О внесении изменений и дополнения в решение Павлодарского городского маслихата от 20 декабря 2012 года N 88/3 "О бюджете города Павлодара на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 11 апреля 2013 года N 122/18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 апреля 2013 года N 3503. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04 марта 2014 года N 1-20/76)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Павлодара Павлодарской области от 04.03.2014 N 1-20/76).
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 4) пункта 3 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года N 183 "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты", решением сессии областного маслихата от 28 марта 2013 года N 142/16 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3290), Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 20 декабря 2012 года N 88/13 "О бюджете города Павлодара на 2013 – 2015 годы" (зарегистрировано в реестре за N 3309, опубликовано в газете "Версия" 14 января 2013 года N 1, 21 января 2013 года N 2, 28 января 2013 года N 3 и в газете "Шаһар" 2 января 2013 года N 1, 18 января 2013 года N 2, 25 января 2013 года N 3), следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Павлодара на 2013 – 2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 456 922 тысяч тенге, в том числе по:

Павлодар қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2012 - 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 88/13 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2013 жылғы 11 сәуірдегі N 122/18 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 сәуірде N 3503 болып тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 04 наурыздағы N 1-20/76 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 04.03.2014 N 1-20/76 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 7-бабы 3-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы" N 183 қаулысына, облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 28 наурыздағы "Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 142/16 сессиясы шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3290 болып тіркелген), Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 88/13 шешіміне (тіркеу тізілімінде N 3309 болып тіркелген, 2013 жылғы 14 қаңтардағы N 1, 2013 жылғы 21 қаңтардағы N 2, 2013 жылғы 28 қаңтардағы N 3 "Версия" және 2013 жылғы 2 қаңтардағы N 1, 2013 жылғы 18 қаңтардағы N 2, 2013 жылғы 25 қаңтардағы N 3 "Шаhар" газеттерінде жарияланған), төмендегідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Павлодар қаласының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 123 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 28 456 922 мың теңге, оның ішінде:

налоговым поступлениям – 24 179 956 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 114 438 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 331 938 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 830 590 тысяч тенге;
2) затраты – 32 657 139 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 291 979 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 300 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 8 021 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -4 492 196 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 4 492 196 тысяч тенге;";
в пункте 3 указанного решения цифры "261 718" заменить цифрами "276 718";
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Предоставить меры социальной поддержки в виде подъемного пособия специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты города Павлодара в 2013 году в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю на момент подачи заявления";
приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

салықтық түсімдер бойынша – 24 179 956 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 114 438 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 331 938 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 830 590 мың теңге;
2) шығындар – 32 657 139 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 291 979 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 300 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 8 021 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -4 492 196 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 4 492 196 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 3 тармағында "261 718" сандары "276 718" сандарына ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 6-1 тармағымен толықтырылсын:
"6-1. 2013 жылы Павлодар қаласының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына жетпіс еселік айлық есептік көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы түрінде әлеуметтік қолдау шаралары ұсынылсын".
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету