О внесении изменений и дополнения в решение Баянаульского районного маслихата (очередная XI сессия V созыва) от 20 декабря 2012 года N 57/11 "О бюджете Баянаульского района на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 15 июля 2013 года N 106/19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 июля 2013 года N 3574. Утратило силу письмом маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 05 марта 2014 года N 1-32-54
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 05.03.2014 N 1-32-54.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пунктами 34 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Павлодарского областного маслихата (внеочередная ХІХ сессия V созыва) от 28 июня 2013 года N 165/19 "О внесении изменений и дополнений к решению Павлодарского областного маслихата (ХІ сессия V созыва) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата (очередная ХІ сессия V созыва) от 20 декабря 2012 года N 57/11 "О бюджете Баянаульского района на 2013 – 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3308, опубликованное в газете "Баянтау" от 18 января 2013 года N 3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3583506" заменить цифрами "3592180";
в подпункте 2) цифры "3643665" заменить цифрами "3652999";
в подпункте 4) цифры "21815" заменить цифрами "21155";
пункт 3-1 дополнить абзацем следующего содержания:
"на увеличение штатной численности местных исполнительных органов – 7062 тысяч тенге"";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально–экономического развития, планирования, бюджета и социальной политики.
3. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        М. Базаров
Секретарь районного
маслихата                                  Т. Касен
Приложение
к решению Баянаульского
районного маслихата
(внеочередная ХІХ сессия V созыва)
от 15 июля 2013 года N 106/19
Приложение N 1
к решению Баянаульского
районного маслихата
(очередная ХІ сессия V созыва)
от 20 декабря 2012 года N 57/11
Бюджет Баянаульского района на 2013 год
(с изменениями и дополнением)
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
2013 год
I. Доходы

Баянауыл аудандық мәслихатының (V сайланған кезекті XI сессия) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 57/11 "Баянауыл ауданының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 15 шілдедегі N 106/19 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 шілдеде N 3574 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 наурыздағы N 1-32-54 хатымен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 05.03.2014 N 1-32-54 хатымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 34-тармақтарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Павлодар облыстық мәслихатының (V сайланған ХІХ кезектен тыс сессия) 2013 жылғы 28 маусымдағы N 165/19 "Облыстық мәслихаттың (V сайланған ХІ сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы N 116/11 "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының (V сайланған кезекті ХІ сессия) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 57/11 "Баянауыл ауданының 2013 – 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3308 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы N 3 "Баянтау" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақта:
1) тармақшада:
"3583506" деген сандар "3592180" деген сандармен ауыстырылсын;
"2742971" деген сандар "2751645" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "3643665" деген сандар "3652999" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшада "21815" деген сандар "21155" деген сандармен ауыстырылсын;
3-1 тармағы мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға – 7062 мың теңге"";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік–экономикалық даму мәселелері жоспар мен бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            М. Базаров
Аудандық мәслихатының
хатшысы                                    Т. Қасен
Баянауыл аудандық мәслихатының
(V сайланған кезектен тыс XІХ сессия)
2013 жылғы 15 шілдедегі
N 106/19 шешіміне
қосымша
Баянауыл аудандық мәслихатының
(V сайланған кезекті XI сессия)
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
N 57/11 шешіміне
1-қосымша
Баянауыл ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
(өзгерістер мен толықтыру)
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
2013 жыл
I.Кірістер