Об утверждении регламентов государственных услуг
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 04 февраля 2013 года N 27/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 01 марта 2013 года N 3464. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 25 июля 2013 года N 236/7
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 25.07.2013 N 236/7.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" акимат Павлодарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Выдача архитектурно-планировочного задания";
2) регламент государственной услуги "Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан".
2. Отделу строительства, архитектуры и градостроительства обеспечить своевременное, качественное оказание государственных услуг.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курируемого заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Т. Бастенов
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарского района
от 04 февраля 2013 года N 27/2
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Выдача
Архитектурно-планировочного задания"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача архитектурно-планировочного задания" (далее – государственная услуга) предоставляется государственным учреждением "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства Павлодарского района" (далее – уполномоченный орган), а также через Отдел Павлодарского районного филиала Республиканского государственного предприятия, "Центр обслуживания населения по Павлодарской области" (далее - Центр) по адресу г. Павлодар, ул. Толстого, 10.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
5. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Выдача архитектурно-планировочного задания", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1128 (далее – стандарт).

Мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 04 ақпандағы N 27/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 01 наурызда N 3464 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 25 шілдедегі N 236/7 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 25.07.2013 N 236/7 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" N 745 қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген:
1) "Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
2) "Қазақстан Республикасы аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын анықтау жөнінде анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі мемлекеттік қызметтерді уақытылы, сапалы көрсетуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Т. Бастенов
Павлодар облысы Павлодар
ауданы әкімдігінің 2013 жылғы
04 ақпандағы N 27/2 қаулысымен
бекітілген
"Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру"
мемлекеттік қызметінің РЕГЛАМЕНТІ
1. Жалпы ережелер
1. "Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) "Павлодар ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган), сондай-ақ Республикалық мемлекеттік мекеме "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Павлодар ауданы бойынша бөлімшесі (бұдан әрі – Орталық), Павлодар қаласы, Толстой көшесі 10 үй мекенжайы арқылы көрсетіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға көрсетіледі (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы).
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1128 қаулысымен бекітілген "Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру" мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – стандарт) негізінде көрсетіледі.

6. В уполномоченном органе государственная услуга предоставляется ежедневно с понедельника по пятницу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, с установленным графиком работы с 9-00 часов до 18-30 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов, по адресу г. Павлодар ул. Каирбаева, 32.
В Центре государственная услуга предоставляется ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением воскресенья и праздничных дней, с 9.00 часов до 19.00 часов, без перерыва на обед.
Прием осуществляется в порядке "электронной" очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
7. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача справки с архитектурно-планировочным заданием с обязательным приложением технических условий на подключение к источникам инженерного и коммунального обеспечения (если есть необходимость в их получении), с указанием регистрационного кода на бумажном носителе согласно приложению 3 к Стандарту, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента подачи документов - в течение 8 (восьми) рабочих дней;
2) с момента подачи документов - в течение 15 (пятнадцати) рабочих дней для объектов строительства, указанных в подпункте 2) пункта 7 Стандарта.
3) максимально допустимое время ожидания в очереди заявителя при сдаче необходимых документов - не более 30 минут;
4) максимально допустимое время ожидания в очереди получателя при получении необходимых документов - не более 30 минут.
9. Уполномоченный орган отказывает в предоставлении государственной услуги по основаниям, указанным в пункте 16 Стандарта.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги предоставляет документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
11. Получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номера и даты приема заявления;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названия приложенных документов;
4) даты, времени и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества сотрудника канцелярии Уполномоченного органа, принявшего заявление на оформление документов;
6) фамилии, имени, отчества получателя государственной услуги, фамилии, имени, отчества уполномоченного представителя и их контактные телефоны.
12. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):

6. Уәкілетті органда мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын, дүйсенбіден жұмаға дейін, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден бастап 18.30-ға дейін Павлодар қаласы, Қайырбаев көшесі 32-ші үй мекен-жайы бойынша көрсетіледі.
Орталықта мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын, дүйсенбіден сенбіге дейін, түскі үзіліссіз сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін көрсетіледі.
Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз, "электрондық" кезек тәртібімен жүзеге асырылады.
7. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі стандарттың 3-қосымшасына сәйкес қағаз жеткізгіште тіркеу коды көрсетілген, инженерлік және коммуналдық қамтамасыз ету көздеріне қосылуға арналған (егер оларды алуға қажет болса) техникалық шарттардың міндетті қосымшасы бар сәулет-жоспарлау тапсырмасы бар анықтама беру не қағаз жеткізгіште мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсетудің тәртібі
8. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
1) құжаттарды берген сәттен бастап – 8 (сегіз) жұмыс күні ішінде;
2) стандарттың 7-тармағының 2) тармақшасында көрсетілген объектілер үшін құжаттарды берген сәттен бастап 15 (он бес) жұмыс күні ішінде;
3) қажетті құжаттарды тапсыру кезінде кезек күтудің ең көп рұқсат берілген уақыты – 30 минуттан аспайды;
4) құжаттарды алу кезінде кезек күтудің ең көп рұқсат берілген уақыты – 30 минуттан аспайды.
9. Стандарттың 16-тармағында көрсетілген негіздер бойынша уәкілетті орган мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі
әрекеттер (өзара қызметтер) тәртібін сипаттау
10. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн мемлекеттік қызметті алушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
11. Мемлекеттік қызметті алушыға тиісті құжаттарды қабылданғаны туралы қолхат беріледі:
1) өтініштің нөмірі және қабылданған күні;
2) сұрау салынған мемлекеттік қызметтің түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күні, уақыты мен орны;
5) құжаттарды ресімдеуге өтініш қабылдаған уәкілетті орган кеңсесі қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты;
6) мемлекеттік қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты, уәкілетті өкілдің тегі, аты, әкесінің аты және олардың байланыс телефондары көрсетіледі.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатыстырылған:

1) специалист уполномоченного органа;
2) начальник уполномоченного органа.
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача архитектурно-планировочного задания"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единиц)
Действие основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
Наименование единиц
Специалист уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация предоставленных получателем документов, выдача расписки о приеме соответствующих документов
Подготовка проекта справки с архитектурно-планировочным заданием либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Подписание проекта справки с архитектурно-планировочным заданием либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача справки с архитектурно-планировочным заданием либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме соответствующих документов
Проект справки с архитектурно-планировочным заданием либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Справка с архитектурно-планировочным заданием либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Справка с архитектурно-планировочным заданием либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Сроки исполнения
Не более 30 минут
5 рабочих дней
1 рабочий день
Не более 30 минут
Номер следующего действия
2
3
4
для объектов строительства, указанных
в подпункте 2) пункта 7 Стандарта
Действие основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
Наименование единиц
Специалист уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация предоставленных получателем документов, выдача расписки о приеме соответствующих документов
Подготовка проекта справки с архитектурно-планировочным заданием либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Подписание проекта справки с архитектурно-планировочным заданием либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача справки с архитектурно-планировочным заданием либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме соответствующих документов
Проект справки с архитектурно-планировочным заданием либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Справка с архитектурно-планировочным заданием либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Справка с архитектурно-планировочным заданием либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Сроки исполнения
Не более 30 минут
12 рабочих дней
1 рабочий день
Не более 30 минут
Номер следующего действия
2
3
4
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача архитектурно-планировочного задания"
Схема процесса оказания государственной услуги
Схема процесса оказания государственной услуги для объектов
строительства, указанных в подпункте 2) пункта 7 Стандарта
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарского района
от 04 февраля 2013 года N 27/2
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Выдача справки
по определению адреса объектов недвижимости
на территории Республики Казахстан"

1) уәкілетті органның маманы;
2) уәкілетті органның бастығы.
13. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттерді (рәсімдерді) орындаудың мерзімін көрсетумен әрбір бірліктер бойынша әкімшілік іс-әрекеттердің (рәсімдердің) кезектілігі мен өзара іс-әрекеттердің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген.
14. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық кезектілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін схема осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
15. Уәкілетті органның лауазымды мамандарына мемлекеттік қызмет көрсету барысында олармен қабылданған шешімдер мен әрекеттер (әрекетсіздік) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған тәртіпте жауапкершілік жүктеледі.
"Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық-функционалдық іс-әрекетінің
(бұдан әрі - бірліктер) сипаттамасы
Негізгі үрдістің іс-әрекеті (жұмыстың барысы, ағымы)
Іс-әрекеттің (жұмыстың барысы, ағымы) N
1
2
3
4
Бірліктердің атауы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның маманы
Іс-әрекеттің (үрдістің, операция процедураларының) аталуы және оның сипаттамасы
Алушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу, тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беру
Сәулет-жоспарлау тапсырмасы бар анықтаманың не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын дайындау
Сәулет-жоспарлау тапсырмасы бар анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасына қол қою
Сәулет-жоспарлау тапсырмасы бар анықтаманы немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастыру-реттеу шешімі)
Тиісті құжаттарды алғаны туралы қолхат
Сәулет-жоспарлау тапсырмасы бар анықтаманың не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Сәулет-жоспарлау тапсырмасы бар анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Сәулет-жоспарлау тапсырмасы бар анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
5 жұмыс күні
1 жұмыс күні
30 минуттан аспайды
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
4
Стандарттың 7-тармағының 2) тармақшасында
көрсетілген құрылыс объектілері үшін
Негізгі үрдістің іс-әрекеті (жұмыстың барысы, ағымы)
Іс-әрекеттің (жұмыстың барысы, ағымы) N
1
2
3
4
Бірліктердің атауы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның маманы
Іс-әрекеттің (үрдістің, операция процедураларының) аталуы және оның сипаттамасы
Алушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу, тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беру
Сәулет-жоспарлау тапсырмасы бар анықтаманың не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын дайындау
Сәулет-жоспарлау тапсырмасы бар анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасына қол қою
Сәулет-жоспарлау тапсырмасы бар анықтаманы немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастыру-реттеу шешімі)
Тиісті құжаттарды алғаны туралы қолхат
Сәулет-жоспарлау тапсырмасы бар анықтаманың не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Сәулет-жоспарлау тапсырмасы бар анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Сәулет-жоспарлау тапсырмасы бар анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
12 жұмыс күні
1 жұмыс күні
30 минуттан аспайды
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
4
"Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету сызбалары
Стандарттың 7-тармағының 2) тармақшасында
көрсетілген құрылыс объектілері үшін
мемлекеттік қызмет көрсету үдерісі сызбалары
Павлодар облысы Павлодар
ауданы әкімдігінің 2013 жылғы
04 ақпандағы N 27/2 қаулысымен
бекітілген
"Қазақстан Республикасы аумағында жылжымайтын
мүлік объектілерінің мекенжайын анықтау жөнінде
анықтама беру" мемлекеттік қызметінің РЕГЛАМЕНТІ

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства Павлодарского района" (далее – уполномоченный орган), по адресу г. Павлодар, ул. Каирбаева 32, через филиал Павлодарского района республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее - Центр) по адресу г. Павлодар, ул. Толстого 10.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
4. Государственная услуга оказывается юридическим и физическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
5. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Выдача справки по определении адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1128 (далее – Стандарт).
6. В Центре государственная услуга предоставляется ежедневно с понедельника по субботу включительно, за исключением воскресенья и праздничных дней, с 9.00 часов до 19.00 часов, без перерыва на обед.
Прием осуществляется в порядке "электронной" очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
7. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача справки по изменению, присвоению, упразднению, уточнению адресов объекта недвижимости с указанием регистрационного кода адреса на бумажном носителе согласно приложению 3 к Стандарту либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента подачи необходимых документов:
в течении 3 (трех) рабочих дней (дни приема и выдачи документов не входят в срок оказания государственной услуги) – при уточнении адреса объекта недвижимости;
в течении 7 (семи) рабочих дней (дни приема и выдачи документов не входят в срок оказания государственной услуги) – при присвоении, изменении или упразднении адреса объекта недвижимости, с выездом на место нахождения объекта недвижимости и с обязательной регистрацией его в информационной системе "Адресный регистр" с указанием регистрационного кода адреса.
2) максимально допустимое время ожидания в очереди заявителя при сдаче документов – не более 20 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги – не более 20 минут.

1. Жалпы ережелер
1. "Қазақстан Республикасы аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын анықтау жөнінде анықтама беру" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) "Павлодар ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) Павлодар қаласы, Қайырбаев көшесі 32-ші үй мекенжайы, Республикалық мемлекеттік мекеме "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Павлодар ауданы бойынша бөлімшесі (бұдан әрі – Орталық) Павлодар қаласы, Толстой көшесі 10 үй мекенжайы бойынша көрсетіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға көрсетіледі (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы).
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1128 қаулысымен бекітілген "Қазақстан Республикасы аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын анықтау жөнінде анықтама беру" мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – стандарт) негізінде көрсетіледі.
6. Орталықта мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын, дүйсенбіден сенбіге дейін, түскі үзіліссіз сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін көрсетіледі.
Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз, "электрондық" кезек тәртібімен жүзеге асырылады.
7. Стандарттың 3-қосымшасына сәйкес қағаз жеткізгіште мекен-жайдың тіркеу коды көрсетілген жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайы туралы анықтама беру не қағаз жеткізгіште мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі болып табылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі
8. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
1) қажетті құжаттарды берген сәттен бастап:
3 (үш) жұмыс күні ішінде (құжаттарды қабылдаған және берген күндер мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді) – жылжымайтын мүлік объектісінің мекенжайын нақтылау кезінде;
7 (жеті) жұмыс күн ішінде (құжаттарды қабылдаған және берген күндер мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді) – жылжымайтын мүлік объектісінің орналасқан жеріне бару және мекен-жайдың тіркеу кодын көрсетіп, оны "Мекенжай тіркелімі" ақпараттық жүйесінде міндетті тіркей отырып, жылжымайтын мүлік объектісіне нөмір беру, оны өзгерту немесе жою кезінде жүргізіледі.
2) құжаттарды тапсыру кезінде кезек күтудің ең көп рұқсат берілген уақыты – 20 минуттан аспайды;
3) мемлекеттік қызметті алушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең көп уақыты – 20 минуттан аспайды.

9. Основания для отказа в приеме документов перечислены в пункте 16 Стандарта.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги предоставляет документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
11. Получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов.
12. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – единицы):
1) специалист уполномоченного органа;
2) начальник уполномоченного органа.
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги, приведены в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Выдача справки по
определению адреса объектов
недвижимости на территории
Республики Казахстан"
Описание действий структурно-функциональных
единиц (далее – единиц)
при уточнении адреса объекта недвижимости
Действие основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
Наименование единиц
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием предоставленных получателем документов из Центра, подготовка проекта справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Рассмотрение поступивших документов, подписание проекта справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Направление справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги в Центр
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Проект справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Справка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Справка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
Сроки исполнения

9. Құжаттарды қабылдаудан бас тартуға негіздер стандарттың 16-тармағында аталған.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі
әрекеттер (өзара қызметтер) тәртібін сипаттау
10. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн мемлекеттік қызметті алушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
11. Мемлекеттік қызмет алушыға тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беріледі.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатыстырылған:
1) уәкілетті органның маманы;
2) уәкілетті органның бастығы.
13. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттерді (рәсімдерді) орындаудың мерзімін көрсетумен әрбір бірліктер бойынша әкімшілік іс-әрекеттердің (рәсімдердің) кезектілігі мен өзара іс-әрекеттердің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген.
14. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық кезектілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін схема осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды адамдардың жауапкершілігі
15. Уәкілетті органның лауазымды мамандарына мемлекеттік қызмет көрсету барысында олармен қабылданған шешімдер және әрекеттер (әректсіздік) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған тәртіпте жауапкершілік жүктеледі.
"Қазақстан Республикасы аумағында
жылжымайтын мүлік объектілерінің
мекенжайын анықтау жөнінде анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің (бұдан әрі – бірліктер)
әрекетінің сипаттамасы жылжымайтын мүлік объектілерінің
орналасқан жерін нақтылау кезінде
Негізгі үрдістің іс-әрекеті (жұмыстың барысы, ағымы)
Іс-әрекеттің (жұмыстың барысы, ағымы) N
1
2
3
Бірліктердің атауы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның маманы
Іс-әрекеттің (үрдістің, операция процедураларының) аталуы және оның сипаттамасы
Алушымен Орталықтан ұсынылған құжаттарды қабылдау, анықтаманың не мемлекеттік құжатты ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын дайындау
Түскен құжаттарды қарау, анықтамаға мемлекеттік құжатты ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасына қол қою
Анықтаманы не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты Орталыққа жіберу
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастыру-реттеу шешімі)
Анықтаманың не мемлекеттік құжатты ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Анықтама не мемлекеттік құжатты ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Анықтама не мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап
Орындалу мерзімі