Об утверждении регламента государственной услуги "Постановка на учет и очередность граждан, нуждающихся в жилище из государственного жилищного фонда или жилище, арендованном местным исполнительным органом в частном жилищном фонде"
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 24 января 2013 года N 87/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 февраля 2013 года N 3453. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 20 июня 2013 года N 778/3
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 20.06.2013 N 778/3.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Постановка на учет и очередность граждан, нуждающихся в жилище из государственного жилищного фонда или жилище, арендованном местным исполнительным органом в частном жилищном фонде".
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара                      О. Каиргельдинов
Утверждено
постановлением акимата
города Павлодара
от 24 января 2013 года N 87/1
Регламент государственной услуги "Постановка на учет и
очередность граждан, нуждающихся в жилище из государственного
жилищного фонда или жилище, арендованном местным
исполнительным органом в частном жилищном фонде"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Постановка на учет и очередность граждан, нуждающихся в жилище из государственного жилищного фонда или жилище, арендованном местным исполнительным органом в частном жилищном фонде" (далее - государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Постановка на учет и очередность граждан, нуждающихся в жилище из государственного жилищного фонда или жилище, арендованном местным исполнительным органом в частном жилищном фонде", утвержденного Постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2010 года N 76 (далее - Стандарт).

"Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке қою және олардың кезегі" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 24 қаңтардағы N 87/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 ақпанда N 3453 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 20 маусымдағы N 778/3 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 20.06.2013 N 778/3 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" N 745 қаулысына, сәйкес Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берiліп отырған "Мемлекеттiк тұрғын үй қорынан тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан жергiлiктi атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке қою және олардың кезегi" мемлекеттiк қызмет регламентi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан күннен кейiн 10 күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Павлодар қаласының әкімі                   О. Қайыргелдинов
Павлодар қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 24 қаңтардағы
N 87/1 қаулысымен
бекітілді
"Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге немесе жеке
тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған
тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке қою және олардың
кезегі" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке қою және олардың кезегі" (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет).
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 8 ақпандағы N 76 қаулысымен бекітілген "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке қою және олардың кезегі" стандартының (бұдан әрі - Стандарт) негiзiнде көрсетiледi.

4. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Павлодара" (далее – Уполномоченный орган), Павлодарская область, город Павлодар, улица Кривенко, 25, телефон: (8-718-2) 32-02-42, график работы с 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, выходные дни: суббота, воскресенье и праздничные дни, прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания, а также на альтернативной основе филиалом Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Павлодарской области", Павлодарская область, город Павлодар, улица Павлова, 48, телефон (8-718-2) 33-47-35, Павлодарским городским отделом, улица Кутузова, 204, Павлодарским городским отделом N 1, улица Исиналиева, 24 ,график работы: с 9.00 часов до 20.00 часов, без перерыва на обед, выходные дни - воскресенье и праздничные дни, прием осуществляется в порядке "электронной" очереди или веб-портал "электронного правительства: "www.egov.kz" при условии наличия у Заявителя электронной цифровой подписи.
В целях обеспечения доступности государственных услуг жителям отдаленных населенных пунктов допускается оказание государственных услуг через Мобильные центры.
5. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача уведомления о постановке на учет с указанием порядкового номера очереди либо мотивированный ответ об отказе в постановке на учет с указанием обоснованных причин (на бумажном носителе или в электронной форме).
6. Государственная услуга предоставляется гражданам Республики Казахстан, указанным в пункте 6 Стандарта (далее – Потребители).
7. Срок оказания государственной услуги в Уполномоченном органе либо на портале - в течении 30 календарных дней.
Максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче или получении документов в Уполномоченном органе – не более 15 минут.
8. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
2. Описание порядка действий оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги Потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги Потребителю выдается – расписка о приеме соответствующих документов с указанием номера и даты приема запроса, вида запрашиваемой государственной услуги, количества и названии приложенных документов, даты (времени) и места выдачи документов, фамилии, имени, отчества специалиста, принявшего заявление на оформление документов.
На портале получателю государственной услуги в "личный кабинет" направляется уведомление-отчет о принятии заявления уполномоченным органом с указанием даты, времени принятия документов и даты получения государственной услуги.

4. Мемлекеттік қызмет "Павлодар қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – Уәкілетті орган), Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Кривенко көшесі, 25, телефоны: (8-718-2) 32-02-42, жұмыс кестесі: сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, демалыс күндері: сенбі, жексенбі және мерекелік күндері, қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен, сондай–ақ, баламалы негізде Павлодар облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорыны филиалымен, Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Павлов көшесі, 48, телефоны: (8-718-2) 33-47-35, Павлодар қалалық бөлімі, Кутузов көшесі, 204, Павлодар қалалық N 1 бөлімі, Исиналиев көшесі, 24, жұмыс кестесі: сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс күндері – жексенбі және мерекелік күндері, қабылдау "электронды" кезек күту тәртібімен немесе Өтініш берушіде электрондық цифрлық қолтаңба болған жағдайда электрондық үкіметтің: "www. egov. kz" веб-порталы арқылы көрсетіледі.
Мемлекеттік қызметтердің қол жетімділігін қамтамасыз ету мақсатында шалғай елді мекендердің тұрғындарына мобильді орталықтар арқылы мемлекеттік қызмет көрсетуге жол беріледі.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі, кезегінің реттік нөмірін көрсетіп, есепке қою туралы хабарлама немесе негізді себептерді көрсетіп, есепке қоюдан бас тарту туралы дәлелді жауап беру болып табылады (қағаз жеткізгіште немесе электрондық түрде).
6. Мемлекеттік қызмет Стандарттың 6-тармағында көрсетілген Қазақстан Республикасының азаматтарына (бұдан әрі - Тұтынушылар) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі Уәкілетті органда немесе порталда - 30 күнтізбелік күн ішінде.
Уәкілетті органда құжаттарды тапсыру немесе алу кезінде кезекті күтуге жіберілетін ең көп уақыт - 15 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету әрекеттердің тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік қызметті алу үшін Тұтынушы Стандарттың 11- тармағында көрсетілген құжаттардың тізбесін ұсынуы қажет.
Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде Тұтынушыға сауалдың нөмірі және қабылданған күні, сұрау салынған мемлекеттік қызметтің түрі, қоса берілген құжаттардың саны және атауы, құжаттарды беру күні (уақыты) және орны, құжаттарды ресімдеуге сауалды қабылдаған қызметкердің тегі, аты, әкесінің аты, құжаттарды қабылдау туралы қолхат беріледі.
Порталда мемлекеттік қызметті алушының "жеке кабинетіне" Уәкілетті орган өтініштің қабылданғаны туралы хабарлама-есеп жіберіледі, құжатты қабылдау күні мен уақыты және мемлекеттік қызметті алған күн көрсетіледі.

10. В предоставлении государственной услуги отказывается в случаях предусмотренных пунктом 16 Стандарта.
11. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов Потребителя.
12. Структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) специалист Уполномоченного органа;
2) начальник Уполномоченного органа;
3) жилищная комиссия.
13. Последовательность действии структурно-функциональных единиц приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действии и структурно-функциональных единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги

10. Мемлекеттік қызметті көрсетуден Стандарттың 16-тармағында көзделген жағдайда бас тартылады.
11. Ақпараттық қауiпсiздiк талаптары: Тұтынушы құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғауды және құпиялылығын қамтамасыз ету.
12. Мемлекеттiк қызмет көрсету үрдісіне қатысушы құрылымдық-функционалдық бiрлiктер:
1) Уәкілетті органның маманы;
2) Уәкілетті органның бастығы;
3) тұрғын үй комиссиясы.
13. Құрылымдық-функционалдық бірліктер іс-әрекеттерінің сипаттамасы осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
14. Құрылымдық-функционалдық бірліктер мен әрекеттердің кисынды байланысының сұлбасы осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
3. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі

15. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту оказания государственных
услуг "Постановка на учет и
очередность граждан, нуждающихся в
жилище из государственного жилищного
фонда или жилище, арендованном
местным исполнительным органом
в частном жилищном фонде
от 24 января 2013 года N 87/1
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее - единиц)
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
2
Наименование единиц
Специалист Уполномоченного органа
Начальник Уполномоченного органа
Жилищная комиссия
Специалист Уполномоченного органа
Начальник Уполномоченного органа
Специалист Уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Проверка представленных документов, направление их в жилищную комиссию
Рассмотрение документов, принятие решения либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подготовка уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Резолюция
Решение комиссии
Уведомление либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Уведомление либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
Не более 15 минут
3 календарных дней
20 календарных дней
3 календарных дней
2 календарных дней
Не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
6 колонка
Приложение 2
к регламенту оказания государственных
услуг "Постановка на учет и
очередность граждан, нуждающихся в
жилище из государственного жилищного
фонда или жилище, арендованном
местным исполнительным органом
в частном жилищном фонде
от 24 января 2013 года N 87/1
Схема предоставления государственной услуги

15. Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызметті көрсету тәртібін бұзғаны үшін жауапты болады.
2013 жылғы 24 қаңтардағы N 87/1
"Мемлекеттік тұрғын үй қорынан
тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй
қорынан жергілікті атқарушы орган
жалдаған тұрғын үйге мұқтаж
азаматтарды есепке қою және
олардың кезегі" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
1-қосымша
1-кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктердің
(бұдан әрі - бірлік) әрекеттерінің сипаттамасы
Негiзгi үдерiстiң (жұмыс барысының, ағынының) iс-әрекетi
1.
Іс-әрекеттің N (жұмыс ағымы, жолы)
1
2
3
4
5
6
2.
Бірліктің атауы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Тұрғын үй комиссиясы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның маманы
3.
Iс-әрекеттер (үдерiстiң, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушымен тапсырған құжаттарды қабылдау
Құжаттарды қарастыру тұрғын үй комиссиясына жіберу
Құжаттарды қарастыру, шешім немесе қызмет көрсетуге бас тарту себептерi көрсетiлген дәлелдi жауапты қабылдау
Хабарламаны немесе қызмет көрсетуге бас тарту себептерi көрсетiлген дәлелдi жауапты дайындау
Хабарламаға немесе қызмет көрсетуге бас тарту себептерi көрсетiлген дәлелдi жауапқа қол қою
Журналда тіркеу
4.
Аяқталу нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленушi шешiмдер)
Құжаттарды қабылдағаны туралы талон
Қарар
Комиссияның шешімі
Хабарлама немесе қызмет көрсетуге бас тарту себептерi көрсетiлген дәлелдi жауап
Хабарлама немесе қызмет көрсетуге бас тарту себептерi көрсетiлген дәлелдi жауап
Хабарлама немесе қызмет көрсетуге бас тарту себептерi көрсетiлген дәлелдi жауапты беру
5.
Орындау уақыттары
15 минуттан көп емес
3 күнтізбелік күн
20 күнтізбелік күн
3 күнтізбелік күн
2 күнтізбелік күн
15 минуттан көп емес
6.
Келесi iс-әрекеттiң нөмірi
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
6 баған
2013 жылғы 24 қаңтардағы N 87/1
"Мемлекеттік тұрғын үй қорынан
тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй
қорынан жергілікті атқарушы орган
жалдаған тұрғын үйге мұқтаж
азаматтарды есепке қою және
олардың кезегі" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету сызбасы