О внесении изменений и дополнений в решение Иртышского районного маслихата (XXVII сессия, IV созыв) от 16 июня 2010 года N 173-27-4 "Об утверждении Правил жилищной помощи малообеспеченным гражданам Иртышского района на содержание жилья и оплаты коммунальных услуг"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 17 июля 2013 года N 87-20-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 августа 2013 года N 3593. Утратило силу решением маслихата Иртышского района Павлодарской области от 30 октября 2013 года N 109-23-5
Сноска. Утратило силу решением маслихата Иртышского района Павлодарской области от 30.10.2013 N 109-23-5.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, статьей 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" от 16 апреля 1997 года Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Иртышского районного маслихата (XXVII сессия, IV созыв) "Об утверждении Правил жилищной помощи малообеспеченным гражданам Иртышского района на содержание жилья и оплату коммунальных услуг" от 16 июня 2010 года N 173-27-4 (далее – правила) (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-7-105, опубликовано 5 августа 2010 года в газетах "Иртыш" N 67 и "Ертіс нұры" N 67), внести следующие изменения и дополнения:
в преамбуле указанного решения:
слова "подпунктами 7), 15)" заменить словами "подпунктом 15)";
пункт 9 правил изложить в следующей редакции:
"9. К заявлению о назначении жилищной помощи прилагаются следующие документы:
1) копия документа, удостоверяющего личность заявителя;
2) копия правоустанавливающего документа на жилище (договор приватизации, договор купли - продажи, договор найма жилища из государственного жилищного фонда или арендованного местным исполнительным органом в частном жилищном фонде и т.д.);
3) адресная справка с места жительства;
4) документы, подтверждающие доходы членов семьи;
5) документы, подтверждающие наличие в семье лиц, осуществляющих уход за инвалидами I и II групп, детьми-инвалидами до 18 лет, лицами старше 80 лет, лиц, занятых воспитанием ребенка в возрасте до 3 лет, а также занятых воспитанием 4 и более детей;
6) счета о размерах ежемесячных взносов на содержание жилого дома (жилого здания);

Ертіс аудандық мәслихатының (IV сайланған, XXVII сессиясы) 2010 жылдың 16 маусымдағы "Ертіс ауданы бойынша аз қамтамасыз етілген азаматтарға тұрғын үйді ұстауға және коммуналдық қызметін төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну ережелерін бекіту туралы" N 173-27-4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 шілдедегі N 87-20-5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 тамызда N 3593 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қазандағы N 109-23-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 30.10.2013 N 109-23-5 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының 1997 жылдың 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының (IV сайланған, XXVIІ сессиясы) 2010 жылдың 16 маусымдағы "Ертіс ауданы бойынша аз қамтамасыз етілген азаматтарға тұрғын үйді ұстауға және коммуналдық қызметін төлеуге тұрғын үй көмегiн ұсыну ережелерін бекіту туралы" N 173-27-4 шешіміне (бұдан әрі - ережелер) (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-7-105 болып тіркелген, 2010 жылғы 5 тамыздағы "Ертіс нұры" N 67, 2010 жылғы 5 тамыздағы "Иртыш" N 67 газеттерінде жарияланған) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесінде:
"7), 15) тармақшаларымен" сөздері "15) тармақшасымен" сөзімен ауыстырылсын;
ережелердің 9 тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1) өтініш иесі жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;
2) тұрғын үйге құқықты белгілейтін құжаттың көшірмесі (жекешелендіру келісім-шарты, сатып алу - сату келісім-шарты, мемлекеттік тұрғын үй қорынан немесе жергілікті атқарушы органдармен  жалға алынған жекеше тұрғын үй қорынан тұрғын үй жалдау  келісім-шарты және т.б.);
3) тұрғылықты жерінен мекен-жай анықтамасы;
4) отбасы мүшелердің табысы туралы құжаттар;
5) I және II топтағы мүгедектердің, 18 жасқа дейінгі мүгедек-балалардың, 80 жастан асқан тұлғалардың күтімін іске асыратын  тұлғаларды, 3 жасқа дейінгі баланың күтімімен айналысатын және де 4, одан да көп балаларды күтетін тұлғалардың отбасында бар екенін растайтын құжаттар;
6) тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп ұстауға арналған ай сайынғы жарналардың мөлшері туралы шоттар;

7) счета на потребление коммунальных услуг;
8) квитанцию – счет за услуги телекоммуникаций или копия договора на оказание услуг связи;
9) счет о размере арендной платы за пользование жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде, предъявленный местным исполнительным органом;
10) квитанцию – счет стоимости однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток, проживающим в приватизированных жилых помещениях (квартирах), индивидуальном жилом доме.";
пункт 10 правил исключить;
правила дополнить пунктом 13-1 следующего содержания:
"13-1. Жилищная помощь оказывается по предъявленным поставщиками счетам на оплату коммунальных услуг на содержание жилого дома (жилого здания) согласно смете, определяющей размер ежемесячных и целевых взносов на содержание жилого дома (жилого здания), а также счету на оплату стоимости однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток, устанавливаемого взамен однофазного счетчика электрической энергии с классом точности 2,5, находящегося в использовании в приватизированных жилых помещениях (квартирах), индивидуальном жилом доме, за счет бюджетных средств лицам, постоянно проживающим в данной местности.";
в таблице приложения 1 к правилам:
слово "литр" заменить словом "тенге";
цифры "40" заменить цифрами "87".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        К. Дюсембенов
Секретарь Иртышского
районного маслихата                        Ж. Беспаев

7) коммуналдық қызметтерді тұтынуға арналған шоттар;
8) телекоммуникация қызметтері үшін түбіртек - шот немесе  байланыс қызметтерін көрсетуге арналған шарттың көшірмесі;
9) жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйді пайдаланғаны үшін жергiлiктi атқарушы орган берген жалдау ақысының мөлшері туралы шот;
10) жекешелендірілген тұрғын үй-жайларда (пәтерлерде), жеке тұрғын үйде тұрып жатқандарға тәулік уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдік сыныбы 1-ден төмен емес электр энергиясын бір фазалық есептеуіштің құнын төлеуге тұрғын үй көмегін көрсету жөніндегі шаралар қолданылатын түбіртек-шот.";
ережелердің 10 тармағы алып тасталсын;
ережелердің мынадай мазмұндағы 13-1 тармағымен толықтырылсын:
"13-1. Аталған жерлерде тұрақты тұратын адамдарға тұрғын үйдi (тұрғын ғимаратты) күтiп-ұстауға арналған ай сайынғы және нысаналы жарналардың мөлшерiн айқындайтын сметаға сәйкес, тұрғын үйдi (тұрғын ғимаратты) күтiп-ұстауға арналған коммуналдық қызметтер көрсету ақысын төлеу үшін жеткiзушiлер ұсынған шоттар бойынша, сондай-ақ екешелендірілген тұрғын үй-жайларында (пәтерлерде), жеке тұрғын үйде пайдалануда тұрған дәлдік сыныбы 2,5 электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдік сыныбы 1-ден төмен емес электр энергиясын бір фазалық есептеуіштің құнын төлеуге жеткізуші ұсынған шот бойынша тұрғын үй көмегі бюджет қаражаты есебінен көрсетіледі.";
ережелердің 1 қосымшаның кестесінде:
"литр" сөзі "теңге" сөзімен ауыстырылсын;
"40" сөзі "87" цифрмен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік  он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Cессия төрағасы                            Қ. Дюсембенов
Ертіс аудандық
мәслихатының хатшысы                       Ж. Беспаев