О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2013 год по Павлодарской области
Решение маслихата Павлодарской области от 20 февраля 2013 года N 133/15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 марта 2013 года N 3484. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03 сентября 2014 года N 1-11/560)

Павлодар облысы бойынша 2013 жылға арналған жерүсті су көздерінің ресурстарын пайдаланғаны үшін төленетін төлемақы мөлшерлемелері туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2013 жылғы 20 ақпандағы N 133/15 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 14 наурызда N 3484 болып тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 2014 жылғы 03 қыркүйектегі N 1-11/560 хатымен)

Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03.09.2014 N 1-11/560).
В соответствии со статьей 487 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года и подпункта 5) статьи 38 "Водного кодекса Республики Казахстан" от 9 июля 2003 года, пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:

Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 03.09.2014 N 1-11/560 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" кодексінің (Салық кодексі) 487-бабына, 2003 жылғы 9 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Су кодексі" 38-бабының 5)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 6-бабының 5-тармағына, сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШIМ ЕТЕДI:

1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2013 год по Павлодарской области согласно приложению к указанному решению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам экологии и охраны окружающей среды.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        А. Есенжулов
Секретарь областного
маслихата                                  М. Кубенов
Приложение
к решению областного маслихата
(ХV cессия, V созыв)
от 20 февраля 2013 года N 133 /15
Ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных
источников на 2013 год по Павлодарской области
N п/п Виды специального водопользования Единица измерения Ставки тенге
1
2
3
4
1
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги
1000 куб. м

1. Павлодар облысы бойынша 2013 жылға арналған жерүсті су көздерінің ресурстарын пайдаланғаны үшін төленетін төлемақы мөлшерлемелері көрсетілген шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экология және қоршаған ортаны қорғау мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
3. Осы шешiм алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            А. Есенжолов
Облыстық мәслихаттың
хатшысы                              М. Көбенов
Павлодар облыстық мәслихатының
(V сайланған ХV сессиясы)
2013 жылғы 20 ақпандағы
№ 133/15 шешіміне
қосымша
Павлодар облысы бойынша 2013 жылға арналған жер үсті көздерінің
су ресурстарын пайдаланғаны үшін төленетін төлемақы
мөлшерлемелері
Р/с № Арнайы су пайдалану түрлері Өлшем бірлігі Мөлшерлемелер теңге
1
2
3
4
1
Тұрғын-үй пайдалану және коммуналдық қызметтер
1000 текше метр