О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 80 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 27 августа 2013 года № 144. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 сентября 2013 года № 4218
В соответствии со статьей 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 80 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3976, опубликовано 10 января 2013 года в газете "Маяк") следующие изменения:
пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа Тарановского района на 2013 год в сумме 26000,0 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель двадцать седьмой,
внеочередной сессии                        А. Мадибаев
Секретарь
районного маслихата                        С. Жолдыбаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Тарановского района"
_________________ В. Ересько
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 80 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2013 жылғы 27 тамыздағы № 144 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 9 қыркүйекте № 4218 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 80 "2013 – 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3976 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда "Маяк" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. Таран ауданы жергілікті атқарушы органының 2013 жылға арналған резерві 26000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімінің 15-қосымшалары осы шешімнің 12- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жиырма жетінші, кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       А. Мәдибаев
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        С. Жолдыбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Таран ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
________________ В. Ересько
Мәслихаттың