О бюджете Железинского района на 2014 - 2016 годы
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 27 декабря 2013 года N 164-5/23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 09 января 2014 года N 3659
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата от 13 декабря 2013 года N 198/26 "Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы" Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2014 - 2016 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы - 2657445 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 528322 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 4929 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 1999 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2122195 тысяч тенге;
2) затраты - 2668201 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 26568 тысяч тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов - 6768 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 33336 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 5652 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 5652 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - -42976 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 42976 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Железинского района Павлодарской области от 24.01.2014 N 169-5/24 (вводится в действие с 01.01.2014); от 28.04.2014 N 195-5/27 (вводится в действие с 01.01.2014); от 25.07.2014 N 204-5/28 (вводится в действие с 01.01.2014); от 05.11.2014 N 219-5/30 (вводится в действие с 01.01.2014); от 25.12.2014 N 268-5/32 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Утвердить объем бюджетных субвенции на 2014 год, передаваемых из областного бюджета в сумме 1739517 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год, согласно приложению 4.
4. Утвердить бюджетные программы сельских округов района на 2014 год, согласно приложению 5.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 3362 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменением, внесенным решением маслихата Железинского района Павлодарской области от от 05.11.2014 N 219-5/30 (вводится в действие с 01.01.2014).

Железинка ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы N 164-5/23 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 09 қаңтарда N 3659 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 198/26 шешіміне сәйкес Железинка аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 123-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2657445 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 528322 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4929 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1999 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2122195 мың теңге;
2) шығыстар – 2668201 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 26568 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6768 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 33336 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 5652 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 5652 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -42976 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 42976 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 24.01.2014 N 169-5/24 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 28.04.2014 N 195-5/27 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.07.2014 N 204-5/28 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 05.11.2014 N 219-5/30 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.12.2014 N 268-5/32 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Облыстық бюджеттен 2014 жылға берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 1739517 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2014 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу үдерісінде секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Ауданның селолық округтерінің 2014 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резерві 3362 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 5-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 05.11.2014 N 219-5/30 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

6. В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданским служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в госудурственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить повышенные не менее чем на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения маслихата Железинского района Павлодарской области от 28.04.2014 N 195-5/27 (вводится в действие с 01.01.2014).
7. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию социально-экономического развития и бюджета районного маслихата.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Железинского
районного маслихата
Секретарь Железинского
районного маслихата
В. Крутиков
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
(XXIII очередная сессия,
V созыв) от 27 декабря
2013 года N 164-5/23
Районный бюджет на 2014 год
(с изменениями)

6. Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 28.04.2014 N 195-5/27 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық дамыту және бюджеттік тұрақты комиссиясына жүктелсін.
8. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Железинка аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Железинка аудандық мәслихатының
хатшысы
В. Крутиков
Железинка аудандық
мәслихатының (V сайланған
XXIII (кезекті) сессиясы)
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
N 164-5/23 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
(өзгерістермен)

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Алакольский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, селоларда, селолық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Өзгелер
9
Өзгелер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Алакөл селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты