О внесении изменений и дополнения в решение Павлодарского районного маслихата (11 очередная сессия, 5 созыв) от 20 декабря 2012 года N 11/78 "О Павлодарском районном бюджете на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 06 февраля 2013 года N 13/88. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 февраля 2013 года N 3440. Утратило силу письмом маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 19 марта 2014 года N 1-29/74
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 19.03.2014 N 1-29/74.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата (ХIV (внеочередная) сессия, V созыв) от 28 января 2013 года N 129/14 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (ХI сессия,V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 3396) Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата (11 очередная сессия, 5 созыв) от 20 декабря 2012 года N 11/78 "О Павлодарском районном бюджете на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 декабря 2012 года N 3302, опубликованное от 4 января 2013 года в районной газете "Заман тынысы" N 1, опубликованное от 4 января 2013 года в районной газете "Нива" N 1), следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 153 965" заменить цифрами " 2 439 201";
цифры "1 776 732" заменить цифрами " 2 061 968";
в подпункте 2):
цифры "2 153 965" заменить цифрами " 2 439 201";
в подпункте 3):
цифры " - 4992" заменить цифрами " 33 955";
дополнить абзацем следующего содержания:
"бюджетные кредиты - 38 947 тысяч тенге";
в подпункте 5):
цифры "4 992" заменить цифрами "- 33 955";
в подпункте 6):
цифры "4 992" заменить цифрами "33 955";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"Учесть в бюджете Павлодарского района на 2013 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета – 1 738 147 тысяч тенге.";

Павлодар аудандық мәслихаттың (5 сайланған 11 кезекті сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 11/78 "2013 - 2015 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 06 ақпандағы N 13/88 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 ақпанда N 3440 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 наурыздағы N 1-29/74 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 19.03.2014 N 1-29/74 хатымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихаттың (V сайланған XIV (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 28 қаңтардағы N 129/14 "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XI сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3396 тіркелген) шешіміне сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар аудандық мәслихаттың (5 сайланған 11 кезекті сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 11/78 "2013 - 2015 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 3302 тіркелген, 2013 жылғы 4 қаңтардағы "Заман тынысы" аудандық газетінің N 1, 2013 жылғы 4 қаңтардағы "Нива" аудандық газетінің N 1 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармағында:
1) тармақшасында:
"2 153 965" сандары "2 439 201" сандарымен ауыстырылсын;
"1 776 732" сандары "2 061 968" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"2 153 965" сандары "2 439 201" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"-4992" сандары "33 955" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджеттік кредиттер – 38 947 мың теңге";
5) тармақшасында:
"4 992" сандары "- 33 955" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"4 992" сандары "33 955" сандарымен ауыстырылсын;
3 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2013 жылға арналған Павлодар аудан бюджетінде – 1 738 147 мың теңге облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі ескерілсін.";

приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        К. Айгазинова
Секретарь маслихата                        Б. Оралов
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата
(13 внеочередная сессия,
5 созыв) от 6 февраля
2013 года N 13/88
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата

көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            К. Айғазинова
Мәслихат хатшысы                           Б. Оралов
Павлодар аудандық мәслихатының
(5 сайланған 13 кезектен тыс
сессиясының) 2013 жылғы
6 ақпандағы N 13/88 шешіміне
1 қосымша
Павлодар аудандық мәслихатының