Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов для объектов жилого фонда и нежилых помещений города Аксу
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 20 марта 2013 года N 115/14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 апреля 2013 года N 3521. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 13 ноября 2013 года N 167/22
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 13.11.2013 N 167/22.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан, пункта 2 Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2011 года N 1370, в целях повышения эффективности сбора и складирования коммунальных отходов, Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов для объектов жилого фонда и нежилых помещений города Аксу.

Ақсу қаласының тұрғын үй қоры объектілері мен тұрғын емес үй-жайлары үшін коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 наурыздағы N 115/14 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 сәуірде N 3521 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2013 жылғы 13 қарашадағы N 167/22 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 13.11.2013 N 167/22 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 19-1 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 22 қарашадағы N 1370 қаулысымен бекітілген Коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгі қағидаларының 2-тармағына сәйкес, коммуналдық қалдықтарды жинақтау және үю тиімділігін арттыру мақсатында, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген Ақсу қаласының тұрғын үй қоры объектілері мен тұрғын емес үй-жайлары үшін коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары бекітілсін.

2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социальной и молодежной политики, законности и правопорядка Аксуского городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата                   М. Омаргалиев
Утверждены
решением Аксуского городского
маслихата от 20 марта 2013 года
N 115 /14
Нормы образования и накопления коммунальных отходов для
объектов жилого фонда и нежилых помещений города Аксу
N
Наименование объекта
Единица измерения
Норма средне суточная кг
Количество рабочих дней в году
Средняя плотность кг/м3
Норма средне-годовая м3
1
Больницы
1 койка

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу қалалық мәслихаттың әлеуметтік және жастар саясаты, заңдылық пен құқықтық тәртіп мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихаттың хатшысы М.                   Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
2013 жылғы 20 наурыздағы
N 115/14 шешімімен бекітілген
Ақсу қаласының тұрғын үй қоры объектілері мен
тұрғын емес үй-жайлары үшін коммуналдық қалдықтардың
пайда болу және жинақталу нормалары
N
Нысанның атауы
Өлшем бірлігі
Тәуліктік-орта нормасы, кг
Бір жылдағы жұмыс күндерінің саны
Орташа тығыздық, кг/м3
Орташа жылдық норма, м3
1
Ауруханалар
1 жататын орын