О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XI сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 28 июня 2013 года N 165/19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 04 июля 2013 года N 3563. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03 сентября 2014 года N 1-11/560)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03.09.2014 N 1-11/560).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2пунктом 3 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2013 года N 649 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года N 1520 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013 - 2015 годы" Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (XI сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3290, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 25 декабря 2012 года N 147 "Звезда Прииртышья" от 27 декабря 2012 года N 148) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "88608775" заменить цифрами "90650353";
цифры "67050210" заменить цифрами "69091788";
в подпункте 2) цифры "89432231" заменить цифрами "91473809";
в подпункте 3):
цифры "1958836" заменить цифрами "2292912";
цифры "2409388" заменить цифрами "2743464";
в подпункте 5) цифры "-2982292" заменить цифрами "-3316368";
в подпункте 6) цифры "2982292" заменить цифрами "3316368";
в пункте 8-1:
цифры "480884" заменить цифрами "475394";
цифры "69389" заменить цифрами "99501";
цифры "22268" заменить цифрами "9963";
дополнить абзацем следующего содержания:
"96325 тысяч тенге – на увеличение штатной численности местных исполнительных органов.";

Облыстық мәслихаттың (V сайланған XI сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2013 жылғы 28 маусымдағы N 165/19 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 04 шілдеде N 3563 болып тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 2014 жылғы 03 қыркүйектегі N 1-11/560 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 03.09.2014 N 1-11/560 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағына3-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 25 маусымдағы "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы "2013 - 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" N 1520 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 649 қаулысына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың (V сайланған XІ сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3290 болып тіркелген, 2012 жылғы 25 желтоқсандағы "Сарыарқа самалы" газетінің N 147, 2012 жылғы 27 желтоқсандағы "Звезда Прииртышья" газетінің N 148 сандарында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1)-тармақшада:
"88608775" деген сандар "90650353" деген сандармен ауыстырылсын;
"67050210" деген сандар "69091788" деген сандармен ауыстырылсын;
2)-тармақшада "89432231" деген сандар "91473809" деген сандармен ауыстырылсын;
3)-тармақшада:
"1958836" деген сандар "2292912" деген сандармен ауыстырылсын;
"2409388" деген сандар "2743464" деген сандармен ауыстырылсын;
5)-тармақшада "-2982292" деген сандар "-3316368" деген сандармен ауыстырылсын;
6)-тармақшада "2982292" деген сандар "3316368" деген сандармен ауыстырылсын;
8-1-тармақта:
"480884" деген сандар "475394" деген сандармен ауыстырылсын;
"69389" деген сандар "99501" деген сандармен ауыстырылсын;
"22268" деген сандар "9963" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"96325 мың теңге - жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға.";

в пункте 8-2:
цифры "1614998" заменить цифрами "1615000";
дополнить абзацем следующего содержания:
"1163009 тысяч тенге – на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы.";
в пункте 11-1:
цифры "46900" заменить цифрами "36595";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        З. Хаиргельдин
Секретарь
областного маслихата                       М. Кубенов
Приложение
к решению Павлодарского
областного маслихата
(XIX (внеочередная) сессия, V созыв)
от 28 июня 2013 года N 165/19
Приложение 1
к решению Павлодарского
областного маслихата
(XI сессия, V созыв)
от 6 декабря 2012 года N 116/11
Областной бюджет на 2013 год
(с изменениями и дополнениями)
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

8-2-тармақта:
"1614998" деген сандар "1615000" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"1163009 мың теңге - Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға.";
11-1-тармақта:
"46900" деген сандар "36595" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы                            З. Хайыргелдин
Облыстық мәслихаттың
хатшысы                              М. Көбенов
Павлодар облыстық мәслихатының
(V сайланған, XIX (кезектен тыс)
сессиясы) 2013 жылғы
28 маусымдағы N 165/19 шешiмiне
қосымша
Павлодар облыстық мәслихатының
(V сайланған, XI сессиясы)
2012 жылғы 6 желтоқсандағы
N 116/11 шешiмiне
1-қосымша
2013 жылға арналған облыстық бюджет
(өзгерiстермен және толықтырумен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

2 166 259
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
475 394
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
4 316 819
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 537 021
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 255 727
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
281 294
261
Управление образования области
2 779 798
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
946 104
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 598 992
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
135 201
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
99 501
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
4 158 824
253
Управление здравоохранения области
244 454
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
244 454
261
Управление образования области
3 914 370
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
3 796 324
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
118 046
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
3 327
253
Управление здравоохранения области
3 327
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
3 327
9
Прочие услуги в области образования
3 080 906
261
Управление образования области
1 803 250
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
76 036
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
28 525
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
47 874
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
344 695
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
147 395
013
Капитальные расходы государственного органа
3 583
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы

2 166 259
045
Аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
475 394
2
Бастауыш, негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беру
4 316 819
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 537 021
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 255 727
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
281 294
261
Облыстың білім басқармасы
2 779 798
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
946 104
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1 598 992
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
135 201
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
99 501
4
Техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi бiлiм беру
4 158 824
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
244 454
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
244 454
261
Облыстың білім басқармасы
3 914 370
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
3 796 324
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
118 046
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
3 327
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 327
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
3 327
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
3 080 906
261
Облыстың білім басқармасы
1 803 250
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 036
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
28 525
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
47 874
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
344 695
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
147 395
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 583
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету

13 952
029
Методическая работа
64 967
033
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
232 511
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
9 963
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
684 249
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
149 500
271
Управление строительства области
1 277 656
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 277 656
05
Здравоохранение
22 872 621
1
Больницы широкого профиля
21 136
253
Управление здравоохранения области
21 136
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
21 136
2
Охрана здоровья населения
566 842
253
Управление здравоохранения области
566 842
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
328 615
006
Услуги по охране материнства и детства
143 392
007
Пропаганда здорового образа жизни
93 820
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 015
3
Специализированная медицинская помощь
10 940 850
253
Управление здравоохранения области
10 940 850
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4 278 625
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
344 505
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
452 604
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
76 307
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
261 009
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
463 849
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения

13 952
029
Әдістемелік жұмыс
64 967
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
232 511
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 963
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
684 249
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
149 500
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 277 656
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 277 656
05
Денсаулық сақтау
22 872 621
1
Кең бейiндi ауруханалар
21 136
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
21 136
004
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілеріне стационарлық және стационарлықты ауыстыратын медициналық көмек көрсету
21 136
2
Халықтың денсаулығын қорғау
566 842
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
566 842
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
328 615
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
143 392
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
93 820
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 015
3
Мамандандырылған медициналық көмек
10 940 850
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 940 850
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4 278 625
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
344 505
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
452 604
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
76 307
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
261 009
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
463 849
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу

310 179
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
53 608
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 503 750
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
3 196 414
4
Поликлиники
5 933 275
253
Управление здравоохранения области
5 933 275
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
4 948 410
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
660 329
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
324 536
5
Другие виды медицинской помощи
1 041 814
253
Управление здравоохранения области
1 041 814
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
995 975
029
Областные базы спецмедснабжения
45 839
9
Прочие услуги в области здравоохранения
4 368 704
253
Управление здравоохранения области
2 049 333
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
110 621
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
59 931
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
93 264
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
7 442
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
15 126
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
23 898
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 739 051
271
Управление строительства области
2 319 371
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 274 934
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
44 437
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 464 349
1
Социальное обеспечение
1 971 416
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 129 545
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа

310 179
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
53 608
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
1 503 750
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
3 196 414
4
Емханалар
5 933 275
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 933 275
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
4 948 410
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
660 329
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
324 536
5
Медициналық көмектің басқа түрлері
1 041 814
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 041 814
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
995 975
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
45 839
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
4 368 704
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 049 333
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
110 621
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
59 931
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
93 264
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
7 442
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
15 126
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
23 898
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 739 051
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 319 371
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 274 934
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік акушерлік пункттер салу
44 437
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 464 349
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 971 416
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 129 545
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

374 617
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
80 719
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
490 783
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
84 667
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
98 759
261
Управление образования области
841 213
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
818 058
037
Социальная реабилитация
23 155
271
Управление строительства области
658
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
658
2
Социальная помощь
121 125
256
Управление координации занятости и социальных программ области
121 125
003
Социальная поддержка инвалидов
121 125
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
371 808
256
Управление координации занятости и социальных программ области
371 808
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
75 890
007
Капитальные расходы государственного органа
3 689
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
147
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
43 150
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
145 007
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
56 525
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
47 400
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5 729 755
1
Жилищное хозяйство
2 785 000
271
Управление строительства области
2 785 000
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 170 000
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 615 000
2
Коммунальное хозяйство

374 617
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
80 719
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
490 783
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
84 667
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
98 759
261
Облыстың білім басқармасы
841 213
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
818 058
037
Әлеуметтік сауықтандыру
23 155
271
Облыстың құрылыс басқармасы
658
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
658
2
Әлеуметтiк көмек
121 125
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
121 125
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
121 125
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
371 808
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
371 808
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 890
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 689
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
147
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
43 150
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
145 007
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
56 525
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
47 400
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5 729 755
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 785 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 785 000
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 170 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 615 000
2
Коммуналдық шаруашылық

82 217
002
Капитальные расходы государственного органа
4 346
9
Прочие
7 844 730
257
Управление финансов области
220 600
012
Резерв местного исполнительного органа области
220 600
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
319 007
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
40 000
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
182 682
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов
96 325
265
Управление предпринимательства и промышленности области
2 141 085
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
30 000
007
Реализация Стратегии индустриально-инновационного развития
68 485
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 847 600
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
150 000
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
45 000
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
575 007
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020 годы
575 007
271
Управление строительства области
2 109 409
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 728 552
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020 годы
380 857
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 479 622
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
2 194 263
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020 годы

82 217
002
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 346
9
Басқалар
7 844 730
257
Облыстың қаржы басқармасы
220 600
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
220 600
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
319 007
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
40 000
020
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
182 682
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
96 325
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
2 141 085
004
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
30 000
007
Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын іске асыру
68 485
014
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
1 847 600
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
150 000
016
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
45 000
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
575 007
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
575 007
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 109 409
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 728 552
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
380 857
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 479 622
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
2 194 263
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері