О внесении изменений в постановление акимата Щербактинского района от 26 ноября 2012 года N 385/9 "Об организации общественных работ по Щербактинскому району на 2013 год"
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 18 декабря 2013 года N 435/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 декабря 2013 года N 3652. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Щербактинского района Павлодарской области от 03 июля 2014 года N 35/01-17/568)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Щербактинского района Павлодарской области от 03.07.2014 N 35/01-17/568).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7 и статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях обеспечения содействия занятости безработным гражданам, акимат Щербактинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Щербактинского района от 26 ноября 2012 года N 385/9 "Об организации общественных работ по Щербактинскому району на 2013 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 декабря 2012 года N 3296, опубликованное 27 декабря 2012 года в районной газете "Маралды" N 52, 27 декабря 2012 года в районной газете "Трибуна" N 52) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Калыбаеву Бахтылы Каирбековну.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Е. Аскаров
Приложение
к постановлению акимата
Щербактинского района
N 435/12 от 18 декабря 2013 года
Приложение
к постановлению акимата
Щербактинского района
N 385/9 от 26 ноября 2012 года
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, спрос предложения и источники их
финансирования
N п/п
Перечень организаций
Виды, объемы и конкретные условия общественных работ
Спрос (заявленная потребность) (человек)
Предложение (утверждено) (человек)
Размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
1
2
3
4
5
6
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Александровского сельского округа Щербактинского района"

Шарбақты ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 26 қарашадағы "Шарбақты ауданы бойынша 2013 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" N 385/9 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 18 желтоқсандағы N 435/12 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 желтоқсанда N 3652 болып тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Щарбақты ауданы әкімінің аппарат басшысының 2014 жылғы 03 шілдедегі N 35/01-17/568 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Щарбақты ауданы әкімінің аппарат басшысының 03.07.2014 N 35/01-17/568 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20 бабына және 7 бабының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын іске асыру жөніндегі шаралары туралы" N 836 қаулысына сәйкес жұмыссыз азаматтарды жұмыспен қамтуға көмек көрсету мақсатында, Шарбақты ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 26 қарашадағы "Шарбақты ауданы бойынша 2013 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3296 болып тіркеуге алынған, 2012 жылғы 27 желтоқсандағы аудандық N 52 "Маралды" және 2012 жылғы 27 желтоқсандағы аудандық N 52 "Трибуна" газеттерінде жарияланған) N 385/9 қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Бақтылы Қайырбекқызы Қалыбаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Е. Асқаров
Шарбақты аудан әкімдігінің
2013 жылғы 18 желтоқсандағы
N 435/12 қаулысына
қосымша
Шарбақты аудан әкімдігінің
2012 жылғы 26 қарашадағы
N 385/9 қаулысына
қосымша
Қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, нақты жағдайы,
сұраныстар, ұсыныстар және қаржыландыру көздері,
мекемелердің тізбесі
N р/с
Мекемелердің тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты жағдайы
Сұраныс (қажеттілігі туралы өтініші)
Ұсыныс (бекітілді) (адам)
Қатысушылардың еңбеақы төлемінің көлемі және қаржыландыру көздері
1
2
3
4
5
6
1
"Шарбақты ауданының Александровка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

1) посадка деревьев - 200 штук;
2) весенняя обработка деревьев – 1200 штук;
3) оказание помощи престарелым: рубка дров - 30 кубов, уборка снега – 220 м2, копка огородов 10 соток;
4) помощь в проведении общественных компаний
(перепись скота) – 440 дворов;
5) побелка деревьев – 600 штук;
6) поливка деревьев – 200 штук;
7) ямочный ремонт внутри поселковых дорог – 2500 м2.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
9
9
18 660 тысяч тенге, районный бюджет
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Алексеевского сельского округа Щербактинского района"
1) санитарная очистка территории – 4000 м2;
2) ямочный ремонт внутри поселковых дорог – 620 м2;
3) посадка деревьев – 60 штук;
4) весенняя обработка деревьев и кустарников – 500 штук;
5) поливка деревьев – 60 штук;
6) поливка клумб – 9 штук;
7) благоустройство памятника и обелиска 600 м2 (2 штуки);
8) помощь в проведении общественных компаний (перепись скота) – 346 дворов;
9) оказание помощи в косметическом ремонте ясли сада (побелка, покраска) – 195 м2.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
26
26
18 660 тысяч тенге, районный бюджет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Галкинского сельского округа Щербактинского района"
1) санитарная очистка территории - 11040 м2;
2) посадка саженцев - 150 штук;
3) побелка деревьев - 80 м2;
4) поливка деревьев – 150 штук;
5) разбивка и поливка цветников – 200 м2;
6) оказание помощи в обработке документов – 749 штук;
7) вывоз мусора – 100 тонн;
8) побелка и покраска объекта – 194 м2.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
12
12
18 660 тысяч тенге, районный бюджет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Жылыбулакского сельского округа Щербактинского района"
1) разбивка цветников - 100 м2;
2) ямочный ремонт внутри поселковых дорог 40 м2;
3) весенняя обработка деревьев - 300 штук;
4) осенняя обработка деревьев – 200 штук;
5) санитарная очистка территории - 12000м2;
6) покраска, побелка объекта - 670 м2;
7) вывоз мусора – 150 тонн.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
4
4
18 660 тысяч тенге, районный бюджет
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Красиловского сельского округа Щербактинского района"
1) разбивка цветников - 81 м2;
2) вывоз мусора – 60 тонн;
3) обработка саженцев - 55 штук;
4) полив цветников - 81м2;
5) обработка деревьев - 1000 м2;
6) уборка территории парка, аллеи - 5000 м2;

1) ағаш отырғызу - 200 дана;
2) көктемде ағаштарды өңдеу – 1200 дана;
3) қарттарға көмек көрсету: ағаш жару - 30 текше метр, қар тазарту – 220 м2, бақша қазу 10 сотка;
4) қоғамдық науқан өткізуге көмек көрсету (мал санағы) – 440 үй;
5) ағаштарды әктеу - 600 дана;
6) ағаштарды суару-200 дана;
7) ауылдың ішіндегі жол шұңқырларды жөндеу – 2500 м2.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
9
9
18 660 мың теңге, аудандық бюджет
2
"Шарбақты ауданының Алексеевка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1) аумақтарды санитарлық тазарту – 4000 м2;
2) ауылдың ішіндегі жол шұңқырларды жөндеу – 620 м2;
3) ағаш отырғызу– 60 дана;
4) көктемде
ағаштарды, бұталарды өңдеу – 500 дана;
5) ағаштарды суару – 60 дана;
6) клумбаларды суару-9 дана;
7) ескерткіштер мен құлпытастарды абаттандыру - 600 м2 (2 дана);
8) қоғамдық науқан өткізуге көмек көрсету (мал санағы) – 346 үй;
9) бала бақша ғимаратын жөндеуге көмек көрсету (сырлау, әктеу)-195 м2.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
26
26
18 660 мың теңге, аудандық бюджет
3
"Шарбақты ауданының Галкино ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1) аумақтарды санитарлық тазарту - 11040 м2;
2) көшет отырғызу - 150 дана;
3) ағаштарды әктеу - 80 м2;
4) ағаштарды суару-150 дана;
5) гүлзарларды бөлу және суару – 200 м2;
6) құжаттарды өндеуге көмек көрсету - 749 дана;
7) қоқысты шығару-100 тонна;
8) обьектіні сырлау және әктеу-194 м2.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
12
12
18 660 мың теңге, аудандық бюджет
4
"Шарбақты ауданының Жылыбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1) гүлзарларды бөлу -100 м2;
2) ауылдың ішіндегі шұңқырларды жөндеу - 40 м2;
3) көктемде ағаштарды өңдеу - 300 дана;
4) күзде ағаштарды өңдеу- 200 дана;
5) аумақтарды санитарлық тазарту - 12000 м2;
6) объектіні әктеу, сырлау - 670 м2;
7) қоқысты шығару – 150 тонна.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
4
4
18 660 мың теңге, аудандық бюджет
5
"Шарбақты ауданының Красиловка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1) гүлзарларды бөлу - 81 м2;
2) қоқысты
шығару – 60 тонна;
3) көшеттерді өңдеу - 55 дана;
4) гүлзарларды суару - 81м2;
5) ағаштарды өңдеу - 1000 м2;
6) парктің аумағын және аллеяны тазарту - 5000 м2;

7) оказание помощи в ремонте дорожных покрытий – 2,5 киллометра;
8) прополка - 480 м2;
9) санитарная очистка территорий – 550 м2.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
6
6
18 660 тысяч тенге, районный бюджет
6
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Сынтасовского сельского округа Щербактинского района"
1) санитарная очистка территории – 11030 м2;
2) весенняя обработка деревьев - 75 штук;
3) вывоз мусора - 30 тонн;
4) обрезка кустарников – 75 штук;

7) жолды жөндеуге көмек көрсету –2,5 километр;
8) арам шөптерді жұлу - 480 м2;
9) аумақтарды санитарлық тазарту-550 м2.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
6
6
18 660 мың теңге, аудандық бюджет
6
"Шарбақты ауданының Сынтас ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1) аумақтарды санитарлық тазарту - 11030 м2;
2) көктемде ағаштарды өңдеу - 75 дана;
3) қоқысты шығару - 30 тонна;
4) бұталарды кесу-75 дана;

18 660 тысяч тенге, районный бюджет
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Сосновского сельского округа Щербактинского района"
1) побелка деревьев - 150 штук;
2) разбивка и полив цветников - 150 м2;
3) санитарная очистка территории парка и аллей - 14300 м2;
4) обрезка деревьев, кустарников – 1000 штук;
5) побелка бордюров и столбов - 1000 погоных метров;
6) посадка и полив саженцев - 150 штук;
7) ремонт ограждения парковой зоны – 100 погоных метров.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
7
7
18 660 тысяч тенге, районный бюджет
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Татьяновского сельского округа Щербактинского района"
1) санитарная очистка территории – 26 998 м2;
2) помощь в проведении общественных компаний (перепись скота) – 266 дворов;
3) весенняя обработка деревьев - 50 штук;
4) обрезка деревьев и кустарников – 50 штук;
5) оказание помощи в обработке документов – 1500 штук;
6) оказание помощи престарелым:
рубка дров – 10 куб,
уборка снега – 200 м2, закидывание угля – 12 тонн;

18 660 мың теңге, аудандық бюджет
8
"Шарбақты ауданының Сосновка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1) ағаштарды әктеу- 150 дана;
2) гүлзарларды бөлу және суару - 150 м2;
3) парктің аумағын және аллеяны санитарлық тазарту - 14300 м2;
4) ағаштарды, бұталарды кесу – 1000 дана;
5) жиектерді және бағаналарды әктеу - 1000 метр;
6) көшет отырғызу және суару - 150 дана;
7) қоршауды парк зоналарын жөндеу – 100 метр.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
7
7
18 660мың теңге, аудандық бюджет
9
"Шарбақты ауданының Татьяновка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1) аумақтарды санитарлық тазарту – 26 998 м2;
2) қоғамдық науқан өткізуге көмек көрсету (мал санағы) – 266 үй;
3) көктемде ағаштарды өндеу – 50 дана;
4) ағаштарды және бұталарды кесу-50 дана;
5) құжаттарды өндеуге көмек көрсету – 1500 дана;
6) қарттарға көмек көрсету: ағаш жару-10 текше метр, қар тазарту-200 м2, көмір лақтыру-12 тонна;

18 660 тысяч тенге, районный бюджет
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Чигириновского сельского округа Щербактинского района"
1) помощь в проведении общественных компаний (перепись скота) – 342 двора;
2) обрезка деревьев и кустарников – 130 штук;
3) вывоз мусора – 40 тонн;
4)благоустройство памятника 1 штука - 16 м3;
5) санитарная очистка территории – 17 киллометров.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
8
8
18 660 тысяч тенге, районный бюджет
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Шалдайского сельского округа Щербактинского района"
1) санитарная очистка территорий – 9 500 м2;
2) разбивка цветников - 220 м2;
3) весенняя побелка деревьев - 270 штук;
4) полив цветников - 220 м2;
5) покраска, побелка объекта - 2560 м2;
6) обрезка деревьев – 100 штук;
7) оказание помощи в обработке документов – 50 штук;

18 660 мың теңге, аудандық бюджет
11
"Шарбақты ауданының Шегірен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1) қоғамдық науқан өткізуге көмек көрсету (мал санағы) – 342 үй;
2) ағаштарды және бұталарды кесу – 130 дана;
3) қоқысты шығару –40 тонна;
4) ескеркішті аббаттандыру 1 дана - 16 м3;
5) аумақтарды санитарлық тазарту – 17 километр.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
8
8
18 660 мың теңге, аудандық бюджет
12
"Шарбақты ауданының Шалдай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1) аумақтарды санитарлық тазарту – 9500 м2;
2) гүлзарларды бөлу – 220 м2;
3) көктемде ағаштарды әктеу – 270 дана;
4) гүлзарларды суару - 220 м2;
5) объектіні әктеу, сырлау - 2560 м2;
6) ағаштарды кесу – 100 дана;
7) құжаттарды өндеуге көмек көрсету – 50 дана;

8) побелка деревьев – 270 штук;
9) ремонт ограждения памятников – 300 метров
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
5
5
18 660 тысяч тенге, районный бюджет
13
Государственное учреждение "Аппарат акима села Шарбакты Щербактинского района"
1) санитарная очистка территории - 220000 м2;
2) очистка снега – 50000 м2;
3) весенняя обработка кустарников, деревьев – 2500 штук;
4) разбивка цветников - 2000 м2;
5) полив цветников - 2000 м2;
6) помощь в проведении общественных компаний (перепись скота) – 2528 дворов;

8) ағаштарды әктеу-270 дана;
9) ескерткіш қоршауларын жөндеу -300 метр.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
5
5
18 660 мың теңге, аудандық бюджет
13
"Шарбақты ауданы Шарбақты ауыл әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1) аумақтарды санитарлық тазарту – 220000 м2;
2) қар тазарту - 50000 м2;
3) көктемде ағаштарды, бұталарды өндеу – 2500 дана;
4) гүлзарларды бөлу –2000 м2;
5) гүлзарларды суару - 2000 м2;
6) қоғамдық науқан өткізуге көмек көрсету (мал санағы) – 2528 үй;

7) оказание помощи в обработке документов – 2526 штук;
8) покраска, побелка объекта - 2740 м2;
9) оказание помощи престарелым: рубка дров - 40 кубов, уборка
снега – 440 м2, копка огородов - 30 соток.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
101
101
18 660 тысяч тенге, районный бюджет
14
Государственное казенное коммунальное предприятие "Щербактинская центральная районная больница"
1) штукатурка, побелка, покраска – 265 м2.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
1
1
18 660 тысяч тенге, районный бюджет
15
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад "Айголек"
1) покраска, помывка окон - 717 м2;
2) работы на территории участка - 404 м2.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
9
9
18 660 тысяч тенге, районный бюджет
16
Государственное учреждение "Щербактинская общеобразовательная средняя школа N 3"
1) ремонт, побелка, покраска здания - 1857 м2.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
1
1
18 660 тысяч тенге, районный бюджет
17
Государственное учреждение "Щербактинская средняя общеобразовательная школа имени Абая Кунанбаева"
1) покраска полов, панелей, окон, дверей, забора – 6620 м2;
2) побелка потолков, стен, побелка стен с улицы - 5740 м2;
3) мытье полов, окон – 3000 м2;
4) выноска и заноска мебели – 14 штук.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
5
5
18 660 тысяч тенге, районный бюджет
18
Коммунальное Государственное учреждение "Щербактинское медико-социальное учреждение общего типа для престарелых и инвалидов Павлодарской области"
1) ремонтные работы здания (покраска, побелка) – 230 м2.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
1
1
18 660 тысяч тенге, районный бюджет
Всего
253
253

7) құжаттарды өндеуге көмек көрсету – 2526 дана;
8) объектіні әктеу, сырлау - 2740 м2;
9) қарттарға көмек көрсету: ағаш жару – 40 текше метр, қар тазарту – 440 м2, бақша қазу 30 сотка.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
101
101
18 660 мың теңге, аудандық бюджет
14
"Шарбақты орталық аудандық ауруханасы" мемлекеттік қазыналық коммуналды кәсіпорны
1) қабырғаларды сылау, сырлау, әктеу, – 265 м2.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
1
1
18660 мың теңге, аудандық бюджет
15
"Айгөлек" бала бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
1) терезелерді сырлау, жуу - 717 м2;
2) учаскенің аумағында жұмыс- 404 м2.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
9
9
18 660 мың теңге, аудандық бюджет
16
"Шарбақты N 3 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
1) ғимаратты жөндеу, әктеу, сырлау - 1857 м2.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
1
1
18 660 мың теңге, аудандық бюджет
17
"Шарбақты Абай Құнанбаев атындағы жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
1) едендерді, терезелерді, есіктерді, дуалдарды сырлау – 6620 м2;
2) төбені, қабырғаларды әктеу, көше жақтан қабырғаларды әктеу – 5740 м2;
3) еденді, терезелерді жуу – 3000 м2;
4) жиһаздарды кіргізу және шығару – 14 дана.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
5
5
18 660 мың теңге, аудандық бюджет
18
"Павлодар облысының. қарттар және мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі Шарбақты медициналық-әлеуметтік мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1) ғимаратты жөндеу жұмыстары (сырлау, әктеу) -230 м2.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
1
1
18 660 мың теңге, аудандық бюджет
Барлығы
253
253