О внесении изменений и дополнений в решение Баянаульского районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 57/11 "О бюджете Баянаульского района на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 11 февраля 2013 года N 63/13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 февраля 2013 года N 3461. Утратило силу письмом маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 05 марта 2014 года N 1-32-54
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 05.03.2014 N 1-32-54.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106  Бюджетного Кодекса Республики Казахстан и с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона  Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Павлодарского областного маслихата (внеочередная XIII сессия, V созыва) от 28 января 2013 года N 129/14 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3396, опубликованное в областной газете "Сарыарқа самалы" от 05 февраля 2013 года N 14) "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XI сессия, V созыва) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы"" Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (XI сессия V созыва) от 20 декабря 2012 года N 57/11 "О бюджете Баянаульского района на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3308, опубликованное в газете "Баянтау" от 18 января 2013 года N 3) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 решения:
в подпункте 1):
цифры "2921014" заменить цифрами "3545360";
цифры "2104825" заменить цифрами "2729171";
в подпункте 2) цифры "2921014" заменить цифрами "3545360";
в подпункте 3):
цифры "-6477" заменить цифрами "32471";
слова "равно нулю" заменить цифрами "38948";
в подпункте 5) цифры "6477" заменить цифрами "-32471";
подпункт 6) цифры "-6477" заменить цифрами "32471";
указанное решение дополнить пунктами 3-13-23-3 следующего содержания:
"3-1. В бюджет района на 2013 год установить целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
65113 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
7292 тысяч тенге – за счет трансфертов из республиканского бюджета на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) и содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
1421 тысяч тенге - за счет трансфертов из республиканского бюджета на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
8194 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
23557 тысяч тенге - за счет трансфертов из республиканского бюджета на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
3394 тысяч тенге – за счет трансфертов из республиканского бюджета на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
10626 тысяч тенге – на реализацию мер по социальной поддержки специалистов;
105988 тысяч тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;
24493 тысяч тенге – из республиканского бюджета в виде целевых трансфертов на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов";

Баянауыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 57/11 "Баянауыл ауданының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 ақпандағы N 63/13 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 ақпанда N 3461 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 наурыздағы N 1-32-54 хатымен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 05.03.2014 N 1-32-54 хатымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106–бабының 2–тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына және Павлодар облыстық мәслихатының (V сайланған ХІІІ кезектен тыс сессиясы) 2013 жылғы 28 қаңтардағы N 129/14 "Облыстық мәслихаттың (V сайланған ХІ сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 – 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3396 тіркелген, 2013 жылғы 05 ақпандағы N 14 "Сарыарқа самалы" облыстық газетінде жарияланған) өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының (V сайланған кезекті ХІ сессия) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 57/11 "Баянауыл ауданының 2013 – 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3308 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы N 3 "Баянтау" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің 1–тармақта:
1) тармақшада:
"2921014" деген сандар "3545360" деген сандармен ауыстырылсын;
"2104825" деген сандар "2729171" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2921014" деген сандар "3545360" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"-6477" деген сандар "32471" деген сандармен ауыстырылсын;
"нөлге тең" деген сөздер "38948" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "6477" деген сандар "-32471" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "-6477" деген сандар "32471" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешім мына мазмұндағы 3-13-23-3 тармақтарымен толықтырылсын:
"3-1. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттердің көлемі мына мөлшерде белгіленсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 65113 мың теңге;
республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата–аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп–ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне – 7292 мың теңге;
республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге – 1421 мың теңге;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құрал – жабдықтармен жарақтандыруға – 8194 мың теңге;
республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға - 23557 мың теңге;
республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге – 3394 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін – 10626 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс–шаралар жүргізуге – 105988 мың теңге;
республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға – 24493 мың теңге;

3-2. В бюджете района 2013 года установить целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
374268 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
3-3. В бюджете района 2013 года установить бюджетные кредиты из республиканского бюджета в следующем объеме:
38948 тысяч тенге – на реализацию мер социальной поддержки специалистов.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития, планирования, бюджета и социальной политики.
3. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        О-А. Жельвис
Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата              М. Базаров
Приложение
к решению Баянаульского
районного маслихата
(внеочередная ХІІІ сессия V созыва)
от 11 февраля 2013 года N 63/13
Приложение N 1
к решению Баянаульского
районного маслихата
(очередная ХІ сессия V созыва)
от 20 декабря 2012 года N 57/11
Бюджет Баянаульского района на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге 2013 год
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

3-2. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттердің көлемі мына мөлшерде белгіленсін:
сумен жабдыктау және су бөлу жүйесін дамытуға – 374268 мың теңге;
3-3. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер мына мөлшерде белгіленсін:
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 38948 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері жоспар мен бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            О-А. Жельвис
Аудандық мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушы                          М. Базаров
Баянауыл аудандық мәслихатының
(V сайланған кезектен тыс XIII сессия)
2013 жылғы 11 ақпандағы
N 63/13 шешіміне
қосымша
Баянауыл аудандық мәслихатының
(V сайланған кезекті XI сессия)
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
N 57/11 шешіміне
1-қосымша
Баянауыл ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге 2013 жыл
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер