О внесении изменений в решение маслихата от 19 декабря 2012 года № 70 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 12 декабря 2013 года № 161. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 декабря 2013 года № 4344
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 19 декабря 2012 года № 70 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3959, опубликовано 3 января 2013 года в газете "Нұрлы жол") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 858 626,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 417 403,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 6 067,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 156,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 430 000,3 тысяч тенге;
2) затраты – 1 898 210,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14 754,2 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19 193,2 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 439,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 54 338,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 54 338,7 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 29 819,3 тысяч тенге;
на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов в сумме 4 904,0 тысячи тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 14 555,0 тысяч тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011–2020 годы в сумме 4 537,0 тысяч тенге;
на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 6 407,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 70 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 161 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда № 4344 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 70 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3959 тіркелген, 2013 жылғы 3 қаңтарда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ұзынкөл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 858 626,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 417 403,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6 067,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 5 156,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1 430 000,3 мың теңге;
2) шығындар – 1 898 210,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 14 754,2 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 19 193,2 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 4 439,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 54 338,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 54 338,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге 29 819,3 мың теңге сомасында;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 4 904,0 мың теңге сомасында;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 14 555,0 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 4 537,0 мың теңге сомасында;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне 6 407,0 мың теңге сомасында;

на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 8 865,0 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме 5136,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной сессии
секретарь Узункольского
районного маслихата                        В. Вербовой
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного учреждения
"Отдел финансов Узункольского района"
___________________ У. Наурузбаева
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Узункольского района"
___________________ Н. Абдрахманова
Приложение
к решению маслихата
от 12 декабря 2013 года № 161
Приложение 1
к решению маслихата
от 19 декабря 2012 года № 70
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы

мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға 8 865,0 мың теңге сомасында;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға 5 136,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессиясының
төрағасы Ұзынкөл аудандық
мәслихатының хатшысы                       В. Вербовой
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұзынкөл ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ У. Наурузбаева
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________ Н. Абдрахманова
Мәслихаттың
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
161 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 70 шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер