О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 14 сентября 2012 года N 64/10 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 21 января 2013 года N 115/14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 февраля 2013 года N 3419. Утратило силу решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 13 июня 2013 года N 156/20
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 13.06.2013 N 156/20.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, со стандартом государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394, в целях совершенствования системы оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан, Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 14 сентября 2012 года N 64/10 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9 октября 2012 года N 3233, опубликовано 15 октября 2012 года, 22 октября 2012 года в газете "Версия" N 41, 42 и 19 октября 2012 года, 29 октября 2012 года в газете "Шаhар" N 39, 40) следующие изменения:
подпункты 5), 8), 15), 23), 26) пункта 1 исключить;
в пункте 1:
в абзаце втором подпункта 17) слова "67000 (шестьдесят семь тысяч) тенге" заменить на "68000 (шестьдесят восемь тысяч) тенге";
в абзаце первом подпункта 21) слова "одиноко проживающим пенсионерам, которые обслуживаются специалистами государственного учреждения "Центр социального обслуживания на дому города Павлодара" для установки телефона по фактическим затратам, но не более 13000 (тринадцать тысяч) тенге;" исключить;
в абзацах втором, пятом подпункта 21) слова "1000 (одна тысяча) тенге" заменить на "2000 (две тысячи) тенге";
в абзаце седьмом подпункта 28) слова "Участникам программы занятости 2020 по реализации направления "Повышение мобильности трудовых ресурсов" размер выплаты составляет пятнадцать месячных расчетных показателей на одну семью. Социальная помощь оказывается во втором полугодии;" исключить.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по социальной политике.

Павлодар қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 қыркүйектегі "Азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 64/10 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2013 жылғы 21 қаңтардағы N 115/14 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 14 ақпанда N 3419 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2013 жылғы 13 маусымдағы N 156/20 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 13.06.2013 N 156/20 шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 56-бабы 1-тармағы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмдерi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызмет стандартына сәйкес, мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету жүйесін жетілдіру мақсатында Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 қыркүйектегі "Азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 64/10 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерінің Мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 9 қазандағы N 3233 болып тіркелген, 2012 жылғы 15 қазандағы, 2012 жылғы 22 қазандағы "Версия" газетінің N 41, 42 және 2012 жылғы 19 қазандағы, 2012 жылғы 29 қазандағы "Шаhар" газетінің N 39, 40 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 5), 8), 15), 23), 26) тармақшалары алынып тасталсын;
1-тармақта:
17-тармақшаның екінші абзацындағы "67000 (алпыс жеті мың) теңге" сөздері "68000 (алпыс сегіз мың) теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
21-тармақшаның бірінші абзацындағы "Павлодар қаласы үйде әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің мамандарымен қызмет көрсетілетін жалғыз тұратын зейнеткерлерге телефон орнату үшін нақты шығындар бойынша, бірақ 13000 (он үш мың) теңгеден аспайтын;" сөздері алынып тасталсын;
21-тармақшаның екінші, бесінші абзацтарындағы "1000 (бір мың) теңге" сөздері "2000 (екі мың) теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
28-тармақшаның жетінші абзацындағы "Еңбек ресурстарының мобильдігін жоғарлату" бағытын іске асыру бойынша 2020 еңбекті қамту бағдарламасына қатысушыларға төлем мөлшері бір отбасыға он бес айлық есептік көрсеткіштерін құрайды. Әлеуметтік көмек екінші жарты жылдықта беріледі;" сөздері алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 (десять) календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь
городского маслихата                       М. Желнов

3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы, қалалық
мәслихаттың хатшысы                        М. Желнов