Об утверждении регламентов оказания государственных услуг
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 03 января 2013 года N 1/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 января 2013 года N 3390. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 19 июня 2013 года N 199/6
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 19.06.2013 N 199/6.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах» акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые регламенты государственных услуг:
1) «Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива»;
2) «Выдача справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи»;
3) «Выдача направлений лицам на участие в активных формах содействия занятости».
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечение 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Н. Ауталипов
Утвержден
постановлением акимата
Успенского района
от 3 января 2013 года № 1/1
Регламент
оказания государственной услуги
«Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы,
проживающим в сельской местности, по приобретению топлива»
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: «Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива».
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами» (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга оказывается государственным учреждением «Отдел занятости и социальных программ Успенского района» (далее - Отдел), расположенного по адресу: Павлодарская область, Успенский район, село Успенка, улица 10 лет Независимости, 27 zanusp@mail.ru, 8-71834 9-14-00, график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней;
при отсутствии Отдела по месту жительства, заявитель обращается за получением государственной услуги к акиму поселка, аула (села), аульного (сельского) округа (далее – Аким сельского округа), по адресам указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.

Мемлекеттік қызмет көрсету регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 03 қаңтардағы N 1/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 қаңтарда N 3390 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 19 маусымдағы N 199/6 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 19.06.2013 N 199/6 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы «Әкімшілік рәсімдер туралы» Заңының 9-1 бабының 4-тармағына сәйкес Успен ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген мемлекеттік қызмет регламенттері бекітілсін:
1) «Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау»;
2) «Өтініш берушінің (отбасының) атаулы әлеуметтік көмек алушыларға тиесілігін растайтын анықтама беру».
3) «Адамдарға жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді нысандарына қатысуға жолдама беру»
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан күннен кейін 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Н. Әутәліпов
«Успен ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 3 қаңтар
№ 1/1 қаулысымен бекітілген
«Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып
алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау» мемлекеттік қызмет
регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет атауы: «Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау»
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет 2011 жылдың 7 сәуірдегі «Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы» (әрі қарай - Стандарт) Қазақстан Республикасы Үкіметінің № 394 қаулысы негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет «Успен ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесінде (әрі қарай – Бөлім) Павлодар облысы, Успен ауданы, Успен ауылы «10 лет Независимости» көшесі, 27 мекен жайында, zanusp@mail.ru, 8-71834 91-4-00, сағ. 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліс, демалыс (сенбі, жексенбі) және мерекелік күндерден басқа, сағат 9.00–ден 18.30-ға дейін, сонымен қатар, бұл мемлекеттік қызмет альтернативті негізде Успен ауданының «Халыққа қызмет көрсету ортылығы» Республикалық мемлекеттік мекеме Павлодар ауданының филиалы арқылы Успен ауылы «10 лет Независимости» көшесі, 30 мекен жайында, аптасына 5 күн бойы, сағ. 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліс, демалыс (сенбі, жексенбі) және мерекелік күндерден басқа, сағат 9.00–ден 19.00-ға дейін көрсетіледі.
Тұратын жерде Бөлім болмаған жағдайда, өтінуші ауыл (село) ауылдық (селолық) округінің әкіміне (әрі қарай-ауыл округінің әкімі) осы регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген мекен жайына мемлекеттік қызмет алу үшін өтінеді.

5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление о назначении социальной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
6. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов:
при обращении в Отдел – в течение десяти рабочих дней;
при обращении к акиму сельского округа по месту жительства – в течение пятнадцати рабочих дней;
при обращении в центр – в течение десяти рабочих дней (день приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги).
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день потребителя (до получения талона) – не более 30 минут;
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя не более 30 минут.
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
После сдачи всех необходимых документов в Отделе или у Акима сельского округа потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги фамилии и инициалов лица, принявшего документы, в центре расписка о приеме соответствующих документов.
8. В предоставлении государственной услуги отказывается в случаях предусмотренных пунктом 16 Стандарта.
9. Структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
при обращении в Отдел
1) инспектор;
2) начальник Отдела.
при обращении к Акиму сельского округа
1) главный специалист;
2) Аким сельского округа
10. Текстовое табличное описание последовательности действий каждой структурно-функциональной единицы с указанием срока выполнения каждого действия представлено в приложении 23 к настоящему регламенту.
11. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и структурно-функциональных единиц, приведена в приложении 45 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных
лиц оказывающих государственные услуги
12. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Назначение социальной помощи
специалистам социальной сферы,
проживающим в сельской местности,
по приобретению топлива»
Адреса и телефоны
аппаратов акимов сел аульного и сельских округов, оказывающих
государственную услугу «Назначение социальной помощи
специалистам социальной сферы, проживающим в сельской
местности, по приобретению топлива»
№ п/п
Наименование аппаратов акимов сел, аульного и сельских округов
Юридический адрес
Контактный телефон
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Успенского сельского округа»
село Успенка ул. Ленина 75

5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі: өтінушіге әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарлама, немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіште дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
Бөлімге өтінген кезде – 10 жұмыс күннен аспайды;
ауыл округінің әкіміне өтінген кезде - 15 жұмыс күннен аспайды;
Орталыққа өтінген кезде – 10 жұмыс күннен аспайды(құжаттарды (нәтижені) қабылдаған және берген күн мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді).
Тұтынушының өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызмет алуға дейін (талон алғанға дейін) күтудің ең көп уақыты – 30 минуттан аспайды;
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіне әрекет
(өзара іс-әрекет) тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы стандарттың 11 тармағында белгіленген, қажетті құжаттар тізбесін ұсынады.
Тұтынушыға барлық қажетті құжаттарды Бөлімге немесе ауылдық округінің әкіміне тапсырғаннан кейін тіркелген куні құжаттарды қабылдаған қызметкердің тегі және аты-жөнінің, мемлекеттік қызмет түрі көрсетілген талон, Орталық арқылы өтінгенде - құжаттарды рәсімдеу үшін өтінішті қабылдаған орталықтағы инспектордың тегі, аты, жөні, нөмірі, сұраныстың қабылданған күні, мемлекеттік қызметтің түрі, қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары, құжаттардың берілген орны мен мерзімі көрсетілген қолхат беріледі.
8. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту негіздері Стандарттың 16 тармағында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын, құрылымдық-қызметтік бірліктер:
бөлімге өтінгенде
1) инспектор
2) Бөлім бастығы.
ауылдық округінің әкіміне өтінгенде
1) Бас маман
2) ауылдық округінің әкімі.
10. Іс-әрекеттердің реттілігі мен әрбір құрылымдық-қызметтік бірліктерінің іс-әрекеттердің орындау мерзімі көрсетілген мәтінді кестемен сипаттауы осы регламенттің 23 қосымшасында келтірілген.
11. Мемлекеттік қызметті көрсету удерісінде іс-әрекеттердің логикалық реттілігі мен және құрылымдық-қызметтік бірліктерінің өзара байланысуын көрсететін кесте осы регламенттің 45 қосымшасында келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін тұлғалардың жауапкершілігі
12. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсету барысында реттілігін бұзғаны үшін Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамада қарастырылатын тәртіпте, жауапкершілікке тартылады.
«Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік
сала мамандарына, отын сатып алу
бойынша әлеуметтік көмек тағайындау»
мемлекеттік қызмет көрсету регламентінің
1 қосымшасы
«Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып
алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау» мемлекеттік қызмет
көрсететін ауылдық және селолық ауыл әкімі аппараттарының
телефондары мен мекен жайлары.
Ауыл округінің атауы
Заңгерлік мекен жайы
Байланыс телефоны
1
«Успен ауыл округі әкімінің аппараты» ММ
Успен ауылы, Ленин көшесі, 75

8(71834) 92430
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Новопокровского сельского округа»
село Галицкое, ул. Карла Маркса 1
8(71834) 95323
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Надаровского сельского округа»
село Надаровка ул. Победы б/н
8(71834) 97135
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Конырозекского сельского округа»
село Конырозек, ул. Милевского 50
8(71834) 94430
5
Государственное учреждение «Аппарат акима села Таволжан»
село Таволжан, ул. Кооперативная 21/1
8(71834) 95235
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Равнопольского сельского округа»
село Константиновка ул. Ленина 55
8(71834) 93300
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Ольгинского сельского округа»
село Ольгино, ул. Советов б/н
8(71834) 99230
8
Государственное учреждение «Аппарат акима села Тимирязево»
село Тимирязево, ул. Алмаатинская 7
8(71834) 95649
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Козыкеткенского аульного округа»
аул Козыкеткен, ул. Победы 23
8(71834) 98250
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Ковалевского сельского округа»
село Ковалевка, ул. Тәуелсіздік 35
8(71834) 98818
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Лозовского сельского округа»
село Лозовое, ул. Мира 79
8(71834) 96230
12
Государственное учреждение «Аппарат акима села Каратай»
село Каратай, ул. Ленина 70
8(71834) 98640
13
Государственное учреждение «Аппарат акима села Богатырь»
село Богатырь, ул. Советов б/н
8(71834) 94530
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Назначение социальной помощи
специалистам социальной сферы,
проживающим в сельской местности,
по приобретению топлива»
Таблица 1. Описание действий
структурно-функциональных единиц при обращении в Отдел
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
Наименование структурно-функциональной единицы
инспектор
Начальник Отдела
инспектор
Начальник Отдела
инспектор
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале входящей корреспонденции
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Подписание решения об уведомлении либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Сроки исполнения
Не более 30 минут
2 дня
4 дня
2 дня
Не более 30 минут
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
«Назначение социальной помощи
специалистам социальной сферы,
проживающим в сельской местности,
по приобретению топлива»
Таблица 2. Описание действий структурно-функциональных
единиц при обращении к Акиму сельского округа
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
Наименование структурно-функциональной единицы
Главный специалист
Аким сельского округа
Главный специалист
Аким сельского округа
Главный специалист
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Проверка полноты представленных документов и предоставление их в отдел
Прием и регистрация представленных потребителем документов, подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Рассмотрение уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Передача уведомления мотивированного ответа в предоставлении услуги
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Представление документов в отдел
Регистрация документов
Подписание резолюции
Выдача уведомление либо мотивированный ответ об отказе
Сроки исполнения
1 день
3 дня
5 дней
4 дня
1 день
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
«Назначение социальной помощи
специалистам социальной сферы,
проживающим в сельской местности,
по приобретению топлива»
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
Приложение 5
к регламенту государственной услуги
«Назначение социальной помощи
специалистам социальной сферы,
проживающим в сельской местности,
по приобретению топлива»
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
при обращении к акиму сельского округа
Утвержден
постановлением акимата
Успенского района
от 3 января 2013 года № 1/1
Регламент
оказания государственной услуги
«Выдача справки, подтверждающей принадлежность заявителя
(семьи) к получателям адресной социальной помощи»

8(71834)92430
2
«Новопокров ауыл округі әкімінің аппараты» ММ
Галицк ауылы, Карл Маркс көшесі, 1
8(71834)95323
3
«Надаров ауыл округі әкімінің аппараты» ММ
Надаров ауылы, Жеңіс көшесі, нөмері жоқ
8(71834)92430
4
«Конырозек ауыл округі әкімінің аппараты» ММ
Конырозек ауылы, Милевский көшесі, 50
8(71834)92430
5
«Таволжан ауыл округі әкімінің аппараты» ММ
Таволжан ауылы, Кооперативная көшесі, 21/1
8(71834)92430
6
«Равнополь ауыл округі әкімінің аппараты» ММ
Константиновка ауылы, Ленин көшесі, 55
8(71834)92430
7
«Ольгин ауыл округі әкімінің аппараты» ММ
Ольгин ауылы, Советов көшесі н/сіз
8(71834)92430
8
«Тимирязев ауыл округі әкімінің аппараты» ММ
Тимирязев ауылы, Алмаатинская көшесі, 7
8(71834)92430
9
«Қозыкеткен ауыл округі әкімінің аппараты» ММ
Қозыкеткен ауыл, Победа көшесі,23
8(71834)92430
10
«Ковалев ауыл округі әкімінің аппараты» ММ
«Қовалев ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 35
8(71834)92430
11
«Лозов ауыл округі әкімінің аппараты» ММ
Лозов ауылы Мир көшесі, 79
8(71834)96230
12
«Қаратайауыл округі әкімінің аппараты» ММ
Қаратай ауылы, Ленин көшесі, 70
8(71834)98640
13
«Богатырь ауыл округі әкімінің аппараты» ММ
Богатырь ауылы, Советов көшесі
8(71834)94530
«Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік
сала мамандарына, отын сатып алу
бойынша әлеуметтік көмек тағайындау»
мемлекеттік қызмет көрсету регламентінің
2 қосымшасы
Бөлімге өтінгенде құрылымдық функционалдық
бірліктердің әрекетіне сипаттама
Негізгі үдерістің әрекеті (барысы,жұмыстың ағымы)
1
әрекеттің (барыс, жұмыс ағымының) №
1
2
3
4
5
2
ҚҚБ атауы
Инспектор
Бөлім бастығы
инспектор
Бөлім бастығы
инспектор
3
Әрекеттің (үдерістің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттардың қабылдауы және тіркеуі
Тұтынушы ұсынған құжаттардың қарауы
Хабарлама жобасын немесе бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Хабарламаны немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты қарау
Кіріс құжаттарды тіркеу кітабында тіркеу
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжаттар, ұйымдастыру-тәртіптік шешім)
Құжаттарды қабылдау жөнінде талон
Резолюцияны қолмен бекіту
Хабарлама жобасын немесе бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Хабарламаны немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты қолмен бекіту
Өтінушінің (жанұяның) атаулы әлеуметтік көмек алушы қатарына жататындығын растайтын анықтама беру
5
Орындау мерзімдері
30 минуттан аспайды
2 күн
4 күн
2 күн
30 минуттан аспайды
6
Келесі әрекеттің №
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
«Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік
сала мамандарына, отын сатып алу
бойынша әлеуметтік көмек тағайындау»
мемлекеттік қызмет көрсету регламентінің
3 қосымшасы
Ауылдық округ әкіміне өтінгенде құрылымдық
функционалдық бірліктердің әрекетіне сипаттама
Негізгі үдерістің әрекеті (барысы,жұмыстың ағымы)
1
әрекеттің (барыс, жұмыс ағымының) №
1
2
3
4
5
2
құрылымдық функционалдық бірліктердің атауы
Бас маман
Ауыл округінің әкімі
Ауыл округінің әкімі
Ауыл округінің әкімі
Бас маман
3
Әрекеттің (үдерістің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттардың қабылдауы және тіркеуі
Тұтынушы ұсынған құжаттардың қарауы
Хабарлама жобасын немесе бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Хабарламаны немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты қарау
Кіріс құжаттарды тіркеу кітабында тіркеу
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжаттар, ұйымдастыру-тәртіптік шешім)
Құжаттарды қабылдау жөнінде талон
Резолюцияны қолмен бекіту
Хабарлама жобасын немесе бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Хабарламаны немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты қолмен бекіту
Хабарлама немесе бас тарту туралы дәлелді жауап беру
5
Орындау мерзімдері
30 минуттан аспайды
3 күн
5 күн
4 күн
30 минуттан аспайды
6
Келесі әрекеттің №
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
«Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік
сала мамандарына, отын сатып алу
бойынша әлеуметтік көмек тағайындау»
мемлекеттік қызмет көрсету регламентінің
4 қосымшасы
Бөлімге өтінгенде мемлекеттік қызмет
көрсету үдерісінің кестесі
«Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік
сала мамандарына, отын сатып алу
бойынша әлеуметтік көмек тағайындау»
мемлекеттік қызмет көрсету регламентінің
5 қосымшасы
Ауылдық округінің әкіміне өтінгенде мемлекеттік
қызмет көрсету үдерісінің кестесі
«Успен ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 3 қаңтар
№ 1/1 қаулысымен бекітілген
«Өтініш берушінің (отбасының) атаулы әлеуметтік көмек
алушыларға тиесілігін растайтын анықтама беру» мемлекеттік
қызмет көрсету регламенті

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: «Выдача справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи».
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами» (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
при обращении в государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Успенского района» (далее – Отдел).
Место оказания государственной услуги располагается по адресу: Павлодарская область, Успенский район, село Успенка, улица 10 лет Независимости, 27 zanusp@mail.ru, 8-71834 9-14-00, график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
5. Результатом оказываемой государственной услуги являются: справка подтверждающая принадлежность получателя государственной услуги (семьи) к получателям адресной социальной помощи в текущем квартале, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
6. Сроки оказания государственной услуги.
1) сроки предоставления государственной услуги с момента предъявления необходимых документов, определенных в пункте 11 Стандарта – не более 15 минут.
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 15 минут.
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги, - не более 15 минут.
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
7. Для получения государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается – талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.
8. В предоставлении государственной услуги отказывается в случаях предусмотренных пунктом 16 Стандарта.
9. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет атауы: «Өтініш берушінің (отбасының) атаулы әлеуметтік көмек алушыларға тиесілігін растайтын анықтама беру».
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет 2011 жылдың 7 сәуірдегі «Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы» (әрі қарай - Стандарт) Қазақстан Республикасы Үкіметінің № 394 қаулысы негізінде көрсетіледі.
4.Мемлекеттік қызмет:
«Успен ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесіне (әрі қарай – Бөлім) өтінгендерге көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсететін орның мекен жайы:
Павлодар облысы, Успен ауданы, Успен ауылы «10 лет Независимости» көшесі, 27, zanusp@mail.ru, 8-71834 91-4-00, сағ. 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліс, демалыс және мерекелік күндерден басқа, сағат 9.00–ден 18.30-ға дейін көрсетіледі.
Тұтынушыға барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін тіркелген күні құжаттарды қабылдаған қызмекердің тегі және аты - жөні, мемлекеттік қызмет түрі көрсетілген талон беріледі.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі: ағымдағы тоқсанда өтінушінің (жанұяның) атаулы әлеуметтік көмек алушы қатарына жататындығын растайтын анықтама беру, немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіште дәлелді жауап.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) стандарттың 11 тармағында бейімделген, қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап, 15 минуттан аспайды.
2) Тұтынушының өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызмет алуға дейін күтудің ең көп уақыты кезекте тұрған алушылар санына байланысты, бір 1 адамға 15 минуттан есептегенде - 15 минуттан аспайды;
3) Тұтынушының өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызмет алуға дейін күтудің ең көп уақыты - 15 минуттан аспайды;
2. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіне әрекет
(өзара іс-әрекет) тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы стандарттың 11 тармағында белгіленген, қажетті құжаттар тізбесін ұсынады.
Тұтынушыға барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін тіркелген куні құжаттарды қабылдаған қызмекердің тегі және аты-жөні, мемлекеттік қызмет түрі көрсетілген талон беріледі.
8. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту негіздері ағымдағы тоқсанда атаулы әлеуметтік көмек көрсету туралы мәліметтердің болмауы. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тоқтатылуына негіздер жоқ.
9. Ақпараттың қауіпсіздігі бойынша талаптар: тұтынушыдан алынған ақпараттың құпиялығын, сақталуын, қорғалуын қамтамасыз ету.

10. Структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в Отдел:
1) главный специалист;
2) начальник Отдела.
11. Последовательность действий структурно – функциональных единиц приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
12. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и структурно-функциональных единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных
лиц оказывающих государственные услуги

10. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын, бөлімдегі құрылымдық-қызметтік бірліктер:
1) бас маман;
2) Бөлім бастығы.
11. Әкімшілік іс-әрекеттердің реттілігі осы регламенттің 1 қосымшасында келтірілген.
12. Мемлекеттік қызметті көрсету удерісінде іс-әрекеттердің логикалық реттілігі мен және ҚҚБ өзара байланысуын көрсететін кесте осы регламенттің 2 қосымшасында келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін тұлғалардың жауапкершілігі

13. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Выдача справки, подтверждающей
принадлежность заявителя (семьи)
к получателям адресной социальной помощи»
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование структурно-функциональных единиц
Главный специалист
Начальник отдела
Главный специалист
Начальник отдела
Главный специалист
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Рассмотрение уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Регистрация в журнале входящей корреспонденции
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Выдача справки, подтверждающая принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи
5
Сроки исполнения
3 минуты
3 минуты
3 минуты
3 минуты
2 минуты
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Выдача справки, подтверждающей
принадлежность заявителя (семьи)
к получателям адресной социальной помощи»
Схема процесса предоставления государственной услуги
Утвержден
постановлением акимата
Успенского района
от 3 января 2013 года № 1/1
Регламент
оказания государственной услуги
«Выдача направлений лицам на участие в активных формах
содействия занятости»
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: «Выдача направлений лицам на участие в активных формах содействия занятости».
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами» (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
при обращении в государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Успенского района» (далее – Отдел).
Место оказания государственной услуги располагается по адресу: Павлодарская область, Успенский район, село Успенка, улица 10 лет Независимости, 27 zanusp@mail.ru, 8-71834 9-14-00, график работы ежедневно с 9.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.

13. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсету барысында реттілігін бұзғаны үшін Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамада қарастырылатын тәртіпте, жауапкершілікке тартылады.
«Өтініш берушінің (отбасының)
атаулы әлеуметтік көмек алушыларға
тиесілігін растайтын анықтама беру»
мемлекеттік қызмет көрсету регламентінің
1 қосымшасы
Негізгі үдерістің әрекеті (барысы,жұмыстың ағымы)
1
әрекеттің (барыс, жұмыс ағымының) №
1
2
3
4
5
2
ҚҚБ атауы
Бас маман
Бөлім бастығы
Бас маман
Бөлім бастығы
Бас маман
3
Әрекеттің (үдерістің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттардың қабылдауы және тіркеуі
Тұтынушы ұсынған құжаттардың қарауы
Хабарлама жобасын немесе бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Хабарламаны немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты қарау
Кіріс құжаттарды тіркеу кітабында тіркеу
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжаттар, ұйымдастыру-тәртіптік шешім)
Құжаттарды қабылдау жөнінде талон
Резолюцияны қолмен бекіту
Хабарлама жобасын немесе бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Хабарламаны немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты қолмен бекіту
Өтінушінің (жанұяның) атаулы әлеуметтік көмек алушы қатарына жататындығын растайтын анықтама беру
5
Орындау мерзімдері
3минут
3 минут
3 минут
3 минут
2 минут
6
Келесі әрекеттің №
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
«Өтініш берушінің (отбасының)
атаулы әлеуметтік көмек алушыларға
тиесілігін растайтын анықтама беру»
мемлекеттік қызмет көрсету регламентінің
2 қосымшасы
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің кестесі
«Успен ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 3 қаңтар
№ 1/1 қаулысымен бекітілген
«Адамдарға жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді нысандарына
қатысуға жолдама беру» мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет атауы: «Адамдарға жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді нысандарына қатысуға жолдама беру»
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет 2011 жылдың 7 сәуірдегі «Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы» (әрі қарай - Стандарт) Қазақстан Республикасы Үкіметінің № 394 қаулысы негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет:
«Успен ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесіне (әрі қарай – Бөлім) өтінгендерге көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсететін орынның мекен жайы:
Павлодар обысы, Успен ауданы, Успен ауылы «10 лет Независимости» көшесі, 27, zanusp@mail.ru, 8-71834 91-4-00, сағ. 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліс, демалыс және мерекелік күндерден басқа, сағат 9.00–ден 18.30-ға дейін көрсетіледі.