О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 80 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 20 февраля 2013 года № 97. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 февраля 2013 года № 4035
В соответствии с пунктом 7 статьи 44 и статьями 104109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете на 2013-2015 годы" от 20 декабря 2012 года № 80 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3976, опубликовано 10 января 2013 года в газете "Маяк") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 266 247,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 295 590,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 850,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 965 807,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2 267 889,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 49 767,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 57 123,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 356,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4 050,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 55 459,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 55 459,8 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в сумме 1 928,0 тысяч тенге, в том числе трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в сумме 1 927,9 тысяч тенге и трансфертов, выделенных из областного бюджета в сумме 0,1 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:
1) на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности;
2) на содержание организаций образования.";
пункт 7 указанного решения исключить;
пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа Тарановского района на 2013 год в сумме 24 720,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 80 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2013 жылғы 20 ақпандағы № 97 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 ақпанда № 4035 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 44-бабының 7-тармағына және 104109-баптарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "2013–2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 80 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3976 тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда "Маяк" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2013–2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 266 247,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 295 590,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 850,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 965 807,0 мың теңге;
2) шығындар – 2 267 889,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 49 767,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 57 123,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 356,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 4 050,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 55 459,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 55 459,8 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-1 тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте 1 928,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттердің, оның ішінде республикалық бюджеттен бөлінген 1 927,9 мың теңге сомасында трансферттердің және облыстық бюджеттен бөлінген 0,1 мың теңге сомасында трансферттердің қайтарылуы қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімінің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) коммуналдық меншік объектілерінің материалдық – техникалық базасын нығайтуға;
2) білім беру ұйымдарын ұстауға.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімінің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. Таран ауданы жергілікті атқарушы органының 2013 жылға арналған резерві 24 720,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.