О внесении изменений в решение Качирского районного маслихата (X сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 1/10 "О бюджете Качирского района на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 23 октября 2013 года N 1/20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 04 ноября 2013 года N 3605
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Качирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Качирского районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 1/10 "О бюджете Качирского района на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3303, опубликованное 8 января 2013 года в газете "Тереңкөл тынысы" N 1, 5 января 2013 года в газете "Заря" N 1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2484464" заменить цифрами "2497749";
цифры "338309" заменить цифрами "351331";
цифры "5080" заменить цифрами "6438";
цифры "2160" заменить цифрами "2780";
цифры "2138915" заменить цифрами "2137200";
в подпункте 2) цифры "2614955" заменить цифрами "2628240";
в подпункте 3):
цифры "36360" заменить цифрами "35752";
цифры "41544" заменить цифрами "40936";
в подпункте 5) цифры "-180651" заменить цифрами "-180043";
в подпункте 6) цифры "180651" заменить цифрами "180043";
в пункте 3-1 цифры "7323" заменить цифрами "5608";
в пункте 3-2 цифры "41544" заменить цифрами "40936";
в пункте 6 цифры "6560" заменить цифрами "4663";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную планово-бюджетную комиссию районного маслихата.

Качир аудандық мәслихатының (V сайланған X сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" N 1/10 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 қазандағы N 1/20 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 04 қарашада N 3605 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабы 2–тармағы 4) тармақшасына, 4–тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1–тармағы 1) тармақшасына сәйкес Качир аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Качир аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 – 2015 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" N 1/10 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3303 тіркелген, 2013 жылғы 8 қаңтарында "Тереңкөл тынысы" газетінің N 1, 2013 жылғы 5 қаңтарында “Заря” газетінің N 1 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармағындағы:
1) тармақшасында:
"2484464" деген сандар "2497749" деген сандармен ауыстырылсын;
"338309" деген сандар "351331" деген сандармен ауыстырылсын;
"5080" деген сандар "6438" деген сандармен ауыстырылсын;
"2160" деген сандар "2780" деген сандармен ауыстырылсын;
"2138915" деген сандар "2137200" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "2614955" деген сандар "2628240" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"36360" деген сандар "35752" деген сандармен ауыстырылсын;
"41544" деген сандар "40936" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-180651" деген сандар "-180043" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "180651" деген сандар "180043" деген сандармен ауыстырылсын;
3-1 тармағындағы "7323" деген сандар "5608" деген сандармен ауыстырылсын;
3-2 тармағындағы "41544" деген сандар "40936" деген сандармен ауыстырылсын;
6-тармағындағы "6560" деген сандар "4663" деген сандармен ауыстырылсын.
көрсетілген шешімнің 15–қосымшалары осы шешімнің 12–қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың тұрақты жоспарлы-бюджеттік комиссиясына жүктелсін.

1 349 069
003
Общеобразовательное обучение
1 302781
006
Дополнительное образование для детей
46 288
9
Прочие услуги в области образования
83 854
464
Отдел образования района (города областного значения)
83 854
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9 107
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
15 018
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
6 125
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10 417
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2 300
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
40 887
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
125 197
2
Социальная помощь
104 240
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
104 240
002
Программа занятости
11 146
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
16 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
44 975
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
791
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22 760
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
4 600
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 968
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20 957
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20 957
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19 027
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 730
021
Капитальные расходы государственного органа
200
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
140 522
1
Жилищное хозяйство
34 140
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 961
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

1 349 069
003
Жалпы білім беру
1 302 781
006
Балаларға қосымша білім беру
46 288
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
83 854
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
83 854
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 107
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
15 018
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
6 125
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10 417
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2 300
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
40 887
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
125 197
2
Әлеуметтiк көмек
104 240
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
104 240
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
11 146
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
16 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
44 975
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
791
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
22 760
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4 600
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3 968
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20 957
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20 957
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 027
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 730
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
140 522
1
Тұрғын үй шаруашылығы
34 140
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 961
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Аппарат акима Байконысского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Берегового аульного (сельского) округа
Аппарат акима Бобровского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Верненского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Воскресенского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Жана-Курлусского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Ивановского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Теренкольского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Калиновского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Песчанского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Октябрьского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Федоровского аульного (сельского) округа
022
Капитальные расходы государственного органа
Аппарат акима Байконысского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Берегового аульного (сельского) округа
Аппарат акима Бобровского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Верненского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Воскресенского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Жана-Курлусского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Ивановского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Теренкольского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Калиновского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Песчанского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Октябрьского аульного (сельского) округа
Аппарат акима Федоровского аульного (сельского) округа

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Байқоныс ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Береговой ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Бобровка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Верненка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Воскресенка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Жаңа-Құрлыс ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Ивановка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Тереңкөл ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Калиновка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Песчан ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Октябрь ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Федоровка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Байқоныс ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Береговой ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Бобровка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Верненка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Воскресенка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Жаңа-Құрлыс ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Ивановка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Тереңкөл ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Калиновка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Песчан ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Октябрь ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты
Федоровка ауылдық округі (селолық) әкімінің аппараты