Об увеличении базовой ставки налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)
Решение маслихата города Павлодар Павлодарской области от 30 апреля 2013 года N 148/19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 мая 2013 года N 3544. Отменено решением маслихата города Павлодар Павлодарской области от 30 июля 2013 года N 169/22
Сноска. Отменено решением маслихата города Павлодар Павлодарской области от 30.07.2013 N 169/22.
В соответствии пунктом 3 статьи 386 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Увеличить базовые ставки налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) в 10 (десять) раз.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянные комиссии городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 (десять) календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Е. Тлегенов
Секретарь городского маслихата             М. Желнов

Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық ставкаларын ұлғайту туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2013 жылғы 30 сәуірдегі N 148/19 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 31 мамырда N 3544 болып тіркелді. Жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2013 жылғы 30 шілдедегі N 169/22 шешімімен
Ескерту. Жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 30.07.2013 N 169/22 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 386-бабының 3-тармағына сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық ставкалары 10 (он) есе ұлғайтылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың тұрақты комиссияларына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Е. Тілегенов
Қалалық мәслихаттың хатшысы                М. Желнов