О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 74-5/10 "О бюджете Железинского района на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 18 апреля 2013 года N 106-5/14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 апреля 2013 года N 3523
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата (X сессия, V созыва) от 20 декабря 2012 года N 74-5/10 "О бюджете Железинского района на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 декабря 2012 года за N 3301, опубликованное в газете "Родные просторы" 12 января 2013 года N 2, в газете "Туған өлке" 12 января 2013 года N 2), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2274174" заменить цифрами "2284174";
цифры "405533" заменить цифрами "415533";
в подпункте 2) цифры "2271802" заменить цифрами "2282540";
в подпункте 5) цифры "-37857" заменить цифрами "-38595";
в подпункте 6) цифры "37857" заменить цифрами "38595";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию социально-экономического развития и бюджета районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии Железинского
районного маслихата                        С. Кантарбаев
Секретарь Железинского
районного маслихата                        В. Крутиков
Приложение
к решению Железинского
районного маслихата
(XIV внеочередная сессия, V созыв)
от 18 апреля 2013 года N 106-5/14
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
(X очередная сессия, V созыв)
от 20 декабря 2012 года N 74-5/10
Районный бюджет на 2013 год (с изменениями)
Категория
Всего (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

Железинка аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 74-5/10 "Железинка ауданының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2013 жылғы 18 сәуірдегі N 106-5/14 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 сәуірде N 3523 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 4-тармағына Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Железинка аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Железинка аудандық мәслихаттың (V сайланған, X сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 74-5/10 "Железинка ауданының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 27 желтоқсанда N 3301 тіркелген, 2013 жылғы 12 қаңтарда "Родные просторы" газетінің N 2, 2013 жылғы 12 қаңтарда "Туған өлке" газетінің N 2 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"2274174" деген сандар "2284174" деген сандармен ауыстырылсын;
"405533" деген сандар "415533" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2271802" деген сандар "2282540" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-37857" деген сандар "-38595" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "37857" деген сандар "38595" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық дамыту және бюджеттік тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Железинка аудандық мәслихатының
сессиясының төрағасы                       С. Кантарбаев
Железинка аудандық
мәслихатының хатшысы                       В. Крутиков
Железинка аудандық мәслихатының
(V сайланған XIV (кезектен тыс)
сессиясы) 2013 жылғы 18 сәуірдегі
N 106-5/14 шешіміне
қосымша
Железинка аудандық мәслихатының
(V сайланған, X (кезекті) сессиясы)
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
N 74-5/10 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет (өзгерістермен)
Санаты
Барлығы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР