О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата (XI сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 53/11 "О бюджете Успенского района на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 04 декабря 2013 года N 119/28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 декабря 2013 года N 3640. Утратило силу письмом маслихата Успенского района Павлодарской области от 29 июля 2014 года № 1-28/1-14/136
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Успенского района Павлодарской области от 29.07.2014 № 1-28/1-14/136.
В соответствии подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, постановлением акимата области от 26 ноября 2013 года N 402/13 "О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 14 декабря 2012 года N 356/12 "О реализации решения Павлодарского областного маслихата (XI сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы"" Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата (XI сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 53/11 "О бюджете Успенского района на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3315 от 29 декабря 2012 года, опубликовано от 10 января 2013 года в газетах "Апта айнасы" N 2, "Сельские будни" N 2) следующие изменения:
В пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 703 539" заменить цифрами "1 701 598";
цифры "1 480 973" заменить цифрами "1 479 032";
в подпункте 2) цифры "1 714 269" заменить цифрами "1 712 328";
в подпункте 3):
цифры "25 542" заменить цифрами "25 170";
цифры "3 019" заменить цифрами "3 391";
в подпункте 5) цифры "-50 072" заменить цифрами "-49 700";
в подпункте 6) цифры "50 072" заменить цифрами "49 700".
В пункте 3:
в подпункте 3) цифры "9 000" заменить цифрами "8 987";
в подпункте 4) цифры "14 000" заменить цифрами "12 072".
В пункте 7 цифры "4 100" заменить цифрами "200";
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.

Успен аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы (V сайланған XI сессия) "2013 - 2015 жылдарға арналған Успен ауданының бюджеті туралы" N 53/11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2013 жылғы 04 желтоқсандағы N 119/28 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 желтоқсанда N 3640 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 шілдедегі N 1-28/1-14/136 хатымен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 29.07.2014 N 1-28/1-14/136 хатымен.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының, 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, облыс әкімдігінің 2013 жылғы 26 қарашадағы "Павлодар облысы әкімдігінің 2012 жылғы 14 желтоқсандағы "Павлодар облыстық мәслихатының (V сайланған ХІ сессиясы) 2012 жылдың 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешімін іске асыру туралы" N 356/12 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" N 402/13 қаулысына сәйкес Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен аудандық мәслихатының (V сайланған ХІ сессиясы) 2012 жылдың 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Успен ауданының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылдың 29 желтоқсанында N 3315 болып тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтардағы "Апта айнасы" N 2, "Сельские будни" N 2 газеттерінде жарияланған) N 53/11 шешіміне төмендегі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"1 703 539" сандары "1 701 598" сандарымен ауыстырылсын;
"1 480 973" сандары "1 479 032" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "1 714 269" сандары "1 712 328" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"25 542" сандары "25 170" сандарымен ауыстырылсын;
"3 019" сандары "3 391" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-50 072" сандары "-49 700" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "50 072" сандары "49 700" сандарымен ауыстырылсын.
3 тармақта:
3) тармақшадағы "9 000" сандары "8 987" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "14 000" сандары "12 072" сандарымен ауыстырылсын.
7 тармағыңда "4 100" сандары "200" сандарымен ауыстырылсын.
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің жүзеге асырылуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3 750
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
48 957
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
5 430
037
Строительство и реконструкция объектов образования
5 430
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
102434
2
Социальная помощь
82429
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15603
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15603
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
66 826
002
Программа занятости
13 969
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7867
005
Государственная адресная социальная помощь
1655
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
37 514
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
396
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1 306
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4119
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20 005
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20 005
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19 437
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
568
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
54 519
1
Жилищное хозяйство
13393
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 349
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 349
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1 523
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 523
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10 306
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан

3 750
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
48 957
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
5 430
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
5 430
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
102434
2
Әлеуметтiк көмек
82429
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
15603
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
15603
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
66 826
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
13 969
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7867
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1655
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
37 514
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
396
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1 306
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4119
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20 005
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20 005
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 437
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
568
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
54 519
1
Тұрғын үй шаруашылығы
13393
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 349
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
1 349
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1 523
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 523
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10 306
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету