Об организации общественных работ в Успенском районе на 2013 год
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 08 января 2013 года N 29/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 января 2013 года N 3388. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Успенского района Павлодарской области от 26 августа 2014 года N 1-18/555)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Успенского района Павлодарской области от 26.08.2014 N 1-18/555).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7 и статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836, в целях обеспечения содействия занятости безработным гражданам акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, спрос, предложение и источники финансирования согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Безработных инвалидов 3-й группы и безработных, имеющих ограничения в труде по справкам врачебно-коллективной комиссии, направлять на общественные работы в соответствии с состоянием их здоровья по видам работ, рекомендуемым медицинскими учреждениями.
3. Установить оплату труда безработных, участвующих в общественных работах, в размере минимальной заработной платы, регулируемой в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
4. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Успенского района" организовать по договорам с предприятиями и организациями (по согласованию) общественные работы для безработных граждан района и предусмотреть объемы выполняемых работ.
5. Государственному учреждению "Отдел финансов" Успенского района обеспечить своевременное финансирование общественных работ из бюджета района в пределах выделенных средств.
6. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района курирующего социальные вопросы.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Н. Ауталипов
Приложение
к постановлению акимата
Успенского района

2013 жылға арналған Успен ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 08 қаңтардағы N 29/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 қаңтарда N 3388 тіркелді. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық әкімі аппаратының 2014 жылғы 26 тамыздағы N 1-18/555 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық әкімі аппаратының 26.08.2014 N 1-18/555 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20 бабына және 7 бабының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылы 19 маусымдағы N 836 қаулысымен бекітілген коғамдық жұмысты ұйымдастыру мен қаржыландыру Ережесіне сәйкес, жұмыссыз азаматтарды жұмыспен қамтуда көмек көрсету мақсатында Успен ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес атқарылған жұмыс көлемі қарастырылған келісім-шартта қаржыландыру көздері және ұсыныстар, сұраныстар, қоғамдық жұмыстардың нақты шарттары және көлемі, түрі, ұйымның тізімі бекітілсін.
2. Дәрігерлік-кеңесші комиссиясының анықтамасы бойынша жұмыссыздар есебінен 3 топтағы мүгедектер, медицина мекемелері ұсынған жұмыс түрлеріне, еңбекке шектеу қойылған азаматтар және олардың денсаулық жағдайына қарай қоғамдық жұмыстарға жіберілсін.
3. Қоғамдық жұмысқа қатысушыларға Қазақстан Республикасының Заңнамасына сәйкес реттелетін ең төменгі айлық мөлшерінде еңбек ақы бекітілсін.
4. "Успен ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі кәсіпорындармен және ұйымдармен (келісім бойынша) ауданның жұмыссыз азаматтары үшін келісім-шарт арқылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырсын және орындалатын жұмыстар көлемін қарастырсын.
5. Успен ауданының "Қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі әлеуметтік жұмыс орындарының аудандық бюджетінен бөлінген қаражат көлемінде қаржыландыруын уақытында қамтамасыз етсін.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.А. Дисюповаға жүктелсін.
7. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Аудан әкімі                                Н. Әутәліпов
Успен ауданы әкімдігінің

от 8 января 2013 года N 29/1
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, спрос, предложение и источники
финансирования
N п/п Наименование организаций Виды общественных работ Объемы и конкретные условия общественных работ Спрос (количество человек) Предложение (количество человек) Источник финансирования
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Успенского сельского округа"
1. Работы по ручной уборке территорий населенных пунктов, погрузка мусора, вырубка кустарников и окос трав на бровках и откосах автодорог населенных пунктов, очистка от снега мест общего пользования населенных пунктов в ручную, борьба с гололедом.

2013 жылғы 8 қаңтар N 29/1 қаулысына
қосымша
Қаржыландыру көздері және ұсыныстар, сұраныстар, қоғамдық
жұмыстардың нақты шарттары және көлемі, түрі, ұйымның
ТІЗІМІ
N Мекемелер атауы Қоғамдық жұмыс түрлері Қоғамдық жұмыстарының мөлшері және нақты шарттары сұранымы (адам саны) Ұсыныс (адам саны) қаржыландыру көздері
1
"Успен селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
1. Елді мекендер қолмен жинау жұмыстары; қоқыстарды тиеу, автожолдардың жиегіндегі шөптерді және бұталарды шабу, қарды тазалау, көк тайғақпен күрес.

Очистка от мусора территории и окраин населенных пунктов – 600000 кв.м. по 8 часов в день; погрузка мусора в ручную - 800 куб.м; вырубка кустарников и окос трав на откосах автодорог - 40000 кв.м, очистка снега, уборка наледи 700 куб.м. по 8 часов в день.
8
8
Бюджет района
2. Оказание помощи (не требующей наличия специальной квалификации) в строительстве и ямочном ремонте дорог, прокладке водопроводных, канализационных коммуникаций, весенних дренажных работах.
Ручная подсыпка ям на дорогах 500 кв.м, работы по устройству водо-перепусков в период весеннего паводка 500 кв.м.
2
2
Бюджет района
3. Оказание помощи (не требующей наличия специальной квалификации) в восстановлении и ремонте памятников истории и культуры.
Покраска постаментов обелисков, частичное оштукатуривание 30 кв.м., ремонт и покраска ограждений – 172 кв.м.
2
2
Бюджет района
4. Экологическое оздоровление (озеленение и благоустройство) сельских населенных пунктов.
Весенняя обработка и обрезка деревьев 3000 штук, полив и уход за цветниками и зелеными насаждениями 2500 в.м.
6
6
Бюджет района
5. Помощь в организации масштабных мероприятий культурного назначения (спортивных соревнований, фестивалей), организация зимнего и летнего досуга трудящихся, заливка катков, устройство лыжных трасс, зимних городков, детских спортивных летних площадок.
Подготовка, помощь в оформлении и уборка площадей 11000 кв.м. для проведения культурно-массовых мероприятий (13 мероприятий).
Помощь в заливке катков - 3 шт, устройстве лыжных трасс - 10 км, ремонте детских спортивных площадок - 4 шт.
2
2
Бюджет района
6. Помощь в проведении республиканских и региональных общественных кампаний (опросов общественного мнения, участие в переписи населения, скота, и др.).
Подворный обход дворов – 1498, для переписи домашних хозяйств и уточнения записей в похозяйственных книгах.
10
10
Бюджет района
7. Помощь одиноким престарелым и больным инвалидам в заготовке кормов, дров, погрузке, разгрузке угля и др.
Одинокие инвалиды (33 человека).
2
2
Бюджет района
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Новопокровского сельского округа"
1. Работы по ручной уборке территорий населенных пунктов, погрузка мусора, вырубка кустарников и окос трав на бровках и откосах автодорог населенных пунктов, очистка от снега мест общего пользования населенных пунктов в ручную, борьба с гололедом.
Очистка от мусора территории и окраин населенных пунктов – 200000 кв.м. по 8 часов в день; погрузка мусора в ручную - 1400 куб.м; вырубка кустарников и окос трав на откосах автодорог - 5000 кв.м; весенняя обработка высохших деревьев 1000 штук, чистка снега 29000 куб.м; покраска ограждений – 3500 кв.м.
4
4
Бюджет района

Елді мекендердің аймағы мен шеттерінің қоқыстарын жинау жұмыстары 600000 ш.м. күніне 8 сағ. қоқыстарды тиеу - 800 ш.м. бұталарды шабу, автожолдардың жиегіндегі шөптерді және бұталарды шабу - 40000 ш.м. қарды тазалау, көк тайғақпен күрес - 700 ш.м.күніне 8 сағ.
8
8
Аудан бюджеті
2. Арнаулы біліктілік қажет етпейтін, құрылыстағы және жол шұңқырларын жөндеу, су айдай тын коммуникациялар өткізу көктемгі су өткізу жұмыстары.
Жол шұңқырларын жөндеу - 500 ш.м.
көктемгі су өткізу жұмыстары - 500 ш.м.
2
2
Аудан бюджеті
3. Мәдениетті және тарихи ескерткіштерді қалпына келтіру және жөндеу жұмыстарына көмек көрсету. (арнаулы біліктілік қажет етпейтін).
Мәдениетті және тарихи ескерткіштерді қалпына келтіру (бояу) және жөндеу жұмыстарына 30 ш.м. қоршауларды бояу және жөндеу - 172 ш.м.
2
2
Аудан бюджеті
4. Ауылдық елді мекендерді экологиялық жақсартуы (көріктендіру және көгалдандыру).
Көктемгі өңдеу және ағаштардың бұталарын кесу - 3000 дана, гүлзарларды күту 2500 ш.м.
6
6
Аудан бюджетінен
5. Мәдениет маңызындағы шаралардың өткізуінде көмек (спорттық жарыстар, фестивальдер). Еңбекшілердің қысқы және жазғы бос уақытын ұйымдастыру; шаңғы жолдарын жасау, қысқы қалашықтар, балаларға арналған спорттық жазғы алаңдар.
Орталық алаңды рәсімдеуге қөмек көрсету, жинау - 11000ш.м.мәдени-бұқаралық шара өткізу - (13шара),
Мұз алаңын жасуға көмек - 3 дана, шаңғы трассасын орналастыру - 10 ш, балалар спорт алаңын жөндеу - 4 дана.
2
2
Аудан бюджеті
6. Республикалық және аймақтық қоғамдық науқандарды өткізуде көмек (қоғамдық сауалнама, халық және мал санағына қатысу және т.б.).
Қосалқы шаруашылық санағын өткізу - 1498, үй шаруашылығы мал бас шаруашылығы. кітабына жазу.
10
10
Аудан бюджеті
7. Жалғызбасты қарттарға және ауру мүгедектерге отын дайындауда, көмір түсіруде, тиеуде көмек көрсету.
Жалғызбасты мүгедектер (33 адам).
2
2
Аудан бюджеті
2
"Новопокров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
1. Елді мекендер қолмен жинау жұмыстары; қоқыстарды тиеу, автожолдардың жиегіндегі шөптерді және бұталарды шабу, қарды тазалау, көк тайғақпен күрес.
Елді мекендердің аймағы мен шеттерінің қоқыстарын жинау жұмыстары - 200000 ш.м.күніне 8 сағ. қоқыстарды тиеу - 1400 ш.м. бұталарды шабу, автожолдардың жиегіндегі шөптерді және бұталарды шабу - 5000 ш.м. Көктемгі кепкен ағаштарды кесу - 1000, қарды тазалау, көк тайғақпен күрес - 29000 ш.м.қоршауды бояу - 3500ш.м.
4
4
Аудан бюджеті

2. Помощь одиноким престарелым и больным инвалидам в заготовке кормов, дров, погрузке, разгрузке угля и др.
Одинокие инвалиды (14 человек).
2
2
Бюджет района
3. Экологическое оздоровление (озеленение и благоустройство) сельских населенных пунктов.
Посадка деревьев - 1000 штук, полив кустарников и деревьев - 1500 штук, разбивка, посадка и полив цветников - 180 кв.м.
4
4
Бюджет района
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Надаровского сельского округа"
1. Работы по ручной уборке территорий населенных пунктов, погрузка мусора, вырубка кустарников и окос трав на бровках и откосах автодорог населенных пунктов, очистка от снега мест общего пользования населенных пунктов в ручную, борьба с гололедом.
Очистка от мусора территории и окраин населенных пунктов – 40000 куб.м. Погрузка мусора в ручную - 40000 куб.м; Весенняя обработка деревьев 500 штук, чистка снега 5000 куб.м; покраска ограждений - 150 кв.м.
4
4
Бюджет района
2. Экологическое оздоровление (озеленение и благоустройство) сельских населенных пунктов.
Посадка, полив саженцев - 50 штук;
Посадка, полив цветочных клумб - 100 кв.м.
3
3
Бюджет района
3. Помощь одиноким престарелым и больным инвалидам в заготовке кормов, дров, погрузке, разгрузке угля и др.
Одинокие инвалиды (11 человек).
1
1
Бюджет района
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Конырозекского сельского округа"
1. Работы по ручной уборке территорий населенных пунктов, погрузка мусора, вырубка кустарников и окос трав на бровках и откосах автодорог населенных пунктов, очистка от снега мест общего пользования населенных пунктов в ручную, борьба с гололедом.
Очистка от мусора территории и окраин населенных пунктов – 400000 кв.м. по 8 часов в день; погрузка мусора в ручную - 1000 куб.м; вырубка кустарников и окос трав на откосах автодорог - 1200 кв.м; весенняя обработка деревьев 500 штук; чистка снега 10000 куб.м; покраска ограждений – 1500 кв.м.
3
3
Бюджет района
2. Оказание помощи (не требующей наличия специальной квалификации) в восстановлении и ремонте памятников истории и культуры.
Частичная штукатурка, побелка и покраска двух обелисков - 82 кв.м; уборка территории обелисков - 200 кв.м.
1
1
Бюджет района
3. Экологическое оздоровление (озеленение и благоустройство) населенных пунктов.
Весенняя обрезка и подбелка деревьев 500 шт, кустарников - 300 шт; посадка саженцев - 500 шт; прополка сорной травы на пустырях села - 400000 кв.м, уборка территории вокруг кладбищ - 15000 кв. м.; разбивка цветников - 500 кв.м, полив и уход; за ремонт заборов - 100 м.
2
2
Бюджет района
4. Помощь в проведении республиканских и региональных общественных кампаний (опросов общественного мнения, участие в переписи населения, скота, и др.).
Подворный обход дворов – 320, для переписи домашних хозяйств и уточнения записей в похозяйственных книгах.
2
2
Бюджет района
5
Государственное учреждение "Аппарат акима села Таволжан"

2. Жалғызбасты қарттарға және ауру мүгедектерге отын дайындауда, көмір түсіруде, тиеуде көмек көрсету.
Жалғызбасты мүгедектер (14 адам).
2
2
Аудан бюджеті
3. Ауылдық елді мекендерді экологиялық жақсартуы (көріктендіру және көгалдандыру).
Ағаш салу - 1000д. бұталар мен ағаштарды суару - 1500 дана, гүлзарларды егіп, суару - 180 ш.м.
4
4
Аудан бюджеті
3
"Надаров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
1. Елді мекендер қолмен жинау жұмыстары; қоқыстарды тиеу, автожолдардың жиегіндегі шөптерді және бұталарды шабу, қарды тазалау, көк тайғақпен күрес.
Елді мекендердің аймағы мен шеттерінің қоқыстарын жинау жұмыстары - 40000 ш.м қоқыстарды тиеу - 40000 ш.м бұталарды шабу, автожолдардың жиегіндегі шөптерді және бұталарды шабу - 5000 ш.м. Көктемгі кепкен ағашталды кесу,өңдеу - 5000, қарды тазалау, көк тайғақпен күрес - 5000 ш.м.,қоршауды бояу - 150 ш.м.
4
4
Аудан бюджеті
2. Ауылдық елді мекендерді экологиялық жақсартуы (көріктендіру және көгалдандыру).
Ағаш егу - 50 дана, бұталар мен ағаштарды суғару 1500 д., гүлзарларды егіп, су құю - 100ш.м.
3
3
Аудан бюджеті
3. Жалғызбасты қарттарға және ауру мүгедектерге отын дайындауда, көмір түсіруде, тиеуде көмек көрсету.
Жалғызбасты мүгедектер (11 адам).
1
1
Аудан бюджеті
4
"Коңырөзек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
1. Елді мекендер қолмен жинау жұмыстары; қоқыстарды тиеу, автожолдардың жиегіндегі шөптерді және бұталарды шабу, қарды тазалау, көк тайғақпен күрес.
Елді мекендердің аймағы мен шеттерінің қоқыстарын жинау жұмыстары - 400000 ш.м., қоқыстарды тиеу – 1000 ш.м. бұталарды шабу, автожолдардың жиегіндегі шөптерді және бұталарды шабу - 1200 ш.м. Көктемгі кепкен ағаштарды өңдеу - 500дана, қарды тазалау, - 10000 ш.м., қоршауды бояу - 1500 ш.м.
3
3
Аудан бюджеті
2. Мәдениетті және тарихи ескерткіштерді қалпына келтіру және жөндеу жұмыстарына көмек көрсету.(арнаулы біліктілік қажет етпейтін).
Ескерткішті кішігірім өңдеу, ағарту - 2 еск. бояу - 82 ш.м ескерткіш маңын жиу – 200 ш.м.
1
1
Аудан бюджеті
3. Ауылдық елді мекендерді экологиялық жақсартуы (көріктендіру және көгалдандыру).
Ағаштарға көктемгі өңдеу мен ағарту - 500д., бұталарын кесу - 300д.,ағаш егу 500 дана,елді мекен аймағын арам шөптен тазарту – 400000 ш.м.,зират маңын жинау - 15000 ш.м. гүлзарларды күту 500 ш.м. қоршауларды жөндеу - 100м.
2
2
Аудан бюджеті
4. Республикалық және аймақтық қоғамдық науқандарды өткізуде көмек (қоғамдық сауылнама, халық және мал санағына қатысу және т.б.).
Қосалқы шаруашылық санағын өткізу - 320, үй шаруашылығы. мал бас.
шаруашылығы. кітабына жазу үшін.
2
2
Аудан бюджеті
"Таволжан ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.

1. Работы по ручной уборке территорий населенных пунктов, погрузка мусора, вырубка кустарников и окос трав на бровках и откосах автодорог населенных пунктов, очистка от снега мест общего пользования населенных пунктов в ручную, борьба с гололедом.
Очистка от мусора территории и окраин населенных пунктов – 50000 кв.м. по 8 часов в день; погрузка мусора в ручную - 2500 куб.м; вырубка кустарников и окос трав на откосах автодорог - 2000 кв.м; весенняя обработка деревьев 100 штук; чистка снега 10000 куб.м по 8 часов в день.
3
3
Бюджет района
2. Оказание помощи (не требующей наличия специальной квалификации) в восстановлении и ремонте памятников истории и культуры.
Штукатурка и покраска памятника и обелиска - 10 кв.м, покраска ограждений - 20 кв.м; Уборка прилегающей территории.
1
1
Бюджет района
3. Помощь в проведении республиканских и региональных общественных кампаний (опросов общественного мнения, участие в переписи населения, скота, и др.).
Подворный обход дворов – 169, для переписи домашних хозяйств и уточнения записей в похозяйственных книгах.
1
1
Бюджет района
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Равнопольского сельского округа"
1. Работы по ручной уборке территорий населенных пунктов, погрузка мусора, вырубка кустарников и окос трав на бровках и откосах автодорог населенных пунктов, очистка от снега мест общего пользования населенных пунктов в ручную, борьба с гололедом.
Очистка от мусора территории и окраин населенных пунктов – 1000 кв.м. по 8 часов в день; погрузка мусора в ручную - 40 куб.м.; вырубка сухих кустарников.
8
8
Бюджет района
2. Экологическое оздоровление (озеленение и благоустройство) сельских населенных пунктов.
Подрезка и подбелка деревьев 500 штук, разбивка цветников, клумб и уход за ними - 120 кв.м.по 8 час в день.
2
2
Бюджет района
3. Помощь в проведении республиканских и региональных общественных кампаний (опросов общественного мнения, участие в переписи населения, скота, и др.).
Подворный обход дворов – 468, для переписи домашних хозяйств и уточнения записей в похозяйственных книгах.
2
2
Бюджет района
4. Помощь одиноким престарелым и больным инвалидам в заготовке кормов, дров, погрузке, разгрузке угля и др.
Одинокие инвалиды (13 человек).
1
1
Бюджет района
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Ольгинского сельского округа"
1. Работы по ручной уборке территорий населенных пунктов, погрузка мусора, вырубка кустарников и окос трав на бровках и откосах автодорог населенных пунктов, очистка от снега мест общего пользования населенных пунктов в ручную, борьба с гололедом.
Очистка от мусора территории и окраин населенных двух пунктов – 47000 кв.м; Погрузка мусора в ручную - 50 куб.м; Весенняя обработка деревьев 700 штук.
3
3
Бюджет района

1. Елді мекендер қолмен жинау жұмыстары; қоқыстарды тиеу, автожолдардың жиегіндегі шөптерді және бұталарды шабу, қарды тазалау, көк тайғақпен күрес.
Елді мекендердің аймағы мен шеттерінің қоқыстарын жинау жұмыстары - 50000 ш.м., күніне 8 сағ.; қоқыстарды тиеу – 2500 т.м.; автожолдардың жиегіндегі шөптерді және бұталарды шабу - 2000 ш.м. Кепкен ағаштарға көктемгі өңдеу жасау - 100д., қар тазалау, - 10000 ш.м., күніне 8 сағ.
3
3
Аудан бюджеті
2. Мәдениетті және тарихи ескерткіштерді қалпына келтіру және жөндеу жұмыстарына көмек көрсету. (арнаулы біліктілік қажет етпейтін).
Ескерткішті бірең-сараң өңдеу, - 10 ш.м қоршау бояу - 20 ш.м. ескерткіш маңын жиу.
1
1
Аудан бюджеті
3. Республикалық және аймақтық қоғамдық науқандарды өткізуде көмек (қоғамдық сауылнама, халық және мал санағына қатысу және т.б.).
Қосалқы шаруашылық санағын өткізу - 169, үй шаруаш. мал бас шаруа. кітабына жазу үшін.
1
1
Аудан бюджеті
6
"Равнополь ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
1. Елді мекендер қолмен жинау жұмыстары; қоқыстарды тиеу, автожолдардың жиегіндегі шөптерді және бұталарды шабу, қарды тазалау, көк тайғақпен күрес.
Елді мекендердің аймағы мен шеттерінің қоқыстарын жинау жұмыстары - 1000 ш.м., күніне 8 сағ.; қоқыстарды тиеу – 40 ш.м.; автожолдардың жиегіндегі шөптерді және бұталарды шабу.
8
8
Аудан бюджеті
2. Ауылдық елді мекендерді экологиялық жақсартуы (көріктендіру және көгалдандыру).
Көктемгі ағашт. өңдеу, ағарту - 500 дана.,
гүлзарларды егіп, су құю, кұту - 120 ш.м.
күніне 8 сағ.
2
2
Аудан бюджеті
3. Республикалық және аймақтық қоғамдық науқандарды өткізуде көмек (қоғамдық сауылнама, халық және мал санағына қатысу және т.б.).
Қосалқы шаруашылық санағын өткізу - 468, үй шаруаш. мал бас шаруа. кітабына жазу үшін.
2
2
Аудан бюджеті
4. Жалғызбасты қарттарға және ауру мүгедектерге отын дайындауда, көмір түсіруде, тиеуде көмек көрсету.
Жалғызбасты мүгедектер (13 адам).
1
1
Аудан бюджеті
7
"Ольгино ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
1. Елді мекендер қолмен жинау жұмыстары; қоқыстарды тиеу, автожолдардың жиегіндегі шөптерді және бұталарды шабу, қарды тазалау, көк тайғақпен күрес.
Екі елді мекеннің аймағы мен шеттерінің қоқыстарын жинау жұмыстары - 47000 ш.м., күніне 8 сағ.; қоқыстарды тиеу – 50 т.м.; ағаштарға көктемгі өңдеу жасау – 700 дана.
3
3
Аудан бюджеті

2. Оказание помощи (не требующей наличия специальной квалификации) в строительстве и ямочном ремонте дорог, прокладке водопроводных, канализационных коммуникаций, весенних дренажных работах.
Помощь в ремонтных работах водопроводной сети в с. Ольгино – 300 кв.м.
2
2
Бюджет района
3. Оказание помощи (не требующей наличия специальной квалификации) в восстановлении и ремонте памятников истории и культуры.
Покраска двух памятников - 100 кв.м; Уборка прилегающей территории - 1500 кв.м.
1
1
Бюджет района
4. Экологическое оздоровление (озеленение и благоустройство) сельских населенных пунктов.
Разбивка цветников и клумб – 120 кв.м, прополка и полив.
1
1
Бюджет района
8
Государственное учреждение "Аппарат акима села Тимирязево"
1. Работы по ручной уборке территорий населенных пунктов, погрузка мусора, вырубка кустарников и окос трав на бровках и откосах автодорог населенных пунктов, очистка от снега мест общего пользования населенных пунктов в ручную, борьба с гололедом.
Очистка от мусора территории и окраин населенных пунктов – 45000 кв.м; погрузка мусора в ручную - 1200 куб.м,; вырубка кустарников и окос трав на откосах автодорог - 1000 кв.м, весенняя обработка высохших деревьев 200 штук, чистка снега 11000 куб.м. по 8 часов в день; покраска ограждений – 120 кв.м.
2
2
Бюджет района
2. Оказание помощи (не требующей наличия специальной квалификации) в строительстве и ямочном ремонте дорог, прокладке водопроводных, канализационных коммуникаций, весенних дренажных работах.
Ямочный ремонт внутрипоселковых дорог - 1,8 км.
1
1
Бюджет района
3. Оказание помощи (не требующей наличия специальной квалификации) в восстановлении и ремонте памятников истории и культуры.
Текущий ремонт обелиска в количестве 1 (штукатурка, побелка, покраска), уборка прилегающей территории - 100 кв.м.
1
1
Бюджет района
4. Экологическое оздоровление (озеленение и благоустройство) сельских населенных пунктов.
Посадка деревьев и кустарников - 120 штук; погрузка мусора и бытовых отходов для вывоза на свалку - 50 т.
1
1
Бюджет района
5. Помощь в проведении республиканских и региональных общественных кампаний (опросов общественного мнения, участие в переписи населения, скота, и др.).
Подворный обход дворов – 113, для переписи домашних хозяйств и уточнения записей в похозяйственных книгах.
1
1
Бюджет района
6. Помощь одиноким престарелым и больным инвалидам в заготовке кормов, дров, погрузке, разгрузке угля и др.
Одинокие инвалиды (10 человек).
1
1
Бюджет района
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Козыкеткенского аульного"
1. Работы по ручной уборке территорий населенных пунктов, погрузка мусора, вырубка кустарников и окос трав на бровках и откосах автодорог населенных пунктов, очистка от снега мест общего пользования населенных пунктов в ручную, борьба с гололедом.
Очистка от мусора территории и окраин населенных пунктов – 140000 кв.м. по 8 часов в день; погрузка мусора в ручную - 1000 куб.м; вырубка кустарников и окос трав на откосах автодорог - 1300 кв.м, весенняя обработка высохших деревьев 300 штук, чистка снега 8000 куб.м; покраска ограждений – 1200 кв.м.
4
4
Бюджет района

2. Арнаулы біліктілік қажет етпейтін, құрылыс тағы және жол шұңқырларын жөндеу, су айдайтын коммуникациялар өткізу көктемгі қашыртқы жұмыстары.
Ольгино ауылының су айдатын желісті жөндеу жұмыстарына көмек көрсету – 300ш.м.
2
2
Аудан бюджеті
3. Мәдениетті және тарихи ескерткіштерді қалпына келтіру және жөндеу жұмыстарына көмек көрсету. (арнаулы біліктілік қажет етпейтін).
Екі ескерткішті бояу жұмыстары - 100 ш.м., ескерткіштің маңын жинау - 1500 ш.м.
1
1
Аудан бюджеті
4. Ауылдық елді мекендерді экологиялық жақсартуы (көріктендіру және көгалдандыру).
Гүлзарларды егіп, су құю, кұту - 120 ш.м.
1
1
Аудан бюджеті
8
"Тимирязев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
1. Елді мекендер қолмен жинау жұмыстары; қоқыстарды тиеу, автожолдардың жиегіндегі шөптерді және бұталарды шабу, қарды тазалау, көк тайғақпен күрес.
Елді мекендердің аймағы мен шеттерінің қоқыстарын жинау жұмыстары - 45000 ш.м., қоқыстарды тиеу – 1200 т.м.; автожолдардың жиегіндегі шөптерді және бұталарды шабу - 1000 ш.м. Кепкен ағаштарға көктемгі өңдеу жасау - 200д., қар тазалау, - 11000 ш.м., күніне 8 сағ, қоршауды бояу - 120 ш.м.
2
2
Аудан бюджеті
2. Арнаулы біліктілік қажет етпейтін, құрылыс тағы және жол шұңқырларын жөндеу, су айдайтын коммуникациялар өткізу көктемгі қашыртқы жұмыстары
Кент ішіндегі жол шұңқырларын жөндеу1,8 км.
1
1
Аудан бюджеті
3. Мәдениетті және тарихи ескерткіштерді қалпына келтіру және жөндеу жұмыстарына көмек көрсету. (арнаулы біліктілік қажет етпейтін).
Ескерткіштің - 1д. ( өңдеуі, ағартуы, бояуы), ескерткіш маңын жинау – 100ш.м.
1
1
Аудан бюджеті
4. Ауылдық елді мекендерді экологиялық жақсартуы (көріктендіру және көгалдандыру).
Ағаш пен бұталар егу - 120 дана.; қоқыстарды тиеу – 50 т.
1
1
Аудан бюджеті
5. Республикалық және аймақтық қоғамдық науқандарды өткізуде көмек (қоғамдық сауылнама, халық және мал санағына қатысу және т.б.).
Қосалқы шаруашылық санағын өткізу - 113, үй шаруаш. мал бас шаруа. кітабына жазу үшін.
1
1
Аудан бюджеті
6. Жалғызбасты қарттарға және ауру мүгедектерге отын дайындауда, көмір түсіруде, тиеуде көмек көрсету.
Жалғызбасты мүгедектер - 10 адам.
1
1
Аудан бюджеті
9
"Қозыкеткен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
1. Елді мекендер қолмен жинау жұмыстары; қоқыстарды тиеу, автожолдардың жиегіндегі шөптерді және бұталарды шабу, қарды тазалау, көк тайғақпен күрес.
Елді мекендердің аймағы мен шеттерінің қоқыстарын жинау жұмыстары - 140000 ш.м., күніне 8 сағ. қоқыстарды тиеу – 1000 т.м.; автожолдардың жиегіндегі шөптерді және бұталарды шабу - 1300 ш.м. Кепкен ағаштарға көктемгі өңдеу жасау - 300 дана., қар тазалау, - 8000 ш.м., күніне 8 сағ, қоршауды бояу - 1200 ш.м.
4
4
Аудан бюджеті

2. Оказание помощи (не требующей наличия специальной квалификации) в восстановлении и ремонте памятников истории и культуры.
Уборка территории обелиска - 100 кв.м, покраска обелиска - 40 кв.м, побелка деревьев на территории обелиска - 60 кв.м.
1
1
Бюджет района
3. Экологическое оздоровление (озеленение и благоустройство) сельских населенных пунктов.
Обрезка и подбелка 300 штук деревьев, 200 штук кустарников; посадка саженцев - 300 штук, разбивка цветников - 250000 кв.м, полив и прополка; прополка сорной травы на пустырях села - 300000 кв.м.
5
5
Бюджет района
4. Помощь в проведении республиканских и региональных общественных кампаний (опросов общественного мнения, участие в переписи населения, скота, и др.).
Подворный обход дворов – 247, для переписи домашних хозяйств и уточнения записей в похозяйственных книгах, в период подписной кампании.
3
3
Бюджет района
5. Помощь одиноким престарелым и больным инвалидам в заготовке кормов, дров, погрузке, разгрузке угля и др.
Одинокие престарелые - 6 человек.
1
1
Бюджет района
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Ковалевского сельского округа"
1. Работы по ручной уборке территорий населенных пунктов, погрузка мусора, вырубка кустарников и окос трав на бровках и откосах автодорог населенных пунктов, очистка от снега мест общего пользования населенных пунктов в ручную, борьба с гололедом.
Очистка от мусора территории и окраин населенных пунктов – 220000 кв.м. по 8 часов в день; погрузка мусора в ручную - 1200 куб.м,; вырубка кустарников и окос трав на откосах автодорог - 3000 кв.м, весенняя обработка высохших деревьев 100 штук, чистка снега 25000 куб.м. по 8 часов в день.
3
3
Бюджет района
2. Экологическое оздоровление (озеленение и благоустройство) сельских населенных пунктов.
Посадка деревьев - 100 шт. Разбивка цветников - 250 кв.м, полив, прополка.
2
2
Бюджет района
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Лозовского сельского округа"
1. Работы по ручной уборке территорий населенных пунктов, погрузка мусора, вырубка кустарников и окос трав на бровках и откосах автодорог населенных пунктов, очистка от снега мест общего пользования населенных пунктов в ручную, борьба с гололедом.
Очистка от мусора территории и окраин населенных пунктов – 140000 кв.м. по 8 часов в день; погрузка мусора в ручную - 800 куб.м.; вырубка кустарников и окос трав на откосах автодорог - 2800 кв.м, весенняя обработка высохших деревьев 2500 штук, чистка снега 5000 куб.м. по 8 часов в день.
2
2
Бюджет района
2. Оказание помощи (не требующей наличия специальной квалификации) в строительстве и ямочном ремонте дорог, прокладке водопроводных, канализационных коммуникаций, весенних дренажных работах.
Ручная подсыпка ям шлаком – 30 т. на дорогах 360 кв.м, работы по устройству водо-перепусков в период весеннего паводка 100 кв.м.
1
1
Бюджет района

2. Мәдениетті және тарихи ескерткіштерді қалпына келтіру және жөндеу жұмыстарына көмек көрсету (арнаулы біліктілік қажет етпейтін).
Ескерткіш маңын жинау - 100 ш.м.,ағаш егу - 60 ш.м.
Ескерткішті бояу - 40ш.м.
1
1
Аудан бюджеті
3. Ауылдық елді мекендерді экологиялық жақсартуы (көріктендіру және көгалдандыру).
Ағаштарды өңдеу ақтау - 300 дана. бұталар - 200 дана. Көшеттер егу 300 дана. Гүлзар егіп, күту – 250000 ш.м. ауыл шетіндегі бос қалған жерлердің арам шөбін тазалау - 300000 ш.м.
5
5
Аудан бюджеті
4. Республикалық және аймақтық қоғамдық науқандарды өткізуде көмек (қоғамдық сауылнама, халық және мал санағына қатысу және т.б.).
Қосалқы шаруашылық санағын өткізу - 247, үй шаруаш. мал бас шаруа. кітабына жазу үшін.
3
3
Аудан бюджеті
5. Жалғызбасты қарттарға және ауру мүгедектерге отын дайындауда, көмір түсіруде, тиеуде көмек көрсету.
Жалғызбасты қарттар - 6 адам
1
1
Аудан бюджеті
10
"Ковалев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
1. Елді мекендер қолмен жинау жұмыстары; қоқыстарды тиеу, автожолдардың жиегіндегі шөптерді және бұталарды шабу, қарды тазалау, көк тайғақпен күрес.
Елді мекендердің аймағы мен шеттерінің қоқыстарын жинау жұмыстары - 220000 ш.м., күніне 8 сағ. қоқыстарды тиеу – 1200 т.м.; автожолдардың жиегіндегі шөптерді және бұталарды шабу - 3000 ш.м. Кепкен ағаштарға көктемгі өңдеу жасау - 100дана., қар тазалау, - 25000 ш.м., күніне 8 сағ.
3
3
Аудан бюджеті
2. Ауылдық елді мекендерді экологиялық жақсартуы (көріктендіру және көгалдандыру).
Ағаш егу - 100дана гүлзарлар егіп, күту - 250 ш.м.
2
2
Аудан бюджеті
11
"Лозов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
1. Елді мекендер қолмен жинау жұмыстары; қоқыстарды тиеу, автожолдардың жиегіндегі шөптерді және бұталарды шабу, қарды тазалау, көк тайғақпен күрес.
Елді мекендердің аймағы мен шеттерінің қоқыстарын жинау жұмыстары - 140000 ш.м., күніне 8 сағ. қоқыстарды тиеу – 800 т.м.; автожолдардың жиегіндегі шөптерді және бұталарды шабу - 2800 ш.м. Кепкен ағаштарға көктемгі өңдеу жасау - 2500дана., қар тазалау, - 5000 ш.м., күніне 8 сағ.
2
2
Аудан бюджетінен
2. Арнаулы біліктілік қажет етпейтін, құрылыс тағы және жол шұңқырларын жөндеу, су айдайтын коммуникациялар өткізу көктемгі су өткізу жұмыстары.
Автожолдардың шұңқырларына шлак төгу 30 т. - 360 ш.м.
көктемгі су өткізу жұмыстары - 100 ш.м.
1
1
Аудан бюджеті

3. Экологическое оздоровление (озеленение и благоустройство) сельских населенных пунктов.
Посадка деревьев – 30 штук, подрезка деревьев вдоль дорог, протяженностью 4 км, подбелка деревьев 500 штук, посадка цветников 70 кв.м., уход за цветниками.
2
2
Бюджет района
4. Помощь в организации масштабных мероприятий культурного назначения (спортивных соревнований, фестивалей), организация зимнего и летнего досуга трудящихся, заливка катков, устройство лыжных трасс, зимних городков, детских спортивных летних площадок.
Заливка, чистка катка - 1 шт, размером 66 кв.м.;
уборка и благоустройство детской площадки - 80 кв.м.
1
1
Бюджет района
5. Помощь в проведении республиканских и региональных общественных кампаний (опросов общественного мнения, участие в переписи населения, скота, и др.).
Проведение подворного обхода и других обследований 300 дворов.
1
1
Бюджет района
6. Помощь одиноким престарелым и больным инвалидам в заготовке кормов, дров, погрузке, разгрузке угля и др.
Разгрузка угля, заготовка дров, ремонт ограждений, уборка прилегающей территории, оказание помощи в ремонте жилья – 26 человек.
1
1
Бюджет района
12
Государственное учреждение "Аппарат акима села Каратай"
1. Работы по ручной уборке территорий населенных пунктов, погрузка мусора, вырубка кустарников и окос трав на бровках и откосах автодорог населенных пунктов, очистка от снега мест общего пользования населенных пунктов в ручную, борьба с гололедом.
Очистка от мусора территории и окраин населенных пунктов – 4800 кв.м. по 8 часов в день; погрузка мусора в ручную - 300 куб.м,; вырубка кустарников и окос трав на откосах автодорог - 800 кв.м, весенняя обработка высохших деревьев 400 штук, чистка снега 250 кв.м.
3
3
Бюджет района
2. Оказание помощи (не требующей наличия специальной квалификации) в восстановлении и ремонте памятников истории и культуры.
Уборка прилегающей территории - 560 кв.м, разбивка цветников - 10 кв.м, полив и прополка.
1
1
Бюджет района
3. Экологическое оздоровление (озеленение и благоустройство) сельских населенных пунктов.
Сезонная обработка деревьев - 400 штук, разбивка цветников и клумб на площади 150 кв.м, полив и прополка.
3
3
Бюджет района
13
Государственное учреждение "Аппарат акима села Богатырь"
1. Работы по ручной уборке территорий населенных пунктов, погрузка мусора, вырубка кустарников и окос трав на бровках и откосах автодорог населенных пунктов, очистка от снега мест общего пользования населенных пунктов в ручную, борьба с гололедом.
Очистка от мусора территории и окраин населенных пунктов – 4500 кв.м. по 8 часов в день; погрузка мусора в ручную - 350 куб.м; вырубка кустарников и окос трав на откосах автодорог - 400 кв.м, весенняя обработка высохших деревьев 250 штук, чистка снега 150 кв.м.
2
2
Бюджет района

3. Ауылдық елді мекендерді экологиялық жақсартуы (көріктендіру және көгалдандыру).
Ағаш егу - 30 дана Жол бойындағы ағаштардың бұталарын кесу - 4 км, ағаштарды ақтау 500 дана, гүлзарлар егіп, күту - 70 ш.м.
2
2
Аудан бюджеті
4. Мәдениет маңызындағы шаралардың өткізуінде көмек (спорттық жарыстар, фестивальдер). Еңбекшілердің қысқы және жазғы бос уақытын ұйымдастыру; шаңғы жолдарын жасау, қысқы қалашықтар, балаларға арналған спорттық жазғы алаңдар.
Мұз айдынын жасау - 1 дана, көлемі 66 ш.м. балалар алаңын өңдеу - 80ш.м.
1
1
Аудан бюджеті
5. Республикалық және аймақтық қоғамдық науқандарды өткізуде көмек (қоғамдық сауылнама, халық және мал санағына қатысу және т.б.).
Қосалқы шаруашылық санағын өткізу – 300 үй шаруаш. мал бас шаруа. кітабына жазу үшін.
1
1
Аудан бюджеті
6. Жалғызбасты қарттарға және ауру мүгедектерге отын дайындауда, көмір түсіруде, тиеуде көмек көрсету.
Көмір түсіру,отын дайындау қоршау жөндеу,үйдің жөндеуіне көмек көрсету - 26 адам
1
1
Аудан бюджеті
12
"Қаратай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
1. Елді мекендер қолмен жинау жұмыстары; қоқыстарды тиеу, автожолдардың жиегіндегі шөптерді және бұталарды шабу, қарды тазалау, көк тайғақпен күрес.
Елді мекендердің аймағы мен шеттерінің қоқыстарын жинау жұмыстары - 4800 ш.м., күніне 8 сағ. қоқыстарды тиеу – 300 ш.м.; автожолдардың жиегіндегі шөптерді және бұталарды шабу - 800 ш.м. Кепкен ағаштарға көктемгі өңдеу жасау - 400дана., қар тазалау, 250 ш.м.
3
3
Аудан бюджеті
2. Мәдениетті және тарихи ескерткіштерді қалпына келтіру және жөндеу жұмыстарына көмек көрсету. (арнаулы біліктілік қажет етпейтін).
Маңындағы аймақты жинау - 560 ш.м.
гүлзарлар егіп, күту - 10 ш.м.
1
1
Аудан бюджеті
3. Ауылдық елді мекендерді экологиялық жақсартуы (көріктендіру және көгалдандыру).
Ағаштарға маусымдық өңдеу жасау - 400 дана
гүлзарлар егіп, күту - 150 ш.м.
3
3
Аудан бюджеті
13
"Богатырь ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі.
1. Елді мекендер қолмен жинау жұмыстары; қоқыстарды тиеу, автожолдардың жиегіндегі шөптерді және бұталарды шабу, қарды тазалау, көк тайғақпен күрес.
Елді мекендердің аймағы мен шеттерінің қоқыстарын жинау жұмыстары - 4500 ш.м., күніне 8 сағ. қоқыстарды тиеу – 350 ш.м.; автожолдардың жиегіндегі шөптерді және бұталарды шабу - 400 ш.м. Кепкен ағаштарға көктемгі өңдеу жасау - 250 дана., қар тазалау, - 150 ш.м.
2
2
Аудан бюджеті

2. Оказание помощи (не требующей наличия специальной квалификации) в восстановлении и ремонте памятников истории и культуры.
Уборка территории - 480 кв.м.; разбивка цветника 10 кв.м, ежедневный уход.
2
2
Бюджет района
3. Экологическое оздоровление (озеленение и благоустройство) сельских населенных пунктов.
Сезонная обработка деревьев - 250 шт; разбивка цветников и клумб на площади 150 кв.м; посадка и уход за цветами - 150 кв.м; посадка и уход за саженцами - 30 шт.
2
2
Бюджет района

2. Мәдениетті және тарихи ескерткіштерді қалпына келтіру және жөндеу жұмыстарына көмек көрсету. (арнаулы біліктілік қажет етпейтін).
Маңындағы аймақты жинау - 480 ш.м.
гүлзарлар егіп, күту - 10 ш.м.
2
2
Аудан бюджеті
3. Ауылдық елді мекендерді экологиялық жақсартуы (көріктендіру және көгалдандыру).
Ағаштарға маусымдық өңдеу жасау - 250 дана,
гүлзарлар егіп, күту - 150 ш.м. гүлзарлар егіп, күту - 150 ш.м. бұталарды егіп, күту - 30 дана
2
2
Аудан бюджеті