О бюджете Щербактинского района на 2014 - 2016 годы
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 26 декабря 2013 года N 98/36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 09 января 2014 года N 3660. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 10 февраля 2015 года № 192/54
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 10.02.2015 № 192/54.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развитии агропромышленного комплекса и сельских территорий", решением Павлодарского областного маслихата от 13 декабря 2013 года N 198/26 "Об областном бюджете на 2014 – 2016 годы" Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Щербактинского района на 2014 – 2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2547078 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 410580 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5212 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3381 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2127905 тысяч тенге;
2) затраты – 2587072 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 31630 тысяч тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов – 12818 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 44448 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами равно нулю;
5) дефицит бюджета – (-) 71624 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 71624 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 05.02.2014 N 111/39 (вводится в действие с 01.01.2014); от 05.05.2014 N 131/45 (вводится в действие с 01.01.2014); от 05.08.2014 N 138/47 (вводится в действие с 01.01.2014); от 04.11.2014 N 162/50 (вводится в действие с 01.01.2014); от 03.12.2014 № 174/52 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2014 год объем субвенций передаваемых из областного бюджета в общей сумме 1744458 тысяч тенге.
3. Утвердить в районном бюджете на 2014 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в следующих размерах:
3585 тысяч тенге – на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных, больных бруцеллезом, направляемых на санитарный убой;
252612 тысячи тенге – на средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов.

Шарбақты ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы N 98/36 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 09 қаңтарда N 3660 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 ақпандағы № 192/54 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 10.02.2015 № 192/54 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 75–бабы 2–тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18–бабының 4–тармағына, Павлодар облыстық маслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы N 198/26 "2014 – 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне сәйкес Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты ауданының 2014 – 2016 жылдарға арналған, оның ішінде 2014 жылғы аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2547078 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 410580 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5212 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3381 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 2127905 мың теңге;
2) шығындар – 2587072 мың теңге;
3) бюджетті таза несиелендіру – 31630 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12818 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 44448 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операция бойынша сальдо нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы – (-) 71624 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 71624 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 05.02.2014 N 111/39 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 05.05.2014 N 131/45 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 05.08.2014 N 138/47 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 04.11.2014 N 162/50 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 03.12.2014 № 174/52 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілген субвенциялардың көлемі жалпы 1744458 мың теңге сомасында қарастырылсын.
3. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы мақсатты трансферттер келесі көлемде бекітілсін:
3585 мың теңге – санитарлы қасапханаға жіберілетін, бруцеллезбен ауыратын ауыл шаруашылық малдар құнының орнын толтыруға;
252612 – аудандық маңызы бар автокөлік жолдарын және елді мекен көшелерін орташа жөндеуге.

Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 05.02.2014 N 111/39 (вводится в действие с 01.01.2014); от 05.05.2014 N 131/45 (вводится в действие с 01.01.2014).
3–1. Утвердить в бюджете района на 2014 год объемы целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
46498 тысяча тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
8810 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
82472 тысяч тенге – на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работникам государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 05.02.2014 N 111/39 (вводится в действие с 01.01.2014); с изменениями, внесенными решениями маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 05.05.2014 N 131/45 (вводится в действие с 01.01.2014); от 03.12.2014 № 174/52 (вводится в действие с 01.01.2014).
3–2. Утвердить в бюджете района на 2014 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 41670 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 05.02.2014 N 111/39 (вводится в действие с 01.01.2014).
4. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета на 2014 год согласно приложению 4.

Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 05.02.2014 N 111/39 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 05.05.2014 N 131/45 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3–1. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер келесі көлемде бекітілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 46498 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақысын көтеруге – 8810 мың теңге;
82472 мың теңге – мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын мемлекеттік мекемелердің қызметкерлеріне, сондай–ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлеріне лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге.
Ескерту. Шешім 3-1 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 05.02.2014 N 111/39 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 05.05.2014 N 131/45 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 03.12.2014 N 174/52 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3–2. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін бюджеттік кредиттер мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 41670 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. Шешім 3-2 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 05.02.2014 N 111/39 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2014 жылға арналған бюджетті орындау үдерісінде қысқартуға жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

5. Утвердить перечень текущих бюджетных программ по аппаратам акимов сельских округов и села на 2014 год согласно приложению 5.
6. Утвердить на 2014 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 500 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 04.11.2014 N 162/50 (вводится в действие с 01.01.2014).
7. Специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов установить повышенные не менее чем на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

5. 2014 жылға арналған ауыл және ауылдық округ әкімдерінің аппараты бойынша ағымдағы бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Аудандық жергілікті атқарушы органдардың 2014 жылға арналған қоры 500 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 04.11.2014 N 162/50 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, сондай–ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін көрсетілген мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған тарифтік ставкалар белгіленсін.

Сноска. Пункт 7 в редакции решения маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 05.02.2014 N 111/39 (вводится в действие с 01.01.2014).
8. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Щербактинского районного маслихата по вопросам бюджета и социально–экономического развития района.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии М. Алимбаева
Секретарь районного маслихата Т. Абдрахманов
Приложение 1
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 26 декабря 2013 года N 98/36
Районный бюджет на 2014 год (с изменениями)

Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 05.02.2014 N 111/39 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының бюджет және әлеуметтік–экономикалық даму мәселесі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
9. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы М. Алимбаева
Аудандық мәслихат хатшысы Т. Абдрахманов
Шарбақты аудандық
әслихатының 2013 жылғы
26 желтоқсандағы
N 98/36 шешіміне
1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет (өзгерістерімен бірге)

1192
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
32252
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
8924
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
7548
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
1376
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
23328
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
7201
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
16127
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
81428
1
Сельское хозяйство
34821
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
27579
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
27579
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
7242
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
6580
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
662
6
Земельные отношения
10809
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10809
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8055
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2214
007
Капитальные расходы государственного органа
540
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
35798
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
35798
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
35798
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16761
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16761
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
16761
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8961
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

1192
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікті ұйымдастыру жөніндегі өзге де қызметтер
32252
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
8924
1
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7548
3
Жастар саясаты саласында іс–шараларды іске асыру
1376
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
23328
1
Жергілікті деңгейде мәдениет және тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7201
32
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
16127
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
81428
1
Ауыл шаруашылығы
34821
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
27579
99
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
27579
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
7242
1
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6580
7
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
662
6
Жер қатынастары
10809
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10809
1
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8055
6
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдық округтердiң, кентердің, ауылдардың шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2214
7
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
540
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
35798
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
35798
11
Эпизоотияға қарсы іс–шаралар жүргізу
35798
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16761
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16761
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы, құрылыс бөлімі
16761
1
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлау және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8961
13
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"

007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
3
Елді мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердерде көшелерді жарықтандыру
010
Жерлеу орындарын күтіп–ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
12
Көлік және коммуникация
1
Автомобиль көлігі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру