Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2013 жылғы 22 мамырдағы N 165/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 мамырда N 3543 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 130/4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 24.04.2014 № 130/4 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 27-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы N 221 қаулысымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 866-тармақтарына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
Павлодар облысының басымдықты дақылдарының тізбесі 1-қосымшаға сәйкес;
көктемгі-дала және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауарлы-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға берілетін 2013 жылға арналған субсидиялардың нормалары 2-қосымшаға сәйкес;
субсидияланатын тыңайтқыштар мен гербицидтердің түрлерi және субсидиялардың нормалары:
ағымдағы жылы отандық өндірушілер сатқан тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған 3-қосымшаға сәйкес;
ағымдағы жылы тыңайтқыш жеткiзушiден және (немесе) шетелдiк тыңайтқыш өндiрушiлерден тікелей сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған 4-қосымшаға сәйкес;
алдыңғы жылдың 4-тоқсанында тыңайтқыш өндiрушiден және (немесе) тыңайтқыш жеткiзушiден және (немесе) шетелдiк тыңайтқыш өндiрушiлерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған 5-қосымшаға сәйкес;
ағымдағы жылы және алдыңғы жылдың 4-тоқсанында гербицид жеткізушілерден сатып алынған гербицидтердің 1 килограмына (литріне) арналған 6-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қалалар мен аудандар әкімдері субсидиялардың мақсатты пайдаланылуын қамтамасыз етсін.
3. Павлодар облысы әкімдігінің 2012 жылғы 18 сәуірдегі "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" N 77/4 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3204 болып тіркелді, 2012 жылғы 4 мамырдағы N 52 "Сарыарқа самалы", 2012 жылғы 4 мамырдағы N 52 "Звезда Прииртышья" газеттерінде жарияланды).

О некоторых вопросах субсидирования на повышение урожайности и качества продукции растениеводства
Постановление акимата Павлодарской области от 22 мая 2013 года N 165/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 мая 2013 года N 3543. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 24 апреля 2014 года № 130/4
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 24.04.2014 № 130/4.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 866 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года N 221, акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить:
перечень приоритетных культур Павлодарской области согласно приложению 1;
нормы субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ на 2013 год согласно приложению 2;
виды субсидируемых удобрений и гербицидов и нормы субсидий:
на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных отечественными производителями в текущем году, согласно приложению 3;
на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) непосредственно у иностранных производителей удобрений в текущем году, согласно приложению 4;
на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных в 4 квартале предыдущего года у производителя и (или) у поставщика удобрений и (или) у иностранных производителей удобрений, согласно приложению 5;
на 1 килограмм (литр) гербицидов, приобретенных у поставщика гербицидов в текущем году и 4 квартале предыдущего года, согласно приложению 6.
2. Акимам городов и районов обеспечить целевое использование субсидий.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Павлодарской области от 18 апреля 2012 года N 77/4 "О некоторых вопросах субсидирования на повышение урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3204, опубликовано в газетах "Сарыарқа самалы" от 04 мая 2012 года, N 52, "Звезда Прииртышья" от 04 мая 2012 года, N 52).