О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата (11 очередная сессия, 5 созыв) от 20 декабря 2012 года N 11/78 "О Павлодарском районном бюджете на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 28 октября 2013 года N 24/166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 октября 2013 года N 3603. Утратило силу письмом маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 19 марта 2014 года N 1-29/74
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 19.03.2014 N 1-29/74.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата (11 очередная сессия, 5 созыв) от 20 декабря 2012 года N 11/78 "О Павлодарском районном бюджете на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 3302, опубликованное от 4 января 2013 года в районной газете "Заман тынысы" N 1, опубликованное от 4 января 2013 года в районной газете "Нива" N 1), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 522 659" заменить цифрами "2 541 592";
цифры "436 794" заменить цифрами "443 794";
цифры "2 521" заменить цифрами "5 555";
цифры "5 534" заменить цифрами "13 470";
цифры "2 077 810" заменить цифрами "2 078 773";
в подпункте 2):
цифры "2 660 541" заменить цифрами "2 679 474";
в подпункте 3):
цифры "33 956" заменить цифрами "37 770";
цифры "38 948" заменить цифрами "42 762";
в подпункте 5):
цифры "-185 638" заменить цифрами "-189 452";
в подпункте 6):
цифры "185 638" заменить цифрами " 189 452";
приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджету.

Павлодар аудандық мәслихаттың (5 сайланған 11 кезекті сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 11/78 "2013 - 2015 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 қазандағы N 24/166 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 31 қазанда N 3603 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 наурыздағы N 1-29/74 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 19.03.2014 N 1-29/74 хатымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына және 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар аудандық мәслихаттың (5 сайланған 11 кезекті сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 11/78 "2013 - 2015 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3302 тіркелген, 2013 жылғы 4 қаңтардағы "Заман тынысы" аудандық газетінің N 1, 2013 жылғы 4 қаңтардағы "Нива" аудандық газетінің N 1 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармағында:
1) тармақшасында:
"2 522 659" деген сандар "2 541 592" деген сандармен ауыстырылсын;
"436 794" деген сандар "443 794" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 521" деген сандар "5 555" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 534" деген сандар "13 470" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 077 810" деген сандар "2 078 773" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"2 660 541" деген сандар "2 679 474" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"33 956" деген сандар "37 770" деген сандармен ауыстырылсын;
"38 948" деген сандар "42 762" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-185 638" деген сандар "-189 452" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"185 638" деген сандар "189 452" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

10 349
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
3 100
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
63 955
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6 057
037
Строительство и реконструкция объектов образования
6 057
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
111 269
2
Социальная помощь
92 731
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12 449
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
12 449
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
80 282
002
Программа занятости
12 419
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10 152
005
Государственная адресная социальная помощь
1 775
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
44 763
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 319
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5 210
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 644
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
18 538
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18 538
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16 011
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
627
021
Капитальные расходы государственного органа
1 900
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
53 268
1
Жилищное хозяйство
9 227
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8 991
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 200
027
Ремонт и благоустройство обьектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
7 791
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
236
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020

10 349
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3 100
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
63 955
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
6 057
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
6 057
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
111 269
2
Әлеуметтік көмек
92 731
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12 449
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
12 449
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
80 282
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
12 419
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10 152
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 775
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
44 763
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 319
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5 210
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 644
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
18 538
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18 538
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 011
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
627
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 900
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
53 268
1
Тұрғын үй шаруашылығы
9 227
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8 991
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1 200
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
7 791
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
236
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға