О внесении изменений и дополнения в решение Щербактинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 56/18 "О бюджете Щербактинского района на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 16 июля 2013 года N 87/29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 июля 2013 года N 3577. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 15 января 2014 года N 109/37
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 15.01.2014 N 109/37.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 56/18 "О бюджете Щербактинского района на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3313, опубликованное 10 января 2013 года в районной газете "Маралды" N 2, 17 января 2013 года районной газете "Маралды" N 3, 10 января 2013 года в районной газете "Трибуна" N 2, 17 января 2013 года в районной газете "Трибуна" N 3) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2405204" заменить цифрами "2408579";
цифры "2051927" заменить цифрами "2055302";
в подпункте 2) цифры "2415745" заменить цифрами "2419120";
в пункте 3–1:
цифры "5619" заменить цифрами "4600";
дополнить абзацем следующего содержания:
"4394 тысячи тенге – на увеличение штатной численности местных исполнительных органов.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Шарбақты аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 56/18 "Шарбақты ауданының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2013 жылғы 16 шілдедегі N 87/29 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 шілдеде N 3577 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 қаңтардағы N 109/37 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 15.01.2014 N 109/37 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабы 2–тармағының 4) тармақшасы және 109–бабының 5–тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 56/18 "Шарбақты ауданының 2013 – 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3313 тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтардағы ауданның "Маралды" газетінің N 2, 2013 жылғы 17 қаңтардағы ауданның "Маралды" газетінің N 3, 2013 жылғы 10 қаңтардағы ауданның "Трибуна" газетінің N 2, 2013 жылғы 17 қаңтардағы ауданның "Трибуна" газетінің N 3 жарияланған) шешіміне өзгерістер және толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"2405204" деген сандар "2408579" деген сандарымен ауыстырылсын;
"2051927" деген сандар "2055302" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2415745" деген сандар "2419120" деген сандарымен ауыстырылсын;
3–1 тармақта:
"5619" деген сандары "4600" деген сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"жергілікті атқарушы органдардың штат бірліктерін арттыру үшін - 4394 мың теңге";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын.

35037
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16525
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16525
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
16525
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8725
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
7800
12
Транспорт и коммуникации
47720
1
Автомобильный транспорт
46342
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
16951
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
16951
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
29391
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
29391
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1378
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1378
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных, пригородных и общественных пассажирских перевозок
1378
13
Прочие
47892
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
500
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
500
006
Поддержка предпринимательской деятельности
500
9
Прочие
47392
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
22039
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
22039
452
Отдел финансов района (города областного значения)
1095
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
1095
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
15829
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
15695
007
Капитальные расходы государственного органа
134
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
8429
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог

35037
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16525
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16525
466
Ауданның сәулет (облыстық маңызы бар қаланың) қала құрылысы, құрылыс бөлімі
16525
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлау және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8725
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
7800
12
Көлік және коммуникация
47720
1
Автомобиль көлігі
46342
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
16951
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарын қолдануды қамтамасыз ету
16951
458
Ауданның тұрмыстық коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі (облыстық маңызы бар қалалар)
29391
023
Автомобиль жолдарын қолдануды қамтамасыз ету
29391
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
1378
458
Ауданның тұрмыстық-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі (облыстық маңызы бар қалалар)
1378
024
Кентішілік (қалаішілік) қала маңы және ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
1378
13
Басқалар
47892
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
500
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
500
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
500
9
Басқалар
47392
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
22039
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске іске асыру
22039
452
Аудандық қаржы бөлімі (облыстық маңызы бар қалалар)
1095
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1095
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауылшаруашылық бөлімі
15829
001
Кәсіпкерлікті дамыту, өнеркәсіп және ауыл шаруашылық (облыстық маңызы бар қала) саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15695
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
134
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8429
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер