О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского городского маслихата (XI сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 84/11 "О бюджете города Аксу на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 23 июля 2013 года N 136/18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 июля 2013 года N 3581. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11 марта 2014 года N 1-11/43)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11.03.2014 N 1-11/43).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением сессии областного маслихата (XIX сессия, V созыв) от 28 июня 2013 года N 165/19 "О внесении изменений и дополнения в решение областного маслихата (XI сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 20 декабря 2012 года N 84/11 "О бюджете города Аксу на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3311, опубликованное 12 января 2013 года в газете "Аксу жолы" - "Новый Путь" N 3) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7361522" заменить цифрами "7566167";
цифры "3126155" заменить цифрами "3330800";
в подпункте 2) цифры "7731445" заменить цифрами "7936090";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        М. Мукашев
Секретарь городского
маслихата                                  М. Омаргалиев
Приложение 1
к решению Аксуского
городского маслихата
(ХVIII сессия, V созыв)
от 23 июля 2013 года N 136/18
Приложение 1
к решению Аксуского
городского маслихата
(ХI сессия, V созыв)
от 20 декабря 2012 года N 84/11
Бюджет города Аксу на 2013 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
6
7
I. Доходы

Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған XI сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 84/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2013 жылғы 23 шілдедегі N 136/18 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 шілдеде N 3581 болып тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы N 1-11/43 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 11.03.2014 N 1-11/43 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, облыстық мәслихаттың (V сайланған XIX сессиясы) 2013 жылғы 28 маусымдағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XI сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" N 165/19 шешіміне сәйкес Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 84/11 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3311 тіркелген, 2012 жылғы 12 қаңтарда "Ақсу жолы" – "Новый путь" газетінің N 3 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"7361522" деген сандар "7566167" деген сандармен ауыстырылсын;
"3126155" деген сандар "3330800" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "7731445" деген сандар "7936090" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджеті мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            М. Мұқашев
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    М. Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
(V сайланған XVIII сессия)
2013 жылғы 23 шілдедегі
N 136 /18 шешіміне
1 қосымша
Ақсу қалалық мәслихатының
(V сайланған XI сессия)
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
N 84/11 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған Ақсу қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
6
7
I Кірістер

004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
2
Начальное общее, основное общее, среднее общее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных сельских округах

004
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды мектепке дейін және кері тегін тасымалдауды ұйымдастыру
2
Жалпы бастауыш, негізгі орта, орта арнаулы білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды мектепке дейін және кері тегін тасымалдауды ұйымдастыру
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
2
Әлеуметтік көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйге барып әлеуметтік көмек көрсету
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
2
Коммуналдық шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елді мекендерді көріктендіру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді көріктендіру және көгалдандыру
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
1
Мәдениет облысындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-сауықтыру жұмыстарын қолдау
12
Көлік және коммуникация
1
Автомобиль көлігі
123
Қаладағы аудан (аудандық маңыздағы қала), кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету