О внесении изменений в решение Качирского районного маслихата (X сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 1/10 "О бюджете Качирского района на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 12 декабря 2013 года N 1/22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 декабря 2013 года N 3642
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Качирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Качирского районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 1/10 "О бюджете Качирского района на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3303, опубликованное 8 января 2013 года в газете "Тереңкөл тынысы" N 1, 5 января 2013 года в газете "Заря" N 1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2498409" заменить цифрами "2489948";
цифры "2132860" заменить цифрами "2124399";
в подпункте 2) цифры "2628900" заменить цифрами "2620439";
в пункте 3-1):
цифры "80319" заменить цифрами "77008";
цифры "10417" заменить цифрами "10034";
цифры "2300" заменить цифрами "1398";
цифры "8194" заменить цифрами "5284";
цифры "20837" заменить цифрами "19882";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную планово-бюджетную комиссию районного маслихата.

Качир аудандық мәслихатының (V сайланған X сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" N 1/10 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы N 1/22 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 желтоқсанда N 3642 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Качир аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Качир аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" N 1/10 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3303 тіркелген, 2013 жылғы 8 қаңтарында "Тереңкөл тынысы" газетінің N 1, 2013 жылғы 5 қаңтарында "Заря" газетінің N 1 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"2498409" деген сандар "2489948" деген сандармен ауыстырылсын;
"2132860" деген сандар "2124399" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "2628900" деген сандар "2620439" деген сандармен ауыстырылсын;
3-1-тармақта:
"80319" деген сандар "77008" деген сандармен ауыстырылсын;
"10417" деген сандар "10034" деген сандармен ауыстырылсын;
"2300" деген сандар "1398" деген сандармен ауыстырылсын;
"8194" деген сандар "5284" деген сандармен ауыстырылсын;
"20837" деген сандар "19882" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың тұрақты жоспарлы-бюджеттік комиссиясына жүктелсін.