О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 56/18 "О бюджете Щербактинского района на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 13 декабря 2013 года N 97/35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 декабря 2013 года N 3644. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 15 января 2014 года N 109/37
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 15.01.2014 N 109/37.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 56/18 "О бюджете Щербактинского района на 2013 – 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3313, опубликованное 10 января 2013 года в районной газете "Маралды" N 2, 17 января 2013 года районной газете "Маралды" N 3, 10 января 2013 года в районной газете "Трибуна" N 2, 17 января 2013 года в районной газете "Трибуна" N 3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2423259" заменить цифрами "2419863";
цифры "2049608" заменить цифрами "2046212";
в подпункте 2) цифры "2433800" заменить цифрами "2430404";
в пункте 3–1:
цифры "8194" заменить цифрами "5550";
цифры "8334" заменить цифрами "8109";
цифры "121" заменить цифрами "108";
цифры "20704" заменить цифрами "20690";
цифры "17331" заменить цифрами "16831";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.

Шарбақты аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 56/18 "Шарбақты ауданының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы N 97/35 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 желтоқсанда N 3644 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 қаңтардағы N 109/37 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 15.01.2014 N 109/37 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабы 2–тармағының 4) тармақшасына, 109–бабының 5–тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 56/18 "Шарбақты ауданының 2013 – 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3313 тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтардағы ауданның "Маралды" газетінің N 2, 2013 жылғы 17 қаңтардағы ауданның "Маралды" газетінің N 3, 2013 жылғы 10 қаңтардағы ауданның "Трибуна" газетінің N 2, 2013 жылғы 17 қаңтардағы ауданның "Трибуна" газетінің N 3 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"2423259" деген сандар "2419863" деген сандармен ауыстырылсын;
"2049608" деген сандар "2046212" деген сандармен ауыстырылысын;
2) тармақшада "2433800" деген сандар "2430404" деген сандармен ауыстырылсын;
3–1 тармақта:
"8194" деген сандар "5550" деген сандармен ауыстырылсын;
"8334" деген сандар "8109" деген сандармен ауыстырылсын;
"121" деген сандар "108" деген сандармен ауыстырылсын;
"20704" деген сандар "20690" деген сандармен ауыстырылсын;
"17331" деген сандар "16831" деген сандармен ауыстырылсын;
осы шешімнің қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын.