О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 80 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 12 июля 2013 года № 135. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 июля 2013 года № 4197
В соответствии с пунктом 7 статьи 44 и статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете на 2013-2015 годы" от 20 декабря 2012 года № 80 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3976, опубликовано 10 января 2013 года в газете "Маяк") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2321067,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1294690,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4850,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 900,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1020627,7 тысяч тенге;
2) затраты – 2323736,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 49767,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 57123,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7356,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3024,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -55459,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 55459,8 тысяч тенге.;
дополнить указанное решение пунктом 2-2 следующего содержания:
"2-2. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрен возврат использованных не по целевому назначению целевых трансфертов в сумме 498,3 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения дополнить подпунктами 3), 4) следующего содержания:
"3) для погашения обязательств по решениям суда;
4) для безаварийной работы парокотельной в отопительный сезон 2013-2014 годов, на приобретение оборудования с учетом повышения энергоэффективности.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление средств из областного бюджета на компенсацию потерь доходов.";
пункт 6 указанного решения дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
"8) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 80 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2013 жылғы 12 шілдедегі № 135 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 шілдеде № 4197 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 44-бабының 7-тармағына және 109-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 80 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3976 тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда "Маяк" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2321067,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1294690,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4850,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 900,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1020627,7 мың теңге;
2) шығындар – 2323736,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 49767,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 57123,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7356,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3024,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -55459,8 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 55459,8 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-2 тармақпен толықтырылсын:
"2-2. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару 498,3 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімінің 4-тармағы мынадай мазмұндағы 3), 4) тармақшалармен толықтырылсын:
"3) сот шешімі бойынша міндеттемелерін өтеу үшін;
4) энергия тиімділігін арттыру есепке алып құрал-жабдық сатып алуға, 2013-2014 жылдардың жылыту маусымында бу қазандықтың апатсыз жұмысы үшін.";
көрсетілген шешімінің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2013 жылға арналған аудандық бюджетке кіріс ысырабын өтеуге облыстық бюджеттен қаржы түсімі қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімінің 6-тармағы мынадай мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:
"8) жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.