О внесении изменений и дополнений в решение Иртышского районного маслихата (XIV сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 53-14-5 "О бюджете Иртышского района на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 04 февраля 2013 года N 57-15-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 февраля 2013 года N 3445. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18 марта 2014 года N 2-10-55)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18.03.2014 N 2-10-55).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением сессии Павлодарского областного маслихата (XIV сессия, V созыв) от 28 января 2013 года N 129/14 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XI сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Иртышского районного маслихата (XIV сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 53-14-5 "О бюджете Иртышского района на 2013 - 2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3317, опубликовано 12 января 2013 года в районной газете "Иртыш" N 2, опубликовано 12 января 2013 года в районной газете "Ертіс нұры" N 2) внести следующие  изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 196 487" заменить цифрами "2 789 834";
цифры "1 890 610" заменить цифрами "2 483 957";
в подпункте 2) цифры "2 196 487" заменить цифрами "2 803 969";
в подпункте 3):
цифры "-2 642" заменить цифрами "20 726";
дополнить абзацем следующего содержания:
"бюджетные кредиты – 23 368 тысяч тенге";
в подпункте 5) цифры "2 642" заменить цифрами "-34 861";
в подпункте 6) цифры "-2 642" заменить цифрами "34 861";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по экономике, бюджету и социальной политике.

Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XIV сессиясы) 2012 жылдың 20 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 53-14-5 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2013 жылғы 04 ақпандағы N 57-15-5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 ақпанда N 3445 болып тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 наурыздағы N 2-10-55 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 18.03.2014 N 2-10-55 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5- тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихат сессиясының (V сайланған, XIV сессиясы) 2013 жылғы 28 қаңтардағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған, XI сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 129/14 шешіміне сәйкес, Ертіс аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 53-14-5 (V сайланған, XIV сессиясы) "2013 - 2015 жылдарға Ертіс ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3317 тіркелген, 2013 жылғы 12 қаңтарда "Ертіс нұры" газетінің N 2 жарияланған, 2013 жылғы 12 қаңтарда "Иртыш" газетінің N 2 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"2 196 487"  деген сандары "2 789 834" деген сандарымен ауыстырылсын;
"1 890 610" деген сандары "2 483 957" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2 196 487" деген сандары "2 803 969" деген сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада " - 2 642" деген сандары "20 726" деген сандарымен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджеттік кредиттер - 23 368 мың теңге";
5) тармақшада "2 642" деген сандары "-34 861" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "-2 642" деген сандары "34 861" деген сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының экономика, бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.