О внесении дополнений в постановление акимата города Экибастуза от 7 декабря 2012 года N 1350/12 "Об организации общественных работ в городе Экибастузе на 2013 год"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 28 мая 2013 года N 473/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 июня 2013 года N 3550. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима города Экибастуза Павлодарской области от 31 января 2014 года N 24/1-23/91)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима города Экибастуза Павлодарской области от 31.01.2014 N 24/1-23/91).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7пунктом 1 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Экибастуза от 7 декабря 2012 года N 1350/12 "Об организации общественных работ в городе Экибастузе на 2013 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 3325, опубликовано 31 января 2013 года в газетах "Отарқа" N 5 (1151) и "Голос Экибастуза" N 5 (2963) (далее – постановление) следующие дополнения:
приложения 12 к постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему постановлению.
2. Контроль над выполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуза.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза                     А. Вербняк
Приложение 1
к постановлению акимата
города Экибастуза
от 28 мая 2013 года N 473/5
Приложение 1
к постановлению акимата
города Экибастуза
от 7 декабря 2012 года N 1350/12
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные
работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ,
размеры оплаты труда и источники их финансирования
N п/п Перечень организаций Виды, объемы, конкретные условия общественных работ Размеры оплаты труда участников и источники их финансирования

Екібастұз қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Екібастұз қаласында 2013 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" N 1350/12 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 28 мамырдағы N 473/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 21 маусымда N 3550 болып тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің аппарат басшысының 2014 жылғы 31 қаңтардағы N 24/1-23/91 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің аппарат басшысының 31.01.2014 N 24/1-23/91 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңы 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" N 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесіне сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Екібастұз қаласында 2013 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 3325 болып тіркелген, 2013 жылғы 31 қаңтардағы N 5 (1151) "Отарқа" және N 5 (2963) "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған) (бұдан әрі – қаулы) N 1350/12 қаулысына келесі толықтырулар енгізілсін:
қаулының 12-қосымшалары осы қаулының 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Екібастұз қаласының әкімі                  А. Вербняк
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 28 мамырдағы
N 473/5 қаулысына
1-қосымша
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 7 желтоқсандағы
N 1350/12 қаулысына
1-қосымша
Қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық
жұмыстардың түрлерi, көлемi және нақты жағдайлары, еңбек
төлемінің мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi
р/с N Ұйымдар тізбесі Қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi және нақты жағдайлары Қатысушылардың еңбек төлемінің мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi

1 2 3 4
1.
Государственное коммунальное предприятие "Экибастузкоммунсервис" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Экибастуза
благоустройство территорий населенных пунктов региона – 18,45 га: уборка контейнерных площадок – 104 контейнерных площадок, затаривание и вывоз мусора – 11 участков, дежурство на полигоне твердо-бытовых отходов – 1 полигон 8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
18660, местный бюджет
2.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Экибастузлифт"

1 2 3 4
1.
Екібастұз қаласы әкімдігі тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Екібастұзкоммунсервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
өңірдің елді мекендер аумағын абаттандыру – 18,45 га: контейнер алаңшасын жинау – 104 контейнер алаңшасы, қоқысты жинау және шығару – 11 учаске, тұрмыстық қатты қалдықтар полигонында кезекшілік ету – 1 полигон икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
18660, жергілікті бюджет
2.
"Екібастұзлифт" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

обход подъездов домов – 249 подъездов, оборудованных лифтами, работа по уборке и содержанию в надлежащем состоянии 249 лифтов; 8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
18660, местный бюджет
3.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Образовательно-досуговый комплекс "Кайнар" отдела образования акимата города Экибастуза
подсобные работы для лиц, имеющих ограничения в труде по справкам врачебно-консультативной комиссии. Дежурство на вахте; 8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
18660, местный бюджет
4.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр развития ясли-сад N 1 "Ромашка" отдела образования акимата города Экибастуза
подсобные работы для лиц, имеющих ограничения в труде по справкам врачебно-консультативной комиссии. Дежурство на вахте; 8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
18660, местный бюджет
5.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад N 12 "Арай" отдела образования акимата города Экибастуза
подсобные работы для лиц, имеющих ограничения в труде по справкам врачебно-консультативной комиссии. Дежурство на вахте; 8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
18660, местный бюджет
6.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад N 18 "Гномик" отдела образования акимата города Экибастуза
подсобные работы для лиц, имеющих ограничения в труде по справкам врачебно-консультативной комиссии. Дежурство на вахте; 8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
18660, местный бюджет
7.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад N 2 "Балдырган" отдела образования акимата города Экибастуза
подсобные работы для лиц, имеющих ограничения в труде по справкам врачебно-консультативной комиссии. Дежурство на вахте; 8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
18660, местный бюджет
8.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад N 14 "Малышок" отдела образования акимата города Экибастуза
подсобные работы для лиц, имеющих ограничения в труде по справкам врачебно-консультативной комиссии. Дежурство на вахте; 8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
18660, местный бюджет
9.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад N 5 "Жулдыз" отдела образования акимата города Экибастуза
подсобные работы для лиц, имеющих ограничения в труде по справкам врачебно-консультативной комиссии. Дежурство на вахте; 8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
18660, местный бюджет
10.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад N 7 "Ботакан" отдела образования акимата города Экибастуза
подсобные работы для лиц, имеющих ограничения в труде по справкам врачебно-консультативной комиссии. Дежурство на вахте; 8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
18660, местный бюджет
11.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад N 9 "Радуга" отдела образования акимата города Экибастуза
подсобные работы для лиц, имеющих ограничения в труде по справкам врачебно-консультативной комиссии. Дежурство на вахте; 8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
18660, местный бюджет
12.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Санаторный ясли-сад N 3 "Гнездышко" отдела образования акимата города Экибастуза
подсобные работы для лиц, имеющих ограничения в труде по справкам врачебно-консультативной комиссии. Дежурство на вахте; 8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
18660, местный бюджет
13.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад N 4 "Березка" отдела образования акимата города Экибастуза
подсобные работы для лиц, имеющих ограничения в труде по справкам врачебно-консультативной комиссии. Дежурство на вахте; 8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
18660, местный бюджет
14.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Солнечный"

үйлердің кірешектерін тексеру – лифтілермен жабдықталған 249 кірешек, 249 лифтіні жинау және тиісті жағдайда ұстау жұмыстары; икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
18660, жергілікті бюджет
3.
Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Қайнар" білім беру-бос уақытты қамту кешені" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
дәрігерлік-консультациялық комиссияның анықтамасы бойынша еңбекке шектеуі бар тұлғалар үшін қосалқы жұмыстар. Вахтада кезекшілік ету; икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
18660, жергілікті бюджет
4.
Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің "N 1 "Ромашка" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
дәрігерлік-консультациялық комиссияның анықтамасы бойынша еңбекке шектеуі бар тұлғалар үшін қосалқы жұмыстар. Вахтада кезекшілік ету; икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
18660, жергілікті бюджет
5.
Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің "N 12 "Арай" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
дәрігерлік-консультациялық комиссияның анықтамасы бойынша еңбекке шектеуі бар тұлғалар үшін қосалқы жұмыстар. Вахтада кезекшілік ету; икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
18660, жергілікті бюджет
6.
Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің "N 18 "Гномик" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
дәрігерлік-консультациялық комиссияның анықтамасы бойынша еңбекке шектеуі бар тұлғалар үшін қосалқы жұмыстар. Вахтада кезекшілік ету; икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
18660, жергілікті бюджет
7.
Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің "N 2 "Балдырған" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
дәрігерлік-консультациялық комиссияның анықтамасы бойынша еңбекке шектеуі бар тұлғалар үшін қосалқы жұмыстар. Вахтада кезекшілік ету; икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
18660, жергілікті бюджет
8.
Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің "N 14 "Малышок" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
дәрігерлік-консультациялық комиссияның анықтамасы бойынша еңбекке шектеуі бар тұлғалар үшін қосалқы жұмыстар. Вахтада кезекшілік ету; икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
18660, жергілікті бюджет
9.
Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің "N 5 "Жұлдыз" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
дәрігерлік-консультациялық комиссияның анықтамасы бойынша еңбекке шектеуі бар тұлғалар үшін қосалқы жұмыстар. Вахтада кезекшілік ету; икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
18660, жергілікті бюджет
10.
Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің "N 7 "Ботақан" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
дәрігерлік-консультациялық комиссияның анықтамасы бойынша еңбекке шектеуі бар тұлғалар үшін қосалқы жұмыстар. Вахтада кезекшілік ету; икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
18660, жергілікті бюджет
11.
Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің "N 9 "Радуга" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
дәрігерлік-консультациялық комиссияның анықтамасы бойынша еңбекке шектеуі бар тұлғалар үшін қосалқы жұмыстар. Вахтада кезекшілік ету; икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
18660, жергілікті бюджет
12.
Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің "N 3 "Гнездышко" санаторлы бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
дәрігерлік-консультациялық комиссияның анықтамасы бойынша еңбекке шектеуі бар тұлғалар үшін қосалқы жұмыстар. Вахтада кезекшілік ету; икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
18660, жергілікті бюджет
13.
Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің "N 4 "Березка" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
дәрігерлік-консультациялық комиссияның анықтамасы бойынша еңбекке шектеуі бар тұлғалар үшін қосалқы жұмыстар. Вахтада кезекшілік ету; икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
18660, жергілікті бюджет
14.
"Солнечный кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

благоустройство территорий населенного пункта: работы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 40305 м2, содержание парков и скверов – 65738 м2, посадка деревьев, обрезка и формирование кроны деревьев, посадка и полив зеленых насаждений – 3500 шт. 8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
18660, местный бюджет
15.
Государственное учреждение "Аппарат акима Байетского сельского округа"
благоустройство территорий населенного пункта: работы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 2000 м2, содержание парков и скверов – 250 м2, посадка деревьев, обрезка и формирование кроны деревьев, посадка и полив зеленых насаждений – 200 шт. 8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
18660, местный бюджет
16.
Государственное учреждение "Аппарат акима Экибастузского сельского округа"
благоустройство территорий населенного пункта: работы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 15700 м2, уборка и вывоз мусора с контейнерных площадок, ликвидация неорганизованных свалок – 2300 м2, содержание парков и скверов – 10500 м2, посадка деревьев, обрезка и формирование кроны деревьев, посадка и полив зеленых насаждений – 100 шт. 8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
18660, местный бюджет
17.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Шикылдак"
благоустройство территорий населенного пункта: работы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 60000 м2, посадка деревьев, обрезка и формирование кроны деревьев, посадка и полив зеленых насаждений – 50 шт. 8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
18660, местный бюджет
18.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кояндинского сельского округа"
благоустройство территорий населенного пункта: работы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 10850 м2, обрезка и формирование кроны деревьев, полив зеленых насаждений – 250 шт. 8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
18660, местный бюджет
19.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Бескауга"
благоустройство территорий населенного пункта: работы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 2500 м2, посадка деревьев, обрезка и формирование кроны деревьев, посадка и полив зеленых насаждений – 100 шт. 8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
18660, местный бюджет
20.
Государственное учреждение "Аппарат акима Олентинского сельского округа"

елді мекен аумақтарын абаттандыру: аумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары – 40305 м2, саябақтарды және гүлзар бақтарын ұстау – 65738 м2, ағаш отырғызу, ағаш діңгектерін кесу және қалпына келтіру, жасыл көшеттерді отырғызу және суару – 3500 дана икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
18660, жергілікті бюджет
15.
"Бәйет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
елді мекен аумақтарын абаттандыру: аумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары – 2000 м2, саябақтарды және гүлзар бақтарын ұстау – 250 м2, ағаш отырғызу, ағаш діңгектерін кесу және қалпына келтіру, жасыл көшеттерді отырғызу және суару – 200 дана икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
18660, жергілікті бюджет
16.
"Екібастұз ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
елді мекен аумақтарын абаттандыру: аумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары – 15700 м2, контейнер алаңшасынан қоқысты жинау және шығару, рұқсат етілмеген үйінділерді жою – 2300 м2, саябақтарды және гүлзар бақтарын ұстау – 10500 м2, ағаш отырғызу, ағаш діңгектерін кесу және қалпына келтіру, жасыл көшеттерді отырғызу және суару – 100 дана икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
18660, жергілікті бюджет
17.
"Шиқылдак ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
елді мекен аумақтарын абаттандыру: аумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары – 60000 м2, ағаш отырғызу, ағаш діңгектерін кесу және қалпына келтіру, жасыл көшеттерді отырғызу және суару – 50 дана икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
18660, жергілікті бюджет
18.
"Қоянды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
елді мекен аумақтарын абаттандыру: аумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары – 10850 м2, ағаш отырғызу, ағаш діңгектерін кесу және қалпына келтіру, жасыл көшеттерді отырғызу және суару – 250 дана икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
18660, жергілікті бюджет
19.
"Бесқауға ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
елді мекен аумақтарын абаттандыру: аумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары – 2500 м2, ағаш отырғызу, ағаш діңгектерін кесу және қалпына келтіру, жасыл көшеттерді отырғызу және суару – 100 дана икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
18660, жергілікті бюджет
20.
"Өлеңті ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

благоустройство территорий населенного пункта: работы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 15500 м2, уборка и вывоз мусора с контейнерных площадок, ликвидация неорганизованных свалок – 2000 м2, содержание парков и скверов – 10000 м2, посадка деревьев, обрезка и формирование кроны деревьев, посадка и полив зеленых насаждений – 100 шт. 8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
18660, местный бюджет
21.
Государственное учреждение "Аппарат акима села имени академика А. Маргулана"
благоустройство территорий населенного пункта: работы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 48000 м2, содержание парков и скверов – 3600 м2, посадка деревьев, обрезка и формирование кроны деревьев, посадка и полив зеленых насаждений – 30 шт. 8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
18660, местный бюджет
22.
Государственное учреждение "Аппарат акима Железнодорожного сельского округа"
благоустройство территорий населенного пункта: работы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 12000 м2, ликвидация неорганизованных свалок – 2500 м3, посадка деревьев, обрезка и формирование кроны деревьев, посадка и полив зеленых насаждений – 40 шт. 8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
18660, местный бюджет
23.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Шидерты"
благоустройство территорий населенного пункта: работы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 200000 м2, содержание парков и скверов – 1000 м2, посадка деревьев, обрезка и формирование кроны деревьев, посадка и полив зеленых насаждений – 200 шт. 8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
18660, местный бюджет
24.
Государственное учреждение "Аппарат акима Аккольского сельского округа"
благоустройство территорий населенного пункта: работы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 2600 м2, содержание парков и скверов – 1600 м2, посадка деревьев, обрезка и формирование кроны деревьев, посадка и полив зеленых насаждений – 100 шт. 8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
18660, местный бюджет
25.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Торт-Кудук"
благоустройство территорий населенного пункта: работы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 200000 м2, содержание парков и скверов – 1000 м2, посадка деревьев, обрезка и формирование кроны деревьев, посадка и полив зеленых насаждений – 200 шт. 8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
18660, местный бюджет
26.
Государственное учреждение "Экибастузский территориальный отдел N 2 судебных исполнителей Департамента по исполнению судебных актов Павлодарской области"
оказание технической помощи в оформлении документов, курьерская работа – 1500 шт. в месяц: 8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
18660, местный бюджет
27.
Государственное учреждение "Экибастузский территориальный отдел N 1 судебных исполнителей Департамента по исполнению судебных актов Павлодарской области"
оказание технической помощи в оформлении документов, курьерская работа – 1500 шт. в месяц: 8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
18660, местный бюджет
28.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кудайкольского сельского округа"

елді мекен аумақтарын абаттандыру: аумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары – 15500 м2, контейнер алаңшасынан қоқысты жинау және шығару, рұқсат етілмеген үйінділерді жою – 2000 м2, саябақтарды және гүлзар бақтарын ұстау – 10000 м2, ағаш отырғызу, ағаш діңгектерін кесу және қалпына келтіру, жасыл көшеттерді отырғызу және суару – 100 дана икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
18660, жергілікті бюджет
21.
"Академик Ә. Марғұлан атындағы село әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
елді мекен аумақтарын абаттандыру: аумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары – 48000 м2, саябақтарды және гүлзар бақтарын ұстау – 3600 м2, ағаш отырғызу, ағаш діңгектерін кесу және қалпына келтіру, жасыл көшеттерді отырғызу және суару – 30 дана икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
18660, жергілікті бюджет
22.
"Теміржол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
елді мекен аумақтарын абаттандыру: аумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары – 12000 м2, рұқсат етілмеген үйінділерді жою – 2500 м2, ағаш отырғызу, ағаш діңгектерін кесу және қалпына келтіру, жасыл көшеттерді отырғызу және суару – 40 дана икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
18660, жергілікті бюджет
23.
"Шідерті поселкесі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
елді мекен аумақтарын абаттандыру: аумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары – 200000 м2, саябақтарды және гүлзар бақтарын ұстау – 1000 м2, ағаш отырғызу, ағаш діңгектерін кесу және қалпына келтіру, жасыл көшеттерді отырғызу және суару – 200 дана икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
18660, жергілікті бюджет
24.
"Ақкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
елді мекен аумақтарын абаттандыру: аумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары – 2600 м2, саябақтарды және гүлзар бақтарын ұстау – 1600 м2, ағаш отырғызу, ағаш діңгектерін кесу және қалпына келтіру, жасыл көшеттерді отырғызу және суару – 100 дана икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
18660, жергілікті бюджет
25.
"Төрт-Құдық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
елді мекен аумақтарын абаттандыру: аумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары – 200000 м2, саябақтарды және гүлзар бақтарын ұстау – 1000 м2, ағаш отырғызу, ағаш діңгектерін кесу және қалпына келтіру, жасыл көшеттерді отырғызу және суару – 200 дана икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
18660, жергілікті бюджет
26.
"Павлодар облысы сот актілерін орындау департаменті сот орындаушыларының Екібастұз аумақтық N 2 бөлімі" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету, курьерлік жұмыс – айына 1500 дана икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
18660, жергілікті бюджет
27.
"Павлодар облысы сот актілерін орындау департаменті сот орындаушыларының Екібастұз аумақтық N 1 бөлімі" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету, курьерлік жұмыс – айына 1500 дана икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
18660, жергілікті бюджет
28.
"Құдайкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

благоустройство территорий населенного пункта: работы по ручной уборке территорий от мусора, снега и гололеда – 29550 м2, посадка деревьев, обрезка и формирование кроны деревьев, посадка и полив зеленых насаждений – 500 шт. 8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю
18660, местный бюджет
29.
Коммунальное государственное казенное предприятие "ясли-сад N 25 "Ақбота" отдела образования акимата города Экибастуза

Елді мекен аумақтарын абаттандыру: аумақтарды қоқыстан, қардан және көктайғақтан қолмен тазалау жұмыстары – 29550 м2, ағаш отырғызу, ағаш діңгектерін кесу және қалпына келтіру, жасыл көшеттерді отырғызу және суару – 500 дана икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы – бір аптада 40 сағаттан аспайды
18660, жергілікті бюджет
29.
Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің "N 25 "Ақбота" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны