О внесении изменений в решение областного маслихата (XI сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 21 ноября 2013 года N 194/24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 ноября 2013 года N 3617. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03 сентября 2014 года N 1-11/560)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03.09.2014 N 1-11/560).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (XI сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3290, опубликованное в газете от 25 декабря 2012 года N 147 "Сарыарка самалы", от 27 декабря 2012 года N 148 "Звезда Прииртышья") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "90965695" заменить цифрами "91495312";
цифры "21355068" заменить цифрами "21598081";
цифры "518694" заменить цифрами "787891";
цифры "69091788" заменить цифрами "69109195";
в подпункте 2) цифры "91639151" заменить цифрами "92159568";
в подпункте 3):
цифры "2292912" заменить цифрами "2283897";
цифры "450552" заменить цифрами "459567";
в подпункте 4):
цифры "350000" заменить цифрами "367000";
цифры "350000" заменить цифрами "367000";
в подпункте 5) цифры "-3316368" заменить цифрами "-3315153";
в подпункте 6) цифры "3316368" заменить цифрами "3315153";
в пункте 7:
цифры "47400" заменить цифрами "46438";
цифры "150000" заменить цифрами "141010";
цифры "150000" заменить цифрами "141175";
в пункте 8:
цифры "122047" заменить цифрами "87839";
цифры "276619" заменить цифрами "125151";

Облыстық мәслихаттың (V сайланған XI сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2013 жылғы 21 қарашадағы N 194/24 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 қарашада N 3617 болып тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 2014 жылғы 03 қыркүйектегі N 1-11/560 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 03.09.2014 N 1-11/560 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың (V сайланған XІ сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3290 болып тіркелген, 2012 жылғы 25 желтоқсандағы "Сарыарқа самалы" газетінің N 147, 2012 жылғы 27 желтоқсандағы "Звезда Прииртышья" газетінің N 148 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1)-тармақшада:
"90965695" деген сандар "91495312" деген сандармен ауыстырылсын;
"21355068" деген сандар "21598081" деген сандармен ауыстырылсын;
"518694" деген сандар "787891" деген сандармен ауыстырылсын;
"69091788" деген сандар "69109195" деген сандармен ауыстырылсын;
2)-тармақшада "91639151" деген сандар "92159568" деген сандармен ауыстырылсын;
3)-тармақшада:
"2292912" деген сандар "2283897" деген сандармен ауыстырылсын;
"450552" деген сандар "459567" деген сандармен ауыстырылсын;
4)-тармақшада:
"350000" деген сандар "367000" деген сандармен ауыстырылсын;
"350000" деген сандар "367000" деген сандармен ауыстырылсын;
5)-тармақшада "-3316368" деген сандар "-3315153" деген сандармен ауыстырылсын;
6)-тармақшада "3316368" деген сандар "3315153" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"47400" деген сандар "46438" деген сандармен ауыстырылсын;
"150000" деген сандар "141010" деген сандармен ауыстырылсын;
"150000" деген сандар "141175" деген сандармен ауыстырылсын;
8-тармақта:
"122047" деген сандар "87839" деген сандармен ауыстырылсын;
"276619" деген сандар "125151" деген сандармен ауыстырылсын;

3 769 327
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
118 046
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
3 327
253
Управление здравоохранения области
3 327
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
3 327
9
Прочие услуги в области образования
3 146 205
261
Управление образования области
1 803 777
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
75 874
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
24 797
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
47 874
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
332 195
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
147 395
013
Капитальные расходы государственного органа
3 583
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
13 952
029
Методическая работа
63 259
033
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
232 511
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
9 963
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
702 874
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
149 500
271
Управление строительства области
1 329 656
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
52 000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 277 656
276
Управление по защите прав детей области
12 772
001
Услуги по реализации государственной политики в области защиты прав детей на местном уровне
8 744
003
Капитальные расходы государственного органа
3 928
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100
05
Здравоохранение
23 244 848
1
Больницы широкого профиля
24 136
253
Управление здравоохранения области
24 136
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села

3 769 327
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
118 046
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
3 327
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 327
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
3 327
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
3 146 205
261
Облыстың білім басқармасы
1 803 777
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 874
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
24 797
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
47 874
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
332 195
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
147 395
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 583
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
13 952
029
Әдістемелік жұмыс
63 259
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
232 511
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 963
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
702 874
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
149 500
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 329 656
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
52 000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 277 656
276
Облыстың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
12 772
001
Жергілікті деңгейде балалар құқықтарын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 744
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 928
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелері мен ұйымдардың күрделі шығыстары
100
05
Денсаулық сақтау
23 244 848
1
Кең бейiндi ауруханалар
24 136
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
24 136
004
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілеріне стационарлық және стационарлықты ауыстыратын медициналық көмек көрсету

24 136
2
Охрана здоровья населения
565 842
253
Управление здравоохранения области
565 842
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
328 615
006
Услуги по охране материнства и детства
142 392
007
Пропаганда здорового образа жизни
93 820
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 015
3
Специализированная медицинская помощь
10 943 579
253
Управление здравоохранения области
10 943 579
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4 278 625
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
344 505
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
452 604
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
76 307
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
261 009
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
463 849
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
310 179
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
53 608
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 503 750
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
3 199 143
4
Поликлиники
5 933 275
253
Управление здравоохранения области
5 933 275
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
4 948 410
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
660 329
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
324 536
5
Другие виды медицинской помощи
1 043 614
253
Управление здравоохранения области
1 043 614
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села

24 136
2
Халықтың денсаулығын қорғау
565 842
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
565 842
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
328 615
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
142 392
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
93 820
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 015
3
Мамандандырылған медициналық көмек
10 943 579
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 943 579
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4 278 625
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
344 505
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
452 604
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
76 307
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
261 009
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
463 849
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
310 179
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
53 608
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
1 503 750
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
3 199 143
4
Емханалар
5 933 275
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 933 275
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
4 948 410
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
660 329
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
324 536
5
Медициналық көмектің басқа түрлері
1 043 614
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 043 614
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация

63 835
9
Прочие
7 787 509
257
Управление финансов области
64 000
012
Резерв местного исполнительного органа области
64 000
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
319 007
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
40 000
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
182 682
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов
96 325
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
575 007
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
575 007
269
Управление по делам религий области
46 826
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере религиозной деятельности на местном уровне
6 383
003
Капитальные расходы государственного органа
4 598
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 870
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
28 975
271
Управление строительства области
2 109 409
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 728 552
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020 годы
380 857
278
Управление предпринимательства и торговли области
2 146 858
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и торговли
70 912
003
Капитальные расходы государственного органа
3 346
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
45 000
005
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
45 000
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 912 600
007
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
70 000
280
Управление индустриально-инновационного развития области
50 127
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности

63 835
9
Басқалар
7 787 509
257
Облыстың қаржы басқармасы
64 000
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
64 000
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
319 007
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
40 000
020
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
182 682
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
96 325
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
575 007
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
575 007
269
Облыстың дін істері басқармасы
46 826
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 383
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 598
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6 870
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
28 975
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 109 409
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 728 552
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
380 857
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
2 146 858
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және сауданы дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70 912
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 346
004
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
45 000
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
45 000
006
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 912 600
007
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
70 000
280
Облыстың индустриялық-инновациялық даму басқармасы
50 127
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер