О внесении дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 22 мая 2013 года N 165/5 "О некоторых вопросах субсидирования на повышение урожайности и качества продукции растениеводства"
Постановление акимата Павлодарской области от 27 сентября 2013 года N 345/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 октября 2013 года N 3601. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 10 июня 2014 года N 200/6
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 10.06.2014 N 200/6.

Павлодар облысы әкімдігінің 2013 жылғы 22 мамырдағы "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" N 165/5 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2013 жылғы 27 қыркүйектегі N 345/10 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 21 қазанда N 3601 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 10 маусымдағы N 200/6 қаулысымен
Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 10.06.2014 N 200/6 қаулысымен.

В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Правилами субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года N 221, акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 27-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы N 221 қаулысымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 22 мая 2013 года N 165/5 "О некоторых вопросах субсидирования на повышение урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3543, опубликовано в газетах "Сарыарқа самалы" от 30 мая 2013 года, N 61, "Звезда Прииртышья" от 30 мая 2013 года, N 61) следующие дополнения:

1. Павлодар облысы әкімдігінің 2013 жылғы 22 мамырдағы "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3543 болып тіркелді, 2013 жылғы 30 мамырдағы N 61 "Сарыарқа самалы", 2013 жылғы 30 мамырдағы N 61 "Звезда Прииртышья" газеттерінде жарияланды) N 165/5 қаулысына келесі толықтырулар енгізілсін:

приложение 6 к указанному постановлению дополнить строками 68-87 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Ашимбетова Н. К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Е. Арын
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан                       А. Мамытбеков

көрсетілген қаулының 6-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес 68 - 87 жолдарымен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Н.К. Әшімбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енеді.
Облыс әкімі                                Е. Арын
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі                  А. Мамытбеков