О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 53 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 12 декабря 2013 года № 131. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 декабря 2013 года № 4343
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, а также подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 53 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3974, опубликовано 14 февраля 2013 года в газете "Сарыкөл"):
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыкольского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 224 540,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 446 121,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 361,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 18 518,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 753 540,7 тысяч тенге;
2) затраты – 2 282 607,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 30 784,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 33 754,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 970,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 88 850,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 88 850,4 тысяч тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной сессии           В.Белишкин
Секретарь районного маслихата              А. Карашулаков
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел финансов акимата
Сарыкольского района"
____________ Т. Лысяк
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Сарыкольского района"
_______________ А. Бекпанов
Приложение
к решению маслихата
от 12 декабря 2013 года № 131
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2012 года № 53
Бюджет Сарыкольского района на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I
Доходы

Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 53 "Сарыкөл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 131 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда № 4343 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109–баптарына, сондай-ақ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 53 "Сарыкөл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" шешiмiне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3974 тіркелген, 2013 жылғы 14 ақпанда "Сарыкөл" газетінде жарияланған) келесі өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 224 540,7 мың тенге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 446 121,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6 361,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 18 518,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1 753 540,7 мың теңге;
2) шығындар – 2 282 607,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 30 784,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 33 754,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 970,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 88 850,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 88 850,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы            В. Белишкин
Аудандық мәслихат хатшысы                  А. Қарашолақов
КЕЛІСІЛДІ:
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ Т. Лысяк
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ А. Бекпанов
Мәслихаттың
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 131 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 53 шешіміне 1-қосымша
Сарыкөл ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
I
Кірістер