не награжденным орденами и медалями бывшего Союза Советских Социалистических Республик за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны, ко Дню Победы в Великой Отечественной войне:
документ, подтверждающий социальный статус потребителя.".

Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 54 "Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 10 сәуірдегі № 78 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 сәуірде № 4104 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 6 желтоқсандағы № 126 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 06.12.2013 № 126 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылы 7 сәуірдегі № 394 қаулысымен бекітілген "Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызмет стандартына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 54 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3985 тіркелген, 2013 жылғы 24 қаңтарда "Сарыкөл" газетінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі мазмұндағы 12) тармақшамен толықтырылсын:
"12) 1941 жылғы 22 маусым - 1945 жылғы 9 мамыр аралығында кемiнде алты ай жұмыс iстеген (әскери қызмет өткерген) және Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегi мен мiнсiз әскери қызметі үшін бұрынғы Кеңестік Социалистік Республикалар Одағының ордендерiмен және медальдарымен марапатталмаған адамдарға, Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күніне орай, бір жолғы, 5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде.";
көрсетілген шешімнің "Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттардың тізбесі" атты қосымшасында 2-тармағы келесі мазмұндағы 12) тармақшамен толықтырылсын:
"12) 1941 жылғы 22 маусым - 1945 жылғы 9 мамыр аралығында кемiнде алты ай жұмыс iстеген (әскери қызмет өткерген) және Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегi мен мiнсiз әскери қызметі үшін бұрынғы Кеңестік Социалистік Республикалар Одағының ордендерiмен және медальдарымен марапатталмаған адамдарға:
алушының әлеуметтік мәртебесін растайтын құжат.".

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии                        В. Мелоян
Секретарь
районного маслихата                        А. Карашулаков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных программ
акимата Сарыкольского района"
_______________ С. Мулдабеков

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы                         В. Мелоян
Аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Қарашолақов
КЕЛІСІЛДІ:
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________ С. Молдабеков